Ogród Marty -Cz . X

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
korzo_m
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11142
Od: 17 kwie 2006, o 10:14
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Kilka lat temu kupowałam u tego sprzedawcy róże, sadzonki dostałam też piękne, róże ładnie rosną, zachwycają swoimi kwiatami.
Pozdrawiam Dorota
Zapraszam do mojego ogrodu
Spis wątków | Aktualny wątek
Awatar użytkownika
kasia100780
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3148
Od: 31 lip 2014, o 16:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: pomorskie

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martuś ale będzie pięknie jak to wszystko zakwitnie, jak w parku ;:167
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martusiu, uwielbiam Twój tajemniczy, piękny , kipiący różnorodnością odmian i feerią barw ogród. Róże swoim wyglądem i ceną zachwycają. Zamówiłam też z 3 źródeł róże i nie tylko, ale korci już ,aby wejść na all . Wiem ,ze jak tam wejdę, to koszyk nie pozostanie pusty ;:306 . Pozdrawiam cieplutko! ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Marto, pięknie widać już wiosnę u Ciebie :) róże zakupiłaś piękne, cena bardzo przystępna, a sadzonki bardzo dorodne :) Trzymam kciuki za przygotowanie rabaty pod nie :) no i z nadzieją czekamy na więcej ;:3 bo coś ta wiosna nie chce nas za bardzo podgrzać :)
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Jaka cudna wiosna ;:215 Sadzonki róż ogromne, a cena superowska ;:oj Coś widzę, że panu botanikowi obroty wzrosną ;:306
Awatar użytkownika
ewunia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5092
Od: 1 lis 2012, o 15:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

:wit
Martuś ;:196 ] widzę, że róże wciągnęły ciebie na całego ;:109
Wiosną i we wrześniu zeszłego roku też zamawiałam sadzonki róż u Botanika21 i jestem zadowolona i z sadzonek i z ceny.
Będziemy mogły razem podziwiać jak się sprawują nasze nowe panny ;:173
Jak masz ochotę, to zerknij na all... do www_ rosaogrod_pl tam też są ładne róże i w przyzwoitych cenach. Też w zeszłym roku kilka u nich zakupiłam tych po 7zeta.
A jeśli chodzi o wawrzynka to chętnie gałązki przygarnę ;:108
Martuś napisz co mam u Ciebie zamówione :wink:
Miłego wieczoru
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Martusiu wczorajsza burza wysłała mnie wcześniej do łóżka, bo internet chodził jak na korbkę!
Utyrałam się wczoraj nieźle, bo zrobiłam wreszcie porządek w altanie. Jak nie będzie lało to drwale wrócą i znowu będzie zrębkowanie :wink: Potem biorę się za wiatę doniczkową i wymyśliłam sobie ogrodzenie sztachetowe na kurzym wybiegu więc jak widzisz do góry brzuchem nie poleżę :;230 a zaraz potem ruszą chwasty ;:306
Ja w jesieni pokupowałam trochę krokusów ale na razie szczypiorki rosną a te z lat ubiegłych wychodzą po 2 z 10 posadzonych ;:oj Miłego wieczoru i buziaczki posyłamObrazek
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Powiem szczerze, że nie widziałam tak ładnych sadzonek róż i to za taką cenę
Jak im się to opłaca?
Chyba juz w tym roku zobaczymy spektakl przy takich sadzonkach
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Witajcie ,wiosna nam dalej robi figle ,a my dzielnie walczymy,wczoraj posiałam pomidory ,trzymajcie kciuki ,żeby jakoś wyszły a potem rosły,bo nie lubię siać ,bo zawsze coś zawalę,albo nie podleję na czas,albo zaleję ;:306 ,strasznie muszę się zdyscyplinować w tym względzie ,bo jestem niepoprawna ,przecież nie wszystko trzeba lubić .

Ewelina,to następna dobra opinia,więc będzie dobrze,ja zamówiłam czerwone,myślę ,ze nie będzie pomyłek,pozdrawiam :wit

Przemuś,u mnie dalej pogoda wariuje,może w końcu się poprawi,juz wszystko posprzątałeś w ogrodzie ,bo ja nie, za dużo tego mam,z róż się cieszę powinny ładnie rosnąć ,pozdrawiam :wit

Iwonko,mówisz,że mam soczystą wiosnę,no miła jesteś ,taka odrobinka tego ,czyli namiastka wiosny,lepsze mam lato :uszy ,sadzonki w porządku,jeszcze są zadołowane,bo dzisiaj nie nasypałam ziemi do nowej rabaty,nic nie zrobiłam w ogrodzie ,tak wyszło,pozdrawiam :wit

Ewa,to się cieszę ,nie muszę mieć pięknych etykiet i firmowych róż,mam ich już dość dużo,teraz czas na nasze polskie pozdrawiam :wit

Dorota,ale mam potwierdzeń na te róże,ale to widać po sadzonkach ,będziemy w lecie oglądać ,pozdrawiam :wit

Kasiu,mój ogród może być parkiem ,bo je lubię ,tam wyśmienicie się odpoczywa,tak nie można sie doczekać ,żeby już wszystko zakwitło,a potem tak szybko leci czas,pozdrawiam ;:168

Bogusiu,dziękuję i cieszę się ,że taki się podoba,wszyscy się staramy jakoś urządzić nasze ogrody i wszystkie są piękne,ja w tamtym roku zamówiłam herbaciane firmowe,to teraz na odmianę czerwone u polskich producentów,pozdrawiam ;:168

Mariusz,mało mam tej wiosny ,ale to moje zaniedbanie,róże autentycznie piękne,ciągle czasowo nie wyrabiam i rabata jeszcze nie nawieziona ,więc róże zadołowane i bezpiecznie czekają na swoją kolejkę ,wiosna nas bardzo lekceważy ,ale jakoś sobie radzimy,pozdrawiam :wit

Gosiu clem,bardzo się cieszę z tych róż,wyglądaj na wigorne,zobaczymy co pokażą ,pozdrawiam :wit

Ewuniu,mama już tyle róż i jeszcze mnie kusi,pierwszy raz u tego pana zamówiłam ,ale opinie są świetne,więc już się cieszę ,ja mam siewki Wawrzynka więc ci dam ,niby małe ,ale przecież urosną ,pozdrawiam ;:196

Gosiu Margo2,ja też chyba nie miałam tak pięknych sadzonek,a jeszcze ta cena ,to polski ogrodniczy produkt ,dziewczynki pisały ,że miały od niego i cudnie rosną ,więc będziemy obserwować ich poczynania,pozdrawiam :wit
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Dopiero kwitnął jeden krokusik ,a mimo zimna już jest cała kępka
Obrazek

obok druga kępka
Obrazek

i takie żółciutkie rozrzucone na rabacie
Obrazek

i kępka irysków się powiększa
Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

I tak Cię lubię ;:145
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Marto już wpisałam do kajecika te śliczne iryski, muszę się w nie zaopatrzyć na przyszły rok ;:173 Miłego dnia ;:3
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty -Cz . X

Post »

Marysiu,otwarłam teraz laptop i patrzę czemu płaczesz,więc cofam się co Ci napisałam ,a tam nico ;:306 ,ale wpadka ,aż nie wierzyłam ,że to się stało myślę ,że mi przebaczysz takie przeoczenie Obrazek wszystkie porządki mamy w głowie poukładane i stwierdziłam,że bardzo przydała by mi sie pomoc ,a tu znikąd jej oczekiwać nie można,no ja po prostu nie wyrabiam ,bo wszystko jest na pierwszym miejscu do zrobienia,płotek sztachetkowy będzie ładny ,tylko dobrze go zakonserwuj,żeby długo się trzymał,pozdrawiam ,przepraszam i buziaczkiObrazek

Ewa,ja też je wsadziłam w tamtym roku,powinny być jeszcze inne kolory,pozdrawiam i słoneczka życzę :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”