Ogród Marty -Cz . X

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martuś, u Ciebie rośliny takie dorodne aż miło popatrzeć :) Róża Semiplena bajka :)
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Ile kwiecia ;:oj aż się ciepło i pachnąco zrobiło ;:173
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Marto, co to jest? Cudne ;:138 Kolor ma obłędny
Obrazek

Semipleną zachwycałam się już latem ;:63 Teraz mamy koniec zimy, a ona nic nie straciła na urodzie ;:108
Martagony są przecudne. Mam kilka u siebie, jestem ciekawa jak będą rosły po zimie? Pomarańczowe mam już od kilku sezonów i te mi się pięknie rozrastają. Co prawda dwa lata temu mocno mi je starmosiły dziki, ale chyba dzięki temu rozmnożyły się z łusek. W ubiegłym roku miałam kilkadziesiąt maleńkich martagonków :tan W ubiegłym roku dokupiłam jeszcze Martagon Red i Rose. W tym roku chcę troszkę powiększyć kolekcję.
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Marta nie byłam u Ciebie dawno, bo nie mogę się połapać w Twoich wątkach w stopce. Ten AKTUALNY wcale nie jest aktualny. Uporządkuj proszę tę stopkę oraz spis wątków, bo musiałam Cię odnaleźć "na okrągło".
Zdążyłam w sam raz na Twój pokaz m.in. róż oraz dalii (zwłaszcza na początku wątku). To moja ostatnia miłość. Zaraz je sobie spokojnie obejrzę od początku i dokładnie poczytam, a tymczasem pozdrawiam weekendowo.
A propos: czy możesz wymienić swoją ulubioną, najpiękniejszą dalię?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Ej Martusiu co za zmiana nastrojów ;:196 Pewnie znowu za dużo na siebie wzięłaś a nie ma ogrodu gdzie mogłabyś się odstresować. Już myślałyśmy, że przynajmniej gałęzie da się powycinać a tu znowu deszcz, deszcz ze śniegiem życie uprzykrza :wink: Takie śliczne kwiaty pokazałaś i jak będziesz częściej je wklejać to i Tobie humor się poprawi ;:138 Zakop doła na nowo tworzonej grządce, bo wiosna już niedługo! Pozdrawiam i mocno całuję ;:196
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martusiu ;:168 cudne różyczki i wszystkie inne kwiatuszki ;:215 ;:215 tak bardzo lubię oglądać Twoje zdjęcia i te piękne kwiaty :D
Serdecznie pozdrawiam i czekam na kolejne piękności ;:196 ;:196
Głowa do góry ;:167
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Witam w niedzielny wieczór,dzisiaj obeszłam ogród i taki w nim marazm ,że jeszcze bardziej się chyba zdołuję ,woda stoi we wszystkich rabatach ,bo śnieg topnieje ,a ziemia zamarznięta i chyba nie będzie to takie proste ,żeby szybko ta ziemia się rozmroziła,rośliny po prostu pływają ,piwonie mają już takie piękne grube kły,ale wszystko zatopione,chociaż są praktycznie na wierzchu.

Ewciu,staram się ,żeby moim roślinkom było dobrze i cieszę się ,że sie podobają ,semiplena rzeczywiście pobija wszelkie rekordy,rośnie jak szalona,pozdrawiam :wit

Natalio,kwiatów staram się mieć dużo i z żadnego nie umiałabym zrezygnować ,wszystkie je kocham za wygląd i za zapach.każdy wnosi coś ciekawego do ogrodu

Iwona,to jest firletka Arkwrightii "Vesuvius"to mocny pomarańczowy kolor i ciemne liście,widać ją w ogrodzie z daleka .Martagony muszą się dobrze zaadoptować po przesadzeniu,ja mam jeszcze różową i białą ,ale biała jeszcze u mnie nie kwitła,pomarańczowej nie mam ,pozdrawiam :wit

Wanda,widzę ten bałagan w stopce ,ale nie umiem go poprawić ,poproszę o pomoc to się wszystko naprawi,dalie uwielbiam i chociaż jest z nimi troszkę pracy ,to i tak muszę je mieć ,dla mnie najpiękniejsza jest Merostar do tego nie łamie się ,jest mocna ,nie zwiesza kwiatów ,chociaż są duże ,ja bardzo lubię dalie o dużych kwiatach,wiec inne które są piękne dla mnie to Gladiator,Yume Yama Zakura,My Pride,no i o średnich kwiatach Cafe au Lait,ona jest z tych średnich cudowna dla mnie ,pozdrawiam :wit

Marysiu,tak mnie jakoś wzięło,w ogrodzie tyle pracy ,a ja bezsilna ,bo ciągle fatalna pogoda,kwiaty wspomnieniowe poprawiają na chwilę humor,ale potem znowu pustka ,na nowo tworzonej rabacie też nic nie da sie zrobić ,a potem tyle pracy będzie na raz ,dzisiaj się trochę odstresowałam ,bo pojechałam do koleżanki ,a tam przyjechało dwóch forumowiczów i przez 3 godziny gadaliśmy o kwiatach,pozdrawiam i
buziaczki ;:196

Tereniu,dziękuję ,tak mi miło,że lubisz spacerować po moim ogrodzie ,ja też gorąco pozdrawiam i buziaczki ;:196
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

To fajnie musiało być na takim spotkanku, czas szybko leci a dyskusje nie mają końca.
Wszyscy już chyba w blokach startowych, tylko pogoda nas powstrzymuje.
U mnie też nic jeszcze nie da się zrobić a na rabatach śnieg zalega.
Ale wiosna podobno za progiem, czas otworzyć podwoje i ją powitać. :D
Jak tam pomidorki już wysiane ? :wink:
Serdeczności. ;:196 :wit
Grażyna.
kogro-linki
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martusiu dzisiaj wiem że żyję...domyślasz się dlaczego? tak, tak popracowałam w ogrodzie :;230
Niech już wreszcie wiosna przyjdzie, bo całkiem stracę kondycję ;:223 Jutro niestety znowu w prognozie deszcz, a szkoda bo ze dwa dni by mi się przydały :wink: Ty miałaś spotkanie, a i mnie się szykuje ;:162 Co robisz w tłusty czwartek?
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Przy takich wspominkach to nawet ta plucha na dworze niestraszna ;:333
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Witam Was w bardzo pochmurny i dżdżysty dzień ,pracy dużo,aż w głowie się kłębi,a człowiek uziemiony ,niezadowolony i cała reszta z tym związana.

Grażynko,wiesz jak takie rozmowy o ogrodach nie mają końca i jeszcze więcej się napędzamy nawzajem ,wszyscy planują ,kupują ,w swoich głowach układają,żeby było więcej i piękniej ;:306 ,pomidorki jeszcze nie wysiane ,będę siać około połowy marca,bo one idą do gruntu,więc byłoby za wczas ,tak bym chciała ,żeby się udały i żebym czegoś nie zaniedbała z nadmiaru obowiązków :uszy ,pozdrawiam ;:196

Marysiu,wiem ,wiem ile radości mógł sprawić Ci dzień w ogrodzie ,jeszcze z nową maszyną :tan cieszę sie ,że ją masz,u mnie też mży i praca w ogrodzie nie idzie do przodu,spotkanie miałam z samymi szalonymi pasjonatami ogrodów,więc każdy ogrodowy problem był poruszony,w tłusty czwartek nic nie mam zaplanowane,co przyniesie dzień to będzie,pozdrawiam i buziaczki ;:196

Gosiu,ja też uwielbiam wspomnienia ,bo chociaż na chwilę wszystkie troski idą na bok,łącznie z pogodą ;:306 ,pozdrawiam ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Następne obrazki z ogrodu,zapraszam.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Piano
Obrazek

Elmshorn
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Annabel
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

New Dawn
Obrazek

Aloha
Obrazek

Obrazek

Jasmina
Obrazek

Obrazek

Aphrodyta
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

3 pienne róże Bad Birnbach,zostały na tą mroźną zimę bez okrycia nawet włókniną i są zielone ,myślę ,ze nawet te -26 stopni im nie zaszkodziło
Obrazek

Heidi Klum
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martuś, ale dałaś po oczach pokazem róż ;:oj Już tak bardzo tęskni się do tych ciepłych dni, że każde zdjęcie oglądam po kilka razy..
Czy twoja Heidi Klum choruje?? Różne opinie o niej krążą, a kolor ma bardzo intrygujący i nawet wiem gdzie mogłabym ją u siebie posadzić ;:224
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”