Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu, Twoje róże i powojniki to Twoje wielkości a nie słabości ;:306 ;:180 ;:303
Zdjęcia znad morza cudowne. Można się było choć na chwilę myślami tam przenieść.
Myślę, że wzbudziłaś u mnie tęsknotę za morzem, troszkę mnie tam ostatnio nie było no i to może zmienię w tym roku.
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczka, świetne pszczoły ;:oj ale już człowiek tęskni do tego bzyczenia.. jeszcze tylko dwa miesiące...
Awatar użytkownika
Aguss85
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4956
Od: 21 lut 2016, o 18:34
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia, gmina Długołęka

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Ekstra makro :shock: Można pszczole włoski na nogach policzyć :shock:
A co to jest a tym zdjęciu między pszczółkami? Orlik? Czy coś podobnego? Podobny na oko do tego z opakowania nasion, jakie dziś dostałam orlik nora barlow. A nie zamawiałam takiej odmiany, sprzedawca pomylił norę i christę ale jak on taki ładny miałby być, to może nie będę go odsyłać ;:210

Aniu a wracając do poprzedniego tematu Bałtyku zimą, to ja też bym się nie odważyła zdjąć choćby szalika :wink: Ale pracowałam z koleżanką, która była członkinią Wrocławskich Morsów i czasem opowiadała, pokazywała zdjęcia ze spotkań i tych kąpieli i mówiła, że w takiej temperaturze szokowej ciało wytwarza momentalnie mnóstwo endorfiny, chyba żeby zminimalizować traumę ;:306 I że wszyscy po tym czuli się szczęśliwi. Może jakby się kiedyś przełamać... :wink:
"Przymierzyłam szczęście. Pasuje mi, będę nosić."
Zapraszam do mojego ogrodu Warzywnik we fiolecie
Agnieszka
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu masz wybitnie artystyczną duszę, zdjęcia cudne. ;:138 Obrazek Na rabatach też wszędzie widać doskonałe wyczucie smaku. ;:108
x - e-1
Konto usunięte na prośbę.
Posty: 2594
Od: 17 lut 2015, o 20:33
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

No nie, takiego makro to ja swoim aparatem nie umiem zrobić. ;:145
Super fotki.
Pomidorki Aniu dla Ciebie w takim razie zacznę obmyślać. ;:173
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit . Z tym dołączeniem do morsów to rzecz jasna żartowałam ;:306 . Ja to ich podziwiam bo nigdy nie zrobiłabym czegoś podobnego ;:224 . Zmarzluchom polecam baseny termalne na Słowacji ;:108 . To jest fajna sprawa, widzisz szczyty gór a siedzisz w gorącej wodzie ;:173 . Byłam raz, naście lat temu i z chęcią wybrałabym się jeszcze . Śliczne Pannice zamówiłaś ;:138 . Ja zamówiłam u nich :

Kurfürstin Sophie (Meisselpier)
Stephanie Baronin zu Guttenberg Rose
Garden of Roses / Cream Flower Circus
Natasha Richardson
Mariatheresia
Claire Marshall (Harunite)
Giardina
Gemma (Harlagoon)
Morden Blush
Aspirin Rose x 2

Nad Pashminą rozmyślałam ale obiecałam sobie, że ona dostanie jakieś honorowe miejsce na nowej działce, więc muszę z tym poczekać ;:108 . Wracając do lilii to ja nie zamawiałam tam gdzie Ty . Ja biorę gdzie leci albo w Benex albo u Królika albo jeszcze gdzieś . Może warto skusić się na ten Twój sklepik ;:224 , tylko on nieczynny a ja już chcę poprawić sobie humor ;:306 . Zdjęcia jak zwykle przepiękne ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
majka411
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 13236
Od: 12 sie 2009, o 18:55
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa, ogród k/Wyszkowa

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Maja ja wsadzę do donic Pashminę, Garden of Roses i Jalitah. Robię to czysto intuicyjnie, bo nie są duże no i po prostu muszę je mieć! ;:65
Aniu tylko Garden of Roses nie jest duża i dobrze krzewi się na boki ;:173 Pashmina i Jalitah ma sztywne pędy i rośnie dość wysoko. Ja po obejrzeniu Country Girl na zdjęciach Werki, zrezygnowałam z niej. Szukam dalej a, znasz Miss Fine?
Zaszalałaś z zamówieniem ;:138 , Amelka lubi ciepło i słonko :D
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aniu,przepraszam 360m teraz się nie dziwię ze tyle cudeniek pomieściłaś :wink:
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Wow ;:oj Zdjęcia makro pierwsza klasa! Faktycznie, jak Aga napisała, można pszczole włosy na nogach policzyć, a może i zmarszczki :lol:
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12456
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Piękne foty i zamówienie różane ;:215 biżuteria ogrodowa super -ale wiesz ,że chwalić zawsze będę bo to moje klimaty ;:306 zauroczył mnie biały dzwonek -zdobyty w necie czy w stacjonarnym?
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witajcie. :wit
Jutro piątek. :D Dla mnie wolny piątek! :tan Wzięłam wolne, by podkurować się pod pierzynką. Także w dniu jutrzejszym żadnych budzików. Obrazek
Obrazek

Dorciu dzwoneczki upolowane na alle... ale Ty już wiesz... ;:196

Obrazek

Amanita te zdjęcia są z początku sezonu, także próżno szukać zmarszczek u pszczółek. Obrazek

Obrazek

Mariusz no a ja się nadal dziwię. Obrazek

Obrazek

Majka dlaczego zrezygnowałaś z Country Girl? Zbyt jaskrawa?
Miss Fine nie znam. Wiesz ja dopiero początkująca w różanym temacie. ;:131 Trzeci rok poleci.
A jak myślisz sadzić po dwie sztuki do donicy? Oglądałam setki zdjęć w necie, gdzie róże w donicach są tak gęste, że nie ma bata, nie może to być jedna sadzonka. Zaryzykuję.

Obrazek

Ewelinko mój Em ciągnie na te baseny termalne do Słowacji. Może kiedyś..? ;:224
Twoja różana lista bardzo ciekawa. Już nie mogę doczekać się zbliżającego się sezonu.
Stephanie i to dwie posadziłam jesienią.
Gardenki dosadziłam dwie kolejne tej jesieni. Mam więc trzy jej krzaczki.
Maryśki też mam dwie.
Giardinę też mam od października.
Natasha Richardson wygląda przecudnie. Zjawiskowo wręcz. ;:oj Muszę bliżej jej się przyjrzeć (albo lepiej i nie, bo jeszcze się skuszę. Obrazek )
Claire Marshall (Harunite) i Gemma (Harlagoon) również wyglądają obiecująco.
Morden Blush też piękość! Gdzie Ty kobito te śliczności wypatrzyłaś?! :shock:
Tak, jakby nie patrzeć to Pashminie należy się zdecydowanie reprezentacyjna miejscówka. Popieram. Obrazek
Ja lilie kupowałam w Lilly... no ale ostatnio pomylili mi 6 sztuk Garden Affair i nie było mi do śmiechu, bo dosadziłam je do dwóch (też GA) z poprzedniego sezonu, też od nich. :roll:
Benex za to omijam szerokim łukiem. Bardzo wiele osób jest niezadowolonych.

Obrazek

Eluniu nie obmyślaj za dużo. ;:168 Trzy odmiany po kilka nasionek. Nie więcej.

Obrazek

Soniu zarumieniłam się... Dziękuję. Obrazek

Obrazek

Aguś masz rację. To orlik. Dostałam jego sadzonkę od naszej różanej Dorotki. (Dorotko dziękuję i pozdrawiam). Niestety nie znam jego odmiany.
Z tą endorfiną to rzeczywiście może być coś na rzeczy, bo Morski byli nad zwyczaj radośni i śpiewający. Obrazek

Obrazek

Sabinko damy radę. Przetrzymamy. Obrazek

Obrazek

Beaby masz rację. Tak trzeba na to patrzeć. To wielkości nie słabości. ;:333
Warto morze ponownie odwiedzić. Skuś się. Ono jest przecież takie piękne...

Obrazek

Anida i Moniadziękuję.

Obrazek

Marlenko spokojnie na pewno zdążysz z zamówieniem. W najgorszym wypadku możesz czegoś nie złapać ale przynejmniej z większą ekscytacją zapolujesz na to jesienią. ;:215

Obrazek

Już obmyślam plan co posadzić do wiszących koszy w tym sezonie. Surfinie były piękne ale tylko do końca lipca. Potem to była totana klapa.
Obrazek

Podoba Wam się makro?
A pamiętacie moją pupilkę? ;:183

UWAGA!!!

Obrazek

Obrazek

Spokojnego wieczoru Wam życzę Moi Drodzy. ;:167
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Witaj Aniu :wit . Wyśpij się jutro i wypocznij w takim układzie ;:108 . Gdybyś miała tyle wolnego czasu co ja ostatnio i przez część grudnia to na pewno też znalazłabyś takie róże ;:306 . Po prostu przeglądałam Floribun... wszerz i wzdłuż i takie mi się same znalazły ;:224 . a tym sporo czytałam u Was o tych różach i dlatego się zdecydowałam. Jeśli się sprawdzą to na pewno na pojedynczych krzaczkach się nie skończy . Oczywiście kilka musiałam z koszyka wyrzucić bo co za dużo to nie zdrowo ;:306 . Poza tym trzeba coś zostawić na przyszłość ;:173 . Jeśli chodzi o lilie to ja nie mam wymagań i parcia na konkretne odmiany więc kupowałam w Benexie. Fakt, ofertę mają skąpą ale mi póki co wystarcza ;:108 . Co do Lilly to każdemu sprzedawcy zdarzyć się może pomyłka ale rzecz jasna taka niezgodność odmianowa może na rabacie wkurzać ;:222 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki. Cz. 7

Post »

Aneczko, zdjęcia nad Bałtykiem fenomenalne ;:138 Uwielbiam nasze morze właśnie zimą najbardziej. I chociaż ostatnimi czasy wybieram zdecydowanie narty, to taki weekendowy wypad zaczyna mnie coraz bardziej nęcić ;:224
Nie zdążyłam u siebie napisać o Williamie Morrisie - przepraszam i obiecuję, że się poprawię ;:196
Twoje różane zamówienie ;:333 Ciekawa jestem czy przypadkiem jeszcze nie dorzucisz tego i owego w ostatniej chwili? :;230 Wiesz, mogą się pojawić jakieś extra nowości... ;:224
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”