Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu za Werką powtórzę, że zakomplemenić tobie nigdy za dużo. :D Juuli przecudny w takim wymiarze. ;:oj Bukiet arcydzieło. ;:138 Kusisz tymi różycami, ;:215 ale się nie dam. :wink: Ograniczam się do czytania waszych rozważań różanych. Nawet w okularach tylu insektów bym nie dostrzegła. ;:306 Też wyleczyłam się z petunii i surfinii, ubiegłoroczne cuda przetrwały pewnie dwa miesiące. Nie lubią mojego klimatu, na południowym tarasie im za gorąco, na północnym za mało światła. ;:215 Czaruj jeszcze. ;:180
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Nie ma to jak wyłączyć komputer, wejść na FO przez telefon i szybko włączyć z powrotem, bo Ania liliami kusi ;:224
Zaraz wykrzesam ostatnie siły z portfela, dokończę projekty, obdzwonię rodzinę i złożę zamówienie :;230
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Boszszsz, właśnie wchodzę do Lillypolu....Na wiosnę będę płakać jak kurierzy wyciągną ręce po pieniążki za przesyłki ;:14
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu też bym zamówiła tę drobnicę ale nie mam tylu doniczek. ;:306

Obrazek

Maju masz rację. Posadzę po jednym krzaczku do donicy. Z własnych obserwacji wiem, że najlepszymi towarzyszami są drobne jednoroczne typu: smagliczka, lobelia czy właśnie ten rozpoznany przez Beę wilczomlecz Euphorbia Diamond Frost. One nie rozrastają się tak kosmicznie jak np. to coś o srebrnych, kutnerowatych listkach (nie kwitnące), co też widać na tym zdjęciu z doniczką.
Wybaczcie ale jeśli chodzi o nazwy jednorocznych to naprawdę jestem noga. :oops:
Przypomnisz mi jeszcze nazwę tej dolistnej odżywki dla róż?

Obrazek

Iwonko tak, w gwoli ścisłości trzeba dodać, że to była kobitka. Na dodatek z pełnym kuprem swoich maleńkich dzieciaczków. ;:333
Moja Droga jeśli tylko pokusisz się na początek na łatwiejsze w uprawie odmiany clematisów, to na pewno się nie rozczarujesz. ;:168

Obrazek

Ewelinko co do Lilii LA, to wiem, że są delikatniejsze. Ponoć przy zapewnieniu im pierzynki późną jesienią nie powinno być jednak większego problemu. Ja z grupy LA do tej pory nic nie zamawiałam. Tym razem wzięłam Eyeliner, bo Sabinka miała i bardzo mi się podobała. :D

Obrazek

Obrazek

Bea bingo! Dziękuję. Ta jednoroczna roślinka, którą bardzo lubię dawać do wypełniania letnich kompozycji donicowych to rzeczywiście wilczomlecz Euphorbia Diamond Frost.

Obrazek

Anitko zauważyłam na fejsie, że pochłania Cię inna strona działalności ogrodowej. ;:333 Powodzenia!

Obrazek

Tulapku tak trzymać! Moja krew! ;:215

Moja "ruska lala"
Obrazek

Soniu mówisz i masz! Poczarowałam. Obrazek
Naprawdę podziwiam Cię z tą wytrwałością w niekupowaniu. ;:180 Chciałabym wziąć z Ciebie przykład. Bardzo bym chciała. Jednak ni jak nie umiem. Obrazek
;:196

Obrazek

Werka "nie bój żaby"... na pewno dasz radę. Wierzę w Ciebie. Pochwal się co Ci wpadło w oko w Lilly...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Obrazek
Wygląda jakby się uśmiechał!!! Super zdjęcie! ;:138
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, boskie masz róże i powojniki. Dobrze, że zajrzałam do Ciebie bo zobaczyłam kwiatuszka doktorka. Właśnie jesieniom kupiłam tą różę. Zdjęcie z konikiem polnym cudne, mistrzostwo ;:138
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu Lavender Ice to przepiękna róża ;:138 . Jak dobrze, że kupiłam ;:108. Pozostałe zdjęcia również cudne a czajniczek rewelacyjny ;:224. Eyelinery mówisz? Ładne ale chyba nie powiesz mi , że zamówiłaś tylko te ;:224 . Chwal się ;:108.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

I u Ciebie różane widoki ;:306 powiem Ci ,że ja też robię podchody od 2 lat żeby posadzić róże w donicach,hosty i zurawki mam,wiem,że spokojnie na działce mogą pod chmurką zostać i przezimują ,ale róże ??co do Lilypollu też jestem już po :;230 zakupach :;230
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ania dobry jest Florovit w płynie do róż. Te szare listeczki, ja również jestem totalną nogą jeżeli chodzi o nazwy roślinek, możesz podcinać i w ten sposób ograniczysz wielkość tej rośliny, a jak posadzisz w doniczce, to tym bardziej ją ograniczysz. ;:196
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ten biały kwieciak z poprzedniej strony jest słodziutki ;:167 ślicznie wyglądają, każdy inny, zależy, w jakim kwiatku się przyczai.
U mnie pajączki są pod ścisłą ochroną i nigdy swojemu osobistemu nie pozwalam z nimi wojować kapciem. Bo ja much nie lubię, a wróg mojego wroga...
Czosneczki Krzysztofa jakieś takie gęste u Ciebie, gęstsze niż na stronach producenta, co im zrobiłaś, że tak się postarały?
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu,zdjęcia piękne,pająków jakoś sympatią nie darzę ale to zdjęcie jest super ;:138


Obrazek
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

No, no, no - jest co podziwiać ;:215 Zdjęcia Ci Aneczko super wychodzą, jeszcze chyba aż tak dokładnie nie widziałam naparstnicy, jaka owłosiona ;:oj

Zbieram się, aby zamówić sobie powojniki i mam taki dylemat, że nie wiem :roll:

Na razie wybrałam te:

- Viola
- Beautiful Bride
- Rasputin

Ten Twój Etoile Violette ładny ;:183 bardzo podoba mi się taki odcień fioletu ;:167 Jeszcze jakieś o kwiatach białych, pełnych wybiorę, coś jak MCSkłodowska, First Love czy Arctic Queen ;:167
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25116
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ja jak na razie też się trzymam zakupowo. Nawet nie zajrzałam do ofert, ale to specjalnie, żeby mnie nie kusiło
Na razie jest na tapecie nowe autko.
Musze się wstrzymać. Czy może pokazac jak prowadzisz swoje powojniki?
Masz ich tyle, ja mam tylko parę i mam wrażenie, ze więcej nie wcisnę
A chciałabym bardzo po Twoich fotkach
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”