Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witajcie Kochani. :wit
Korzystając z okazji, że mieliśmy długi weekend postanowiliśmy zafundować sobie mały resecik. Pojechaliśmy do Gdańska. Bez dzieci! ;:oj Starsza córka ma już skończone 13 lat a to był nasz pierwszy wyjazd bez naszego potomstwa. Hah, gdybym nie zabrała ze sobą telefonu, to i może i czułabym się na tym wyjeździe jak bez dzieci. :wink:
Cały czas zastanawiałam się po co jechać nad morze zimą? Jak już stanęłam na plaży, to wiedziałam po co. Mroźno i pięknie! Piękne jest morze i zimą. Polecam.

Czy planujecie już wiosenne zakupy? Ja chyba jeszcze dziś kliknę "zamów" w sklepie różanym, bo pieruńsko boję się, że sprzątną mi sprzed nosa te bardziej chodliwe panienki. Obrazek
Z powojnikami wstrzymam się jednak jeszcze troszeczkę.

Ewelinko mam zimę u siebie. Jednak wyglądam już za wiosną. :wink:
Zmiany na działeczce zostały zaprowadzone jesienią. Musiałam stworzyć nowe miejsca pod kolejne róże. ;:131 Wiosną planuję różane panny już tylko do donic i dwie do gruntu. Na jedną z nich nie mam miejsca. No ale na dla jednej coś się wymyśli. ;:333

Nie tylko my spacerowaliśmy brzegiem morza:
Obrazek

Eluniu i u mnie jest cienko śniegu ale i mroźno, choć nie tak jak u innych w innych rejonach kraju. Na szczęście, bo ja straszny zmarzluch jestem.

Obrazek

Małgosiu własnoręcznie wykonane ozdoby cieszą podwójnie. ;:180 I dla Ciebie pomyślności.

Obrazek

Aniu -Annes i Tobie życzę samych pomyślności. Obyśmy pełne sił cieszyły się naszymi działeczkami. ;:168

Obrazek

Iwonko dziękuję. ;:131 ;:168

Obrazek

Moniko dziękuję. Wszystkiego najlepszego dla Ciebie i Twoich bliskich na nadchodzący rok.

Obrazek

Sabinko moje dzieci do kolorystyki choinki bez problemów się dopasowują, byle by mogły zawieszać ozdoby. Obrazek

Obrazek

Aniu Lady-r taka teraz moda, że biel i szarości z beżami królują. A kiedyś były mocne kolory. I nie wiemy jaka moda nadejdzie za parę lat. Normalna kolej rzeczy. A Twoja choinka przynajmniej się wyróżniała w tej kolorystyce. I dzieci zadowolone -bezcenne.

Obrazek

Basiu i ja uwielbiam szafirki. Mam nadzieję, że moje będą się mocno i szybko mnożyć. Obrazek

Obrazek

Marlenko myślę, że wszyscy już zaczynamy tęsknić za wiosną... Ja bynajmniej miałam taki czas, że wcale a wcale nie było mi tęskno za działką. Teraz już wyglądam z nadzieją za okno, że przedwiośnie tuż tuż, że pierwsze nosy cebulowych niedługo, że o przebiśniegach nie wspomnę a tu klops... nadal zima... Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tak niedzielne południe spędzali Morsi: Obrazek

Obrazek

A na koniec kąpieli w morzu co niektórzy jeszcze aniołki na śniegu robili... Obrazek

Obrazek

Pozdrawiam serdecznie wszystkich odwiedzających mój wątek. Obrazek

Obrazek

Obrazek
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Zdjęcia piękne,sople lodu jak malowane,morza zimą mam dość po rocznym przymusowym pobycie w Kołobrzegu :D
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

:wit cześć Aniu i wszystkiego najlepszego w tym roku. ;:196
Masz jakiś plan jaką odmianę wybrać do donic? Zaplanowałam sobie wysoką donicę do ogrodu, a teraz nie mogę dobrać do niej róży.
Ma być biała lub kremowa albo w jasnej tonacji różowa. Szukam i szukam i tak na prawdę nie wiem co zamówić.
Podoba mi się róża rabatowa COUNTRY GIRL, tylko nic o niej nie wiem. Najważniejsze żeby ładnie trzymała kwiaty i nie śmieciła.
Podziwiam morsów ;:173
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Piękne zdjęcia Aniu. ;:138 Podziwiam tych morsów, bo mnie się zimno zrobiło na sam ich widok... :;230
A swoją droga, to nie spodziewałam się, że tyle ludzi na plażach jest o tej porze roku! ;:oj
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Jakie świetne fotki zrobiłaś :shock: Zima na nich jest piękna. ;:170 Chociaż jestem zmarzlakiem i nie lubię zimy generalnie. ;:303 Ja już myślę o sianiu begonii semperflorens, a róże zamówione u Ewy i kupiłam kolorowe pelargonie u Adriana. :wit
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11252
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Wspaniała fotorelacja i piękne fotki Aniu ;:215 Zazdroszczę pobytu o tej właśnie porze nad morzem!Rewelacja! ;:63
Podziwiam i pozdrawiam!

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu i ja jestem zmarzlakiem także po pierwszym wymarzniętym dniu, zakładałam grzecznie na siebie rajstopy i dwie pary spodni. ;:113 I dwie pary skarpet też do buta wcisnęłam. ;:183
Ja właśnie kliknęłam na różane zamówienie we F. Mam też kliknięte w BR. Zostały tylko clematisy... bo jednoroczne to sobie na lokalnym rynku kupuję. ;:215

Obrazek

Basiu i ja ich szczerze podziwiam. Nie dość, że weszli do tej wody, chwilkę tam posiedzieli, to od razu po wyjściu polecieli pobiegać trochę i po powrocie znów siup do wody. Potem jeszcze te aniołki i dopiero się ubierali. I nikt a nikt nie trząsł się z zimna. :shock:
I ja myślałam, że będziemy nielicznymi spacerowiczami na nadmorskich plażach. No i może byliśmy ale tylko wczesnym rankiem i późnym popołudniem. Startowaliśmy po 9.00 a kończyliśmy spacery ok 21.00. Oczywiście co dwa kilometry trzeba było grzańca zaliczyć, by nie zamarznąć. :lol:

Obrazek

Maja ja wsadzę do donic Pashminę, Garden of Roses i Jalitah. Robię to czysto intuicyjnie, bo nie są duże no i po prostu muszę je mieć! ;:65 Pierwsze dwie na balkonie a Jalitah na działce w donicy w kąciku z ławeczką. Zobaczymy jak sobie poradzą. Wspomnianej przez Ciebie Country Girl nie znałam, to sobie chociaż wyguglowałam. Piękna i energetyczna sztuka. Musisz posadzić i się przekonasz, czy to był dobry wybór. Najwyżej za rok zmiana. :wink:

Obrazek

Mariusz czyżbyś służbę wojskową tam pełnił? Uwielbiam morze i mogłabym tam i rok siedzieć, byle nie we wojsku. :wink: ;:306

Obrazek

Marysiu pierwszy raz w życiu byłam nad morzem w zimie. Jak już wspomniałam, całą drogę pukałam się w czoło po co ja tam o tej porze jadę. A tu taka miła niespodzianka. Fantastycznie było!

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu. Przepiękne zdjęcia ;:138 . Dlaczego nie dołączyłaś do Morsów ?? ;:306 Na pewno fajnie było w końcu wyjechać bez dzieci ;:108 chociaż wiem, że myślami pewnie byłaś sporo czasu z nimi. Ach my Matki nigdy chyba nie oderwiemy się od tych naszych pociech ;:224 . Takiego wyjazdu to Ci zazdroszczę, kto wie może kiedyś, kiedyś ;:224 . Nad morze mam bardzo daleko bo muszę przejechać cały kraj no ale kiedyś na pewno ;:108 . Zdjęcia ptactwa i te sople wspaniałe ;:138 . Każdy już czeka wiosny i nie ma się co dziwić, zaraz mamy połowę stycznia potem szybko zleci ;:65 . Wiosenne zakupy już planujemy , o tak ;:224 . Ja dzisiaj kliknęłam zamówienie różane. Powojników nie planuję na razie kupować ale jeszcze na pewno skuszę się na lilie i dalie ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

No proszę, kto by pomyślał, ze nad morzem tyle osób teraz jest. Ja zimą nigdy nie byłam nad morzem, ale do 'morsów' bym chętnie dołączyła ;:138 Zawsze chciałam tego spróbowac :lol:

Tak patrzę na ten Twój skalniaczek Aniu, ładny ;:108 Ładnie wygląda. Ogólnie to nie lubię skalniaków, ale jak się ma pomysł, to nieźle to wygląda. Może kiedys sobie zrobię ;:108


Do miłego! ;:3
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

To Was wywiało ;:224 Trzeba przyznać, że te obskurne metale mają jakiś urok będąc tak oblodzione. Tylko co ty pod mostem robiłaś? ;:306
Ten skalniaczek jest śliczny. Też jeden chcę. Napiszesz,co tam na nim rośnie na lato i jesień? Lewizji na nim nie masz?

I wiesz-też się pokusiłem o zakupy w BR, wszelkie ostróżki których nie mam, bez tych za 30zł, rutewki wszystkie trzy, przetaczniki z przetacznikowcami i dzwonki, co nie mam, i co jak dzwonki wyglądają :uszy Bardzo mi się podobają ;:108
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu szczęściaro, oglądałaś nasze piękne morze zimą! ;:138 Ja tylko raz w życiu tak poszalałam, było pięknie, ale wiatr mnie wyziębił do kości, a tu proszę, są nawet amatorzy morskich kąpieli! A nie kusiło Cię spróbować? :lol: Tylko jak te spodnie i skarpetki szybko pościągać, hmmm :wink:
Jak zwykle zdjęcia są bardzo profesjonalne, uczta dla oczu. Widok Twojego skalniaczka też cieszy :)
Jeszcze dwa miesiące zimniska i wróci wiosna, odda nam nasze ogródki ;:138
Życzę dużo ciepełka na przetrwanie tych miesięcy ;:196
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, w sumie nasz Bałtyk to nawet w lato jest dla morsów... ;:306
Piękne skalniaczkowo - wiosenne kwiatuszki! :)
Fiołki nie rozłażą Ci sie po ogrodzie?
Pochwal się zakupami? Co pięknego kupiłaś?! ;:224
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit
Skusiłaś mnie opinią o Purple Lodge, no i przyleciałam jak na skrzydłach:D . Zaczynam Twoje wątki od początku, bo nie znałam jeszcze tego pięknego ogrodu ;:oj . Napiszę tylko na szybko, że masz u siebie mały raj na ziemi ;:108
Aha, no i do tego robisz bardzo ładne zdjęcia ;:333
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”