Familokowego ciag dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu, piękne owadzie fotki :heja
Ja też takie lubię.
pozdrawiam cieplutko. bo u nie dalej zima trzyma :roll:












jadziu
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

ANIU ;:196 witaj po przerwie fajnie ,ze jesteś znów na forum .Myślałam ,ze o nas zapomniałaś.Twoje fotki owadów są cudne masz oko do fotek, a ja wciąż się uczę
GRAŻYNKO no cóż czasem głupoty piszą nawet w Wkipedii .Masz w ogródku sporo ptaków ,wiec i mniej owadów a u mnie ptaków jak na lekarstwo tylko kosy i sikorki .Przydałaby sie też łączka gdzie rosłyby różne zioła wtedy można by chociaż motylom zrobić więcej fotek.Niestety teraz wszyscy koszą trawniki nawet w naszym parku bo nie wypada ,żeby była wysoka trawa z kwiatkami różnego rodzaju.Niestety w ogródku nie mam aż tyle miejsca ,żebym mogła zrobić łączkę .U mnie każde miejsce na wagę złota :;230 Jestem ciekawa jak z tym odwrotem zimy podobno od piątku ma być tylko plus niestety z brakiem słonka trzeba się liczyć patrzą na mapę pogody
FLORIANIE Zmrocznika też widziałam u wnuka, bo wparował przez okno i nie wiem czego szukał i wnuk zrobił mu fotkę .Jego zona mało zawału nie dostała jak go zobaczyła jak chodził jej po ręce :;230 A on taki śliczny i z pewnością sam się bał.Ciekawe czy już wsadzałeś dalie do doniczek.Jak tylko się ociepli zajrzę do moich dalii.Cóż czasem mądre księgi piszą głupstwa
BEATKO a kiedy masz obserwować owady jak pracujesz .Ja mam więcej czasu, więc poświęcam go na bezkrwawe polowanie z aparatem ;:108


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

mam nadzieję ,ze zima trochę zdziesiątkowała te owady .Raczej pokazałam już wszystkie owady które uwieczniłam na fotkach lecz muszę jeszcze przejrzeć tegoroczne fotki
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12953
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu podziwiam Ciebie ja chyba jestem za leniwa, ale motyle to mogę oglądać są tak delikatne, niewinne i piękne.
A wiesz, ze będą u mnie murarki?
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu , komp ruszył i zaczęłam co nieco skrobać i ja mam murarki , jak tam rdest :?: ;:196
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
daysy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4554
Od: 13 lut 2014, o 12:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: woj.łódzkie

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu ja jednak wolę motyle, robaczków nie zabijam, bo nie wiem, które pożyteczne, które nie, ale fanką ich nie jestem. Unikam jak mogę, a przed majowymi chrabąszczami uciekam do domu. Z jednym kiedyś się zderzyłam, nie powiem poczułam jego pancerzyk ;:333 . Do mnie chętnie przylatują motyle na jeżówki, także polecam do ogrodu,mam zwykłe i mogę się podzielić ;:108
Pozdrawiam Daysy
Zapraszam
Róże i bajkowy świat ogrodów 2018
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Ogrodnica jest mi znana. Chyba polubiła mój ogród, bo spotykałam ją na wielu, wielu kwiatach. Ze smakowitością plądrowała mi listki. Wolałabym, żeby poszła plądrować nad Wartę, tam jedzonka ma pod dostatkiem.
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

DAYSY ;:196 dziękuję u mnie jeżówki nie chcą rosnąć, więc nic na siłę .Nie wiem co robię z nimi nie tak .Tylko jedna jest u mnie od paru lat to Milkshake i żeby wyrosła na dorodny krzaczek tego bym nie powiedziała Żyje ,bo żyje nic poza tym ciekawe czy zwykła Echinacea sie u mnie zaaklimatyzuje, bo mam ją od ubiegłego roku .Owady czy motyle mogą być na roślinkach lecz nie w moich rękach :) Mam fobię na ćmy w domu ,chociaż ostatnio trochę mniejszą kiedyś starsi straszyli ,że ćmy wchodzą do włosów
IRENKO ;:196 wreszcie masz dostęp do kompa .Mam calutką reklamówkę dla Ciebie tych rurek rdestowych w różnistych rozmiarach. Oby murarki zbyt szybko sie nie obudziły
ANUSIU czytałam u Ciebie ,że tez masz murarki od Krysi tak samo jak Irenka .Oj będziecie mieć brzęcząco w ogródkach ;:167
EWCIA Ogrodnicy nie przepuszczę gnam ją z mojego ogródka wszelkimi sposobami .Może nie miałaś inwazji tego owada jest naprawdę żarłoczny Szczególnie uparł sie na mojego Maigolda i jego kwiaty wyglądały opłakanie to było chyba 3 lata temu

Zamykam wątek do wiosny do pojawienia sie pierwszego kwiatka .Dziękuję wszystkim ,że mnie odwiedzaliście i za wszystkie miłe słowa dziękuję z całego serca ;:196 ;:196 ;:196 Oczywiście będę odwiedzać Wasze ogrody i szybko sie mnie nie pozbędziecie :wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moderatorów proszę o zamkniecie wątku
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

No właśnie, chyba poświęcę cały urlop na takie obserwacje żeby nadrobić te dni kiedy nie mogę widzieć tych owadów, itp....
Jejku, jak rzesz Ci te róże pięknie kwitną. Kwiatek na kwiatku ;:180
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”