Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczka, błotko cieszy jak nigdy :;230 U mnie po kilku słonecznych dniach wyszły na wierzch całe rodziny krokusów. Niestety jesienią nie wycięłam starych liści sasanek i teraz nie wygląda to zbyt estetycznie- zgnilizna a między nią główki krokusów :roll: . Strasznie mnie kusi żeby to dzisiaj nadrobić i poucinać to i owo, ale reakcja sąsiadów trochę hamuje zapędy ;:224 :lol:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit . Mnie tam błoto nie cieszy bo nie mamy utwardzonego podjazdu i jest masakra ;:306 . No ale cóż trzeba przeżyć ;:224 . Przepiękne widoki nam pokazałaś a te tulipany są boskie. Dobrze, że sobie takie kupiłam i oby były zgodne odmianowo ;:108 . Faktycznie już każdy jest zniecierpliwony i przebiera nogami do tej wiosny ;:65 . Oby szybko przyszła. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczko.. nie bojaj się...nie będę narzekać, bo mi pięknie będzie rosła i kwitła... ;:168
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Zielonych szaleńców to nawet błoto cieszy :;230 Ja ostatnio zobaczyłam, że moja łezka w kostce stoi w wodzie, już chciałam biec z mopem, żeby odsączyć wodę, ale na drugi dzień sama wsiąkła, i dobrze bo sąsiedzi dopiero by mieli ubaw ;:306
A tak z innej beczki, widzę u ciebie podobną magnolię jaką dostałam w ubiegłym roku. Bałam się, że mi zmarznie, ale widzę na niej takie malutkie jakby bazie, czy to oznacza, że jednak przeżyła zimę? Kiedy ona w ogole budzi się po zimie?
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu,nie byłem na giełdzie bo na działce imprezowałem :wink: Fajnie że byłaś i ci się coś trafiło. Na targi do Opatówka trzeba będzie się wybrać.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu,Twoja domowa wiosna urocza,gdy na polu takie dziadostwo to wspomnienia poprzedniej wiosny napawają optymizmem ,pięknie masz w swoim ogródku ,pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu Kochana ;:196 Nie odzywałam się, ale śledzę wątek, jak tylko mam okazję ;:108 Jak pokazałaś tulipany, to "nie strzymałam" :;230 musiałam się odezwać. Odliczam dni do takich widoczków - jeszcze zostało 50 ;:202 Ciągle za dużo :evil: Czeka się, czeka, a potem kwitnienie mija jak z bicza trzasł...
Piękne masz dekoracje w domu ;:180 Z romantyczną nutą i w dobrym guście ;:333 Szczególnie wpadł mi w oko... świecznik w róże, co chyba nie jest zaskoczeniem :;230 Dla takiego cudeńka mogłabym się nawet nauczyć decoupagu ;:108
Buziaki ;:196
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

clem3 pisze:Zielonych szaleńców to nawet błoto cieszy :;230
Dobrze powiedziane ;:333
Mojemu M też się udzieliło i biegał z szuflą do śniegu żeby usunąć kałużę z trawnika :;230 Na szczęście sąsiadów mam dość daleko, poza tym mam lasek, więc raczej nie widzieli ;:306 Bo pewnie już pogotowie z kaftanem miałabym na podwórku Obrazek

Ja wczoraj zauważyłam wystające noski tulipanów Obrazek Wiosna, wiosna..

Aniu, u mnie VAn Eijk w kolejnym roku zakwitł tylko kilkoma sztukami i to mizernymi. Raczej niestety nie powtarza, taki jednorazowy jest :roll:
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ja na razie widziały noski krokusów
Nawet przebiśniegów nie było widać
Mnie ta pogoda denerwuje. Już chyba wolę zimę. Teraz jest bardzo przygnębiająco
Dobrze, że mamy na co popatrzeć tutaj
Od razu lepiej się robi
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Widzę słonko przygrzało, obwody przegrzało, zdrowy rozsądek poszedł w odstawkę, urlop wzięty na gwałt i na działeczce od trzech dni kopiesz dołki ;:306
No to czekam na zdjęcia, bo mam przeczucie, że następne to wiosna z działeczki będzie ;:303
A cięte tulipany już raz Ci wybaczę haha :lol:
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

April ja niestety nie mam tego luksusu (brak sąsiadów) , więc sąsiedzi często mają polewkę :wink: A ja mam to głęboko... :lol:
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu piszesz "gadżeciara", ale w jakim stylu ;:oj ;:215 . Aniu masz jakieś fotki Maidwell Hall, chętnie bym zobaczyła go u Ciebie w ogrodzie. Do mnie dopiero przyjedzie ;:333 . Z tego co czytałam, nie wymaga cięcia, napisz coś o nim więcej, ile miejsca muszę mu zostawić w ogrodzie itp. Bardzo proszę ;:173
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Justina41
50p
50p
Posty: 76
Od: 29 sty 2017, o 20:41
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu ogród masz cudowny, clematisy i róże także. Ja swoje kupiłam przed zimą i nie zdążyłam ich wsadzić do gruntu, dlatego szukam porady fachowca, kiedy najwcześniej mogę to zrobić. Jest mi ich szkoda, stoją w piwnicy, puszczają jakieś bladozielone wici, martwię się czy dotrwają do wiosny. Mam ich chyba z 8szt.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”