Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu tyle kwitnień, że istnieje tylko jeden wybór między piękną a inną piękną. Czekoladkę co roku podziwiam, a te szczególnie dziś. Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aspirin z ostróżką wspaniale wygląda. ;:215 Okrywowe są takie wdzięczne, maja masę kwiatów i kapryszą zdecydowanie mniej niż inne róże. ;:108 Niezmiennie mnie fascynują dyskusje o każdej róży. ;:180
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

:wit Aniu, ależ ślicznotki pokazujesz i kusisz nowymi obliczami róż ;:oj

Hot Chocolate ;:167 mam już u siebie i podziwiam na żywo, piszesz,że łapie plamistość w drugiej połowie lata,no cóż ;:145 zobaczę jak będzie u mnie. Jestem ciekawa czy wzdychasz nad Jalitah, w fazie troszkę już otwartego pąka, moim zdaniem najpiękniejsza,te końcówki muśnięte różem ;:173 cieszmy się i łapmy każdą chwilkę, aby cieszyć się kwitnieniami.
Aniu piękna fotorelacja ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu jestem zła na tegoroczne zakupy we Flo... Mam kolejnego Graham Thomasa zamiast Charlesa Darwina lub Golden Celebration (obie posadziłam koło siebie i teraz nie pamiętam którą gdzie). Prawdopodobnie to jednak Charles jest pomylony.
Kolejna sprawa to ta nieszczęsna Patricia FC. Gdy ją kupowałam na zdjęciu był kwiat wyglądający identycznie jak Pashmina, tylko czysto biały. Jaki przeżyłam szok, gdy zakwitło mi coś co wygląda identycznie jak Guernsey. I co się okazuje? Na stronie szkółki zamieniono zdjęcie i nie ma już śnieżnobiałego kwiatu, kształtem identycznego jak Pashmina tylko jest właśnie to różowawe coś. :evil: No ale nie tak się umawialiśmy. Nie taką różę kupowałam. I po Foxy Circus też widzę, że kształt kwiatu nie będzie jak u Pashminy tylko z kolei całkiem różowy a znów coś innego. Do bani z takimi zakupami. ;:222 Nadal czekam na kwiaty Williama Morrisa i Geoffa Hamiltona. I aż drżę czy one będą zgodne. :oops:
A jak Twoja Foxy?
Co do Mareczka... ach ile razy ja go pakowałam zimą do koszyka i później wywalałam. Chyba ze sto. Koniec końców nie kupiłam. I chyba dobrze zrobiłam, bo to jednak róża nie dla mnie. Nie mniej bardzo się cieszę, że Ty jesteś zadowolona. ;:168
Winter Lodge jak zwykle zjawiskowa. A Czy tego Purple Lodge też w końcu zamówiłaś?
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Dziewczyny i ja w tej wiosny zamówilam foxy i boscobel w F. Z niecierpliwością czekam na pierwszy kwiat i bardzo będę zła jeśli okaże się, że to jakieś pomyłki, tym bardziej że mój foxy układ pąków ma inny niż pashmina. Czekam zatem na kwiaty.....
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Powzdycham sobie do Twojej Jalitah, skoro moja jeszcze w pąkach. Cudna ;:63
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, to nie tak, że Dolce Vita mi się nie podoba. A jakże podoba się. Jest ładna, ma ciepłą barwę, ale na jej widok nie mam motyli w brzuchu. Być może się to zmieni z czasem, ale póki co, jest kolejną ładą różą w moim ogrodzie. Dostała mi się chyba marnej jakości sadzonka, bo do tej pory zakwitły trzy kwiaty i na tym koniec. Krzaczek malutki, mizerny słabo rozkrzewiony. Jak u dziewczyn oglądałam jej zdjęcia z dużą ilością kwiatów, to myślałam, że i ja będę miała co podziwiać. A tymczasem wygląda bardzo skromnie i stąd moje rozczarowanie :roll:
Za to Marc Chagall ;:167 Cudny jest bez dwóch zdań!
Twoje panny zachwycają urodą a Winter Lodge Obrazek Obśliniłam monitor na jej widok ;:215 Aneczka z kolei kusi mnie Purple Lodge, która to muszę przyznać urzeka swoją urodą ;:167
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

A ja w tym roku jestem szczególnie zadowolona z Floribundy i to nie dlatego, że dostałam różę gratis, ale dlatego, że 1. wszystkie odmiany się zgadzały, 2. miały doskonale rozwinięty system korzeniowy, 3. przy tej, która miała słaby korzeń - reklamowałam i reklamację szybciutko uwzględniono. Aniu - przedudnej urody sprawiłaś sobie różyczki!
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11681
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Tak bardzo tęsknię za forum i moimi różyczkami,jestem z rodzinką na wakacjach i nie mogę oglądać najpiękniejszych obrazków jakie funduje nam czerwiec ;:222 Zostawiłam je w fazie rozwoju i przed wybuchem kwitnienia.Wracam 6 lipca i pędzę na działkę.Pewnie czeka mnie solidne przycięcie róż,podleję je algami i wzmocnię.Tęsknię ;:145 ;:167 Jak wrócę to od razu odpiszę :wit

Pozdrawiam ;:3 :wit
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, wypoczywaj Kochana ;:196 Czas spędzony razem z rodzinką jest bezcenny.
Różyczki na pewno poczekają. ;:108
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu wiem jak Ci tęskno za różyczkami. Nie mniej wypoczywaj ile się da, bo potem będziesz już tylko działeczkować. ;:196 Róże nie uciekną. :wink:
Koniecznie pochwal się gdzie wylądowaliście tym razem. ;:65
Awatar użytkownika
Alicja125
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2428
Od: 13 gru 2015, o 00:46
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu udanych wakacji ;:3 i szczęśliwego powrotu.
Pozdrawiam Alicja
Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!
Działeczka ROD- zielony domek cz 2 ,Moje kwiaty,
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3197
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, nie martw się ;:168 . Róże poczekają. Czerwcowe kwitnienia są piękne ale przecież masz róże powtarzające i na pewno uraczą Cię kwieciem również po powrocie. Był taki rok, że ja też byłam na wakacjach kiedy kwitły róże i też tak tęskniłam, ale to wcale nie był zmarnowany sezon i nacieszyłam oczy później. Czekam na Twoje zdjęcia z działki i z wyjazdu :D .
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Róże kocham,hortensje podziwiam,byliny poznaję-Annes 77

Post »

Aniu, wypoczywaj z rodzinką, róże poczekają ;:196
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”