Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Yollanda
500p
500p
Posty: 952
Od: 23 maja 2014, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małe Trójmiasto

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Przepiękne róże i ostróżki wspaniałe. James Galway jest niesamowity, ale i Dolce Vita apetyczna.
Gratuluję cudnego, czerwcowego ogrodu ;:138 .
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu piękna, ;:oj A z goździkami wyjątkowo jej do twarzy. ;:215

Obrazek

Ostróżek masz tyle i tak wysoko rosną. :shock: Naoglądam się tyle róż, że mam ochotę zaorać rabaty i zacząć od nowa. :roll: Zazdroszczę deszczu, u nas susza od ponad dwu tygodni. Dużo czasu życzę, żebyś mogła często podziwiać różane piękności. :wit
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu cudowne widoki, zachwycające... każda róża ma swój niepowtarzalny urok i wdzięk ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, każda z nas biega pomiędzy różami z wypiekami na buzi ;:173 Róże pięknie u Ciebie kwitną ;:108 Też czekam na foxy i kilka innych panien ;:65 Ostróżki masz cudowne, i tak pięknie się rozrosły, bajecznie wyglądają ;:215 Udanego weekendu życzę ;:196
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, cudownie ;:180 Doskonale rozumiem Twój zachwyt ;:108 U nas dzisiaj mokro i wietrznie, już chciałam ponarzekać, ale sama siebie obsztorcowałam "kobieto przypomnij sobie poprzednie miesiące i cicho siedź" ;:224 No i cicho siedzę ;:306 Zachodzące słońce rzeczywiście maluje ogród ciepłymi barwami, to cudna pora dnia. Goździki urocze, pamiętam, że jako dziecko ich nie cierpiałam ;:185 Teraz nie rozumiem dlaczego? U siebie ich nie mam, w ogóle nie mam żadnych dwuletnich. Sama siałaś?
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, śliczności pokazujesz... ;:oj
W zeszłym roku korciła mnie Agnes S... ostatecznie nie kupiłam jej i teraz zastanawiam się czy dobrze zrobiłam... napisz coś o niej.. jak rośnie, jak kwitnie i jak długo trzyma kwiaty... czy szkodzi jej deszcz itd....
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Witaj Aniu :wit . Talerz naleśników boski ;:167 . Cudna róża , z resztą nie tylko ta bo inne równie zachwycające ;:108 . Artemis do 2 m ;:oj ?? Oby nie bo tak 1,5 m mi wystarczy ;:306 . Masz rację, mamy teraz cudny czas- róże, ostróżki, powojniki i wiele ,wiele innych ;:138 . Czerwcu trwaj :tan . Czarnuszki nie wypieliłam ;:185 , po prostu posiałam ją na takiej patelni a nie podlewałam , mój błąd ;:223 . Pozdrawiam i udanego weekend życzę :wit .
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, goździki radują oczy...dobrze że wracają do ogrodów. Zdobyłaś ładne kolory, też jakieś mam...zaczynają dopiero kwitnąć. Kret się zakradł...podnosi krzaczki do góry. Róża Jalitah w ładnym kolorze...dopiszę do listy chciejstw ;:108
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Talerz naleśników :;230 Ale porównanie doskonałe ;:63 Zachwycam się Twoimi różyczkami, moje póki co, jeszcze zachowują wstrzemięźliwość. Rozszal się kwitnienia, panienki założyły wreszcie swoje śliczne sukieneczki :heja
Moja Eyes for You, bardzo marniutka w tym roku. Al;e ona z patyczka, to jeszcze mam nadzieję mnie zaskoczy. Nawet dzielnie urwałam jej pąk, żeby się nie wysilała. I prawie płakałam, jak ten Niemiec, co sprzedaje samochód ;:306
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, pokazujesz roślinki bliskie memu sercu, aż pieje z zachwytu. Czytałam ostatnio, że Crocus Rose potrafi mieć wymiary 2m wysokości i 3 szerokości. Ja mam młodziutką, sadzona w tym roku, ale nie zostawiłam jej tye miejsca. Ostróżki to przepiękne kwiaty. Goździki kamienne zawsze rosły w ogrodzie u mojej babci i mamy - a ja ich nie mam ;:oj. Nie podtrzymuję tradycji rodzinnej ;:223 Pamiętam, że cudnie pachną. Powinnam się poprawić ;:7 Ślicznie wszytko pokazałaś. Pokazuj więcej i cześciej. U mnie dzisiaj pada cały dzień, ale to dobrze bo było dość sucho. Pozdrawiam i ;:196 ;:196
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11292
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Goździki wracają do ogrodów ...to fakt!Stanowią ładny element dekoracyjno-zapachowy w ogrodzie a i obiektyw aparatu im służy... :D W Twoim ogrodzie Aniu wszystko co i ja lubię ... z przyjemnością oglądam fotorelacje ;:63 ..
:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
tulipanka
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 5991
Od: 20 kwie 2007, o 12:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu jak cudownie :D
Różyczki niesamowite, ale kwiatuszki im towarzyszące również. Przepięknie uchwyciłaś ostróżki. Aż dłużej zatrzymałam się nad ich zdjęciami. Goździki też mam pierwszy raz w większej ilości i czuję że ta miłość nie skończy się szybko. :D
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu cudowne ostróżki a w połączeniu z różami zapierają dech w piersiach.
I ja czekam na Jalitah. Ciekawe czy na żywo też mnie oczaruje. Ciekaww w jakim stadium Ty zastałaś dzisiaj swoją?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”