Familokowego ciag dalszy

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

A co kwitnie na poprzedniej stronie , drugie zdjęcie, takie różowe jak bez kwiatki. Myślałąm ,ze to kalina a to pewnie jakaś bylina > Ładne masz chryzantemy ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

KAROLKA czy o to ci chodziło ??? ,bo nic innego nie przychodzi mi na myśl


Obrazek

TERENIU ja swoim zaraz robię kopczyk chodzi o to ,żeby ziemia szybko nie wyschła przy korzeniach.Nie wiem jak ta chryzantema sie nazywa lecz możliwe ,że to Czechowski mam ją już dawno i o mały figiel bym jej nie straciła.Dobrze ,ze w innym miejscu też miałam ją posadzoną, dlatego znów przywędrowała do ogródka, bo podoba mi się bardzo

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Nasionka dziurawca zamawiałam jak najbardziej ;:108 Ale może Basia zamawiała również? Wiem, że w zamówieniu ktoś mnie uprzedził, ale nie pamiętam kto to był. Natomiast dalii Ferncliff nie zamawiałam, a szkoda, bo jest piękna. Oczywiście, chętnie ją przytulę ale może znajdzie się prawowita chętna? Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

IWONKO nasionek dziurawca jest sporo zostały mi jeszcze siewki dlatego się pytam.No to w takim razie Basi [apus] obiecałam Ferncliff. Dobrze ,ze dopytałam ,bo jakoś nie mam w modzie pisać co komu bo aż tyle nie wysyłam, a jeśli już to robię to na bieżąco ;:196
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu po powrocie z ogródka jestem tak zmęczona i mam totalny odjazd, teraz się obudziłam jetem na FO. :wit
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Jadziu no to choć jeden dzień wykorzystałaś na maxa, u nas dzień w dzień siąpi, mglisto, mokro, nie wiem czy ja zrobię to co bym chciała na ten rok ;:185, dzis chciałam jechać na działkę, już uszykowałam się i mżawka się zaczęła, oj ta pogoda marna u nas ;:185
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2311
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Przesadzanie róż - chylę czoła ;:180 Ja chyba dwie przesadzę na wiosnę, bo mi zawadzają.
Chryzantemy i inne jesienne kwiaty masz super!
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Witaj Jadziu widzę że wzięłaś się za przesadzanie róż, Ja też dzisiaj przesadzałam róże i hortensje. Hortensje mi słabo rosły pod brzózką ,że musiałam ich przenieść tak się narobiłam aż mnie plecy i biodro boli.A jutro leżę cały dzień.
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Tak , tak o to Jadziu, czyż nie podobny do Kaliny Bod. ? ślicznego masz klona, gdzie Ty go tam zmieściłaś ? :lol:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

KAROLCIA no widzisz ile roślin zmieści sie w tak małym ogródku ,ze nawet klonik się zmieścił :;230 .Klonika wiosna przycinam ,żeby zbytnio się nie rozszalał i powstała z niego ładna kępka, a raczej parasol osłaniający mini fontannę,żeby im sie głowy nie przegrzały :wink: Teraz na jesień cudnie się przebarwił ten klonik

Obrazek

HALINKO trochę też pocierpiałam po ogrodowych pracach szczególnie kolana ucierpiały podczas sadzenia cebul ;:224

Obrazek

FLORIANIE ja jednak wolę przesadzać jesienią wiosną jest zbyt dużo innej pracy w ogródku.Chryzantemy w tym roku słabo kwitną i musiałyby iść na bardziej słoneczną rabatkę .Niestety miejsca tam już brakuje,lecz może wiosną coś wymyślę mam na to całą zimę :;230

Obrazek

IRENKO właśnie widzę o której byłaś już wyspana a ja dopiero kładę sie spać-- czasami :wink:

Obrazek

IWONKO w taką pogodę to lepiej siedzieć w domu ,bo szkoda zdrowia ..Mnie zdążyło przewiać przy sprzątaniu grobów i teraz siedzę zakatarzona ,więc nawet nie myślę o wyjściu do ogródka ..Niestety o zapalenie płuc nietrudno przy takiej pogodzie

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Dzisiaj wietrznie a ja jestem pociągająca :wink: więc wolę siedzieć w domu .Jednak czas wykopać resztę dalii i przynieść ostatnią daturę do zimowej przechowalni .Muszę porobić z niej sadzonki bo stare pędy nie zakwitły w tym roku .Cóż szybko się zestarzała
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Witaj Jadziu ;:196 Piękny klonik , rutewka i wszystko ;:333 ;:333
Zapytam Cię o tą chryzantemę dwukolorową różową - czy ona już zimowała u Ciebie ?? właśnie taka mi po zimie nie odbiła a ta ruda moja z tych samych i ma się dobrze - nie wiem co zrobiłam nie tak :(
Jadziu czytam żeś chora - więc zdrówka życzę i słoneczka na jutro i cały tydzień ;:168
U mnie właśnie pada .
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

TERENIU ta chryzantema zimowała na zewnątrz za oknem lecz jak były większe mrozy zabrałam ja do domu,a potem znów poszła na zewnątrz i tak do wiosny .Wiosną poszła dopiero do ogródka.Muszę porobić z niej sadzonki wiosną .To były chryzantemy kupione w ubiegłym roku na cmentarz a potem zabrałam je do domu i przezimowałam .One chyba będą musiały być osłaniane ,żeby szybciej zakwitły.No cóż Tereniu trochę psikam i zapas chusteczek maleje :wink: U nas też dzisiaj padało, świeciło ;:3 i tak na zmianę ;:196 ;:180
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
eukomis
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4134
Od: 13 sty 2008, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wodzisław Śląski

Re: Familokowego ciag dalszy

Post »

Witaj biała rutewka pierwszy raz ją widzę, :roll: no własnie nowości to u ciebie szukać.
pozdrawiam Halina

*spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”