Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, powaliłaś mnie tymi zdjęciami, jak Ty to robisz, że masz takie przepiękne powojniki ;:oj ? Ja nie mam do nich ręki, będę podziwiać u Ciebie.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ale modela koleżanka zatrudniła ;:306 Pająków nie będzie ;:215 Zdjęcia jak zawsze...poezja dla oczu :wink:
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczka, ja też nie zrezygnuję z e-clem.. co jakość to jakość ;:108 Dziwi mnie tylko, że robią wielkie halo o przedsezonowe promocje, których nie ma :;230
Pashminę jak zwykle zazdrośnie pochwalę, bo pięknie ci kwitła. To jest jednoroczny krzaczek?? Garden of Roses posadziłam jesienią.. wreszcie ;:183
Ania, o aparat pytam, bo szukam czegoś.. hmn.. poręcznego. Dobija mnie targanie na każdą imprezę czy to szkolną czy jakiś występ naszej cegły. Cóż z tego, że robi fajne zdjęcia, jak po wybraniu się z tobołami typu przekąski, coś do picia, jakieś sweterki przychodzi mi wziąć dodatkową torbę z aparatem, to zwykle rezygnuję i robię zdjęcia telefonem ;:223 Poza tym i tak nie wykorzystuję możliwości sprzętu, który mam. Potrzebuję czegoś co zdołam ogarnąć ;:224 Twój robi bardzo ładne, czyściutkie zdjęcia.. oczywiście wiem, że wszystko zależy od ręki fotografa, ale jakość sprzętu również ma znaczenie ;:108
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

:wit Aniu :)

Im częściej zaglądam do Twojego wątku i patrzę na zdjęcia z Twojego ogrodu, tym bardziej przekonuję się do tego, aby wszystkie żółte kwiaty wywalić z ogrodu :D Do tej pory lubiłam wszystkie kolory, z przewagą fioletu i białego, ale tak sobie ostatnio myślę, że ten żółty np, to w ogóle nie pasuje, ni w pięć ni w dziesięć ;:218

A w ogóle, sprawdziłam ostatnio, bo już byłam bliska zamówienia tych powojników, że szkółka Clematis Dobre Pnącza jest w moim mieście :shock: Nie miałam pojęcia. Tylko niestety sprzedają tylko hurtowo i do sklepów :roll: A już myślałam, że podjadę u wybiorę na miejscu.

Mam nadzieję, jak piszecie, że wiosna będzie szybko, bo już nie mogę tej zimy. Niby piękna, niby ładna ale brakuje jej tego.. czegoś :D


Dużo słoneczka ;:3
Awatar użytkownika
Gabriela
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10859
Od: 18 gru 2007, o 17:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczko, żałuję że mieszkasz tak daleko, bo chciałabym zobaczyć Twoje królestwo na żywo...
Jestem pod ciągłym wrażeniem Twoich powojników... niestety, choć mam ich też kilkanaście, to tak pięknych widoków nie mam...
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit .Jak zwykle dałaś po oczach a ja jestem ciekawa tego sezonu u Ciebie ;:224 . Mam podobne przemyślenia co Gabi i też żałuję, że mieszkam tak daleko od Ciebie . Chciałabym to Twoje królestwo zobaczyć z bliska ;:108 . Cudowne powojniki, róże i wszystko inne a Twoje domowe dekoracje genialne. Masz gust ;:333 . Ślicznie Aniu. Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ależ ten jaszczur przystojny ;:oj
U mnie to raczej problem z materiałem sadzonki, bo raz była przesadzona i to samo. Ale się zastanowię przez weekend, czy nie zmienić czegoś. W tygodniu szkoda nerwów ;:224
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

No cóż Aniu widzę, że trzeba do Ciebie zorganizować wycieczkę objazdową, bo tyle chętnych osób na podziwianie :heja Mam nadzieję, że za parę lat do mnie też będą chciały dziewczyny wpaść :wit
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, na tę objazdową wycieczkę i to ja już teraz rezerwuję miejsce w autokarze :wit Zobaczyć Twoje klimatisy to by było coś!. Byłam dziś nie w Biedzie, ale w Lidlu, tam też pokazały się malutkie cebulkowe. Kupiłam białe hiacynty. Do wyboru było kilka różnych kolorów tulipanów, niebieskie szafitki i hiacynty. Pamiętam jednak, że te hiacynty w ubiegłym roku były mizerniutkie, malutkie główki na cieniutkich nóżkach, nic specjalnego.
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

A jaka to część wielkopolski Pani Aniu ?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Tę kontrowersyjną New Dawn też mam i to dwie sztuki. Nienawidzę bo słabo mi kwitnie. A żeby spróbować pokochać, przesadziłam jesienią na bardziej słoneczne stanowisko. Jak się nie zbierze do roboty to jest wiele piękności którymi można ją zastąpić ;:134
Solina, Monte Cassino, Etoile Violette Anioł itd. świetnie wyglądają w tym zestawieniu. Ja od dawna marzę o Solinie ale powojniki kiepsko sobie u mnie radzą. Ale może zaryzykuję....och te twoje fotki tylko chciejstwa prowokują :roll:
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witam. A ja też właśnie zastanawiałam się nad zakupem dwóch sztuk New Dawn. Pomyślałam, że rzucę ją na siatkę żeby zrobiła mi jakieś tło i zasłoniła od sąsiada . Jak czytam informacje to sam nie wiem co robić ;:222 . Nie musi ciągle kwitnąć byle dała radę w półcieniu i szybko rosła . Zadowolę się jednym kwitnięciem jeśli tylko zasłoni mnie przed oczami zza siatki. Aniu a Ty co o niej sądzisz ?? Masz ją chyba krótko prawda ?? Czy ona choruje ?? Bo też nie widzi mi się gdyby miała być łysą zasłoną ;:306 . ogród to inaczej rośliny rosną ale może powinnam zaryzykować ??
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ewelina, jeśli zadowolisz się jednym kwitnieniem to kupowanie New Down to strzał w kolano. Kup sobie szaloną Mme Plantier. W jeden rok tworzy krzak ponad 2 m i bardzo skutecznie zasłoni cię od sąsiadów, a jak już zakwitnie to klękajcie narody - nie dość że niewiele wystaje zieleni to jeszcze zapach oszałamiający. Kwitnie przez ponad miesiąc, a potem możesz na nią puścić powojnika późno kwitnącego ;:224
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”