Tulapowisko

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Tulapowisko

Post »

Mati piękne zdjęcia :D
Tylko powinny być ciut mniejsze :wink:
Czy ja dobrze rozumiem, że macie pole uprawne ?
W pierwszej klasie liceum będziesz miał praktycznie powtórzenie gimnazjum , więc czasu jeszcze sporo.
Nie mówię o drugiej klasie - nie chcę Cię straszyć ;:306
Masz piękną okolicę.
Awatar użytkownika
Pelidea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1590
Od: 21 cze 2013, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tulapowisko

Post »

Oj chłopaki, nie ma co się tak straszyć tą szkołą. Miałam taką współlokatorkę na studiach. Była rok wyżej ode mnie, a zawsze słyszałam tylko, że mój egzamin to pestka, że za rok dopiero mnie czeka nauka. Po czym mijał rok i okazywało się, że nie jest źle. A ja znów słyszałam, że teraz to przecież łatwizna, a "za rok to dopiero zobaczę"... Także nie ma się co bać na zapas.

Z tą malarią to żartowałam. Po prostu nie cierpię wszelkich owadów, które nie wnoszą niczego pożytecznego.

Mati, zaszalałeś ze zdjęciami. Jeśli to faktycznie moja "wina", to bardzo się cieszę. :lol: wyszły fajnie, klimatycznie. Jak stare fotografie. Najbardziej zachwyciły mnie te, gdzie na kwiaty padaja promienie słońca. Są niezwykle nastrojowe. Choć powiem Ci, że nie wiem jak to zrobiłeś, ale nawet rdza na gruszy wyszła ciekawie. ;:306
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Tulapowisko

Post »

Oj Mati....słowo wieśniak kiedyś było obrażliwe, ale dzisiaj to zupełnie inne ma znaczenie.
Teraz to ktoś, kto zna się na tym co robi, jest wykształcony i ma dostęp do tego o czym mieszczuch może tylko pomarzyć. ;:108
Tutanchamon wyszedł całkiem urodziwie i jak widzę to sporo na rabatach przyrosło.
Szkoła jak szkoła, nie trzeba się nią straszyć, jakoś będzie.
Najznamienitsi nie uczyli się super a świat pamięta ich do dzisiaj. :uszy
Jeszcze trochę wakacji zostało, to korzystaj póki można. ;:168 :wit
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tulapowisko

Post »

Elwi! Okej, foty będą już normalne, w sumie rację masz ;:108
Co do lenia-się trzy tygodnie zbierałem, żeby wsadzić wysadzone zimowity i tulipany-no to zimowity szczęśliwe siedzą w ziemi i przyjdzie taki ojciec, co mnie do pomocy woła.. I pryska chęć do roboty na kolejne trzy tygodnie... Mięta dalej w doniczkach jest :;230 Trzeba w końcu rozsadzi, bo się zaczną akty kanibalizmu jeszcze ;:202 Astry coraz to nowsze są! Tylko nie wiem, skąd ty dziką lawendę wzięłaś, ta jedna to po przesadzeniu tak oklapła na dwa dni ;:224
Ewelino, dziękuję ślicznie :D Owady ciekawe są, ale nie zawsze to na plus wychodzi ;:306 Lenia nie widać? A dwutygodniowe przerwy pomiędzy moimi wpisami na przykład? ;:306
Seba, tak, mamy. 30ha i z dzierżawą 40 razem. I do hodowania świnie...
Ty mnie nie strasz szkołą, bo co będzie, to będzie, a czego się nauczyć nie mogę (historii) to nie mogę, i czy będzie trudno czy trudniej, tak czy siak ja nic z tego nie wiem :;230
Okolica urodziwa, to prawda ;:108
Joasiu, z tą szkołą masz rację. Zresztą w gimnazjum nas straszyli polonistką a jakoś dało radę ;:333
Dziękuję za pochwałę fotografii, tym bardziej, że podziwiam Twoje ;:108 Rdza na gruszy.. magia chwili ;:306
Grażynko, z boku może już na to ludzie tak nie patrzą, ale kiedy ktoś, kto tego nie lubi jest zmuszany, to to się tak człowiek czuje ;:131
Na rabatach to ja już nie wiem, co się dzieje. Jak szukam chwastów- to nie ma, ale rabata cała zarośnięta. Z innej strony sam nie wiem, skąd :;230


***
Przebrnąłem przed odpowiedzi! ;:306
Ja w sumie tu tylko słoik z gwiazdkami pokazać. Osobno jeszcze 7 kolorów leży. Zrobiłem już koło 2500 sztuk ;:1

Obrazek

Aha, konkurs wysokości wygrał słonecznik. Pokonał lilię, klona i dziewannę. Brawo! ;:138

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Tulapowisko

Post »

Kosmos jak widzę słodki, też bardzo go lubiłam i siałam.
Ale nie wiem dlaczego po czasie zaczął mnie przerastać i to już mniej mi się podobało.
Widzę że jesteś na etapie skubania malinek, ja swoje dopiero zaczynam podjadać a o ile ptaki mi ich wcześniej nie oskubią to może trochę też podjem.
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Pelidea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1590
Od: 21 cze 2013, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Tulapowisko

Post »

U mnie malin prawie nie ma. Nie dość, że urosły ledwie połowę tego, co zazwyczaj, to i z owocami kiepściutko...

Gwiazdek toś się naskładał... ;:oj

Już podoba mi się ten pojekt z rojnikami... ;:204
Awatar użytkownika
Black Rose
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2882
Od: 5 cze 2017, o 15:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tulapowisko

Post »

O ludziska, ile gwiazdek!
Bardzo ładnie dobrane kolory poszczególnych warstw.
Pozdrawiam, Urszula. * Wady i zalety to często jedno i to samo, tylko z różnych punktów widzenia.
Działka Black Rose - mój sposób na walkę z depresją - cz. 2,
Moje nadwyżki - zapraszam.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Tulapowisko

Post »

Witaj Mati :wit . No dobra widzę lenia , chociaż nie - tyle gwiazdek zrobiłeś :shock: ;:oj . Toż to nie leń a po prostu nudy ;:306 . Pięknie Ci się nudzi widzę ;:306 . Słoik pięknie wygląda ;:138 .Czekaj tylko aż będzie wrzesień to przestaniesz się nudzić :lol: . Projekt z rojnikami zapowiada się ciekawie ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Tulapowisko

Post »

No i co! Wziąłem się za quilling, robię altankę, nic mi się nie chce, zamówiliśmy sobie z mamą papierki i narzędzia do quillingu właśnie, tak konkretnie i na pół, bo 200zł nam wyszło :;230 Będziemy robić kartki, wywozić ciotce do zakładu fryzjerskiego i niech nam zarabia ;:306
Mam pomysł też taki, że może w przyszłości bym konto w banku sobie założył, to bym mógł wystawiać na allegro czy olxie, jeszcze aparatu się tak dorobię ;:306
Aha-mam szybki sposób na dodawanie zdjęć przez fotosika. Jak macie ten przycisk ,,dodawanie zdjec przez fotosik.pl" to kliknijcie go w szybkim tempie, na początek z pięć razy, to macie pięć okien. I wtedy jedno wgrywa, drugie ładuje a wy już trzecie zdjęcie szukacie :D
Tylko pamiętajcie, że jak jedno okno jest już otwarte to ta sztuczka się nie uda.
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Tulapowisko

Post »

Mati, super, nawet kwieciaka oswoiłeś!
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Tulapowisko

Post »

Piękne te czuprynki astrów.
A astry to już jesień....to i jak widać nostalgia Cię dopadła. :D
Ale, ale.....widzę i pomidorka, pewno jakaś samosiejka się uchowała ?
Gwiazdki, gwiazdki.......ileż Ty już ich narobiłeś, czyżby to przygotowania do świątecznej sprzedaży ? :wink:
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Tulapowisko

Post »

40 ha ? ;:202 ;:202 ;:202
O matko, przecież to kawał ziemi ! A ileż z tego jest zboża.
No to gospodarkę macie sporą :D
Patrząc na Twoje 40 ha moje 8 ha nędznie wyglądają ;:306
Historia w liceum jest łatwa - serio. Też za nią nie przepadam. Mam na tyle w porządku nauczycielkę, że nie nosimy od tego przedmiotu książek, a na oceny piszemy dwa referaty w ciągu semestru :wink: Ot i tyle.
Że ci się chciało te gwiazdki robić :shock: Ale było warto .
Nie chcę nic mówić, ale masz chyba ZZ na pomidorze :(
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Tulapowisko

Post »

Mati - fajnie skomponowałeś te kolorki gwiazdek ;:215 ;:303 Fajny efekt.
Bardzo mi się podoba melanżyk tego onętka https://images81.fotosik.pl/749/1ed8ad53436b4d9e.jpg ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”