Ogródek Gosi cz. 16

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
JagiS
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5044
Od: 8 kwie 2012, o 14:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pruszcz Gdański

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Cześć, Margo!
Zaiste, eksplodował Twój ogród kwiatami i kolorami ;:oj.
Jest w nim wszystko, co lubię: przywrotniki, dzwonki, jarzmianki, bodziszki (szczególnie piękny masz egzemplarz Summer Skies ;:oj) naparstnice, ostróżki, nawet paprocie.
Na róże jestem ostatnio solidnie obrażona :evil:, cale szczęście, że Ty nie. Niech Cię cieszą jak najdłużej.
Zazdroszczę spotkania z Mazowiecką Ogrodniczą Elitą. To musiała być uczta duchowa ;:170!
Mnie zaproszono na Święto Pierwszego Dnia Lata. Oby to lato nie skąpiło deszczu, za to trochę osłabiło wiejący ciągle wysuszający wiatr.

Pozdrawiam serdecznie - ;:196 Jagi
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu :wit
Piękne widoki z twojego ogrodu.
A u ciebie różowe ,biele i folety dominują teraz pieknie. ;:173
I ten granatowy bratek jak taki akcent podkreśla te kolorki. ;:215
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, wspaniały, klimatyczny ogród! Wszystko mnie tu zachwyca, od pięknej zieleni jako oprawy, po cudnie kwitnące kwiaty przeplatane świetnymi ścieżkami kamiennymi. Super! ;:138 ;:138 ;:138
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Nie mogę się napatrzeć na Twój ogród co i rusz widzę jakąś ciekawą bylinę wartą bliższego zapoznania się. I jakoś nie jestem w stanie uwierzyć, że nic nie nabędzie w ZP. A nawiązując do tego, że podobają Ci się takie ogrody jak Joli - ja też bardzo lubię ten styl ale nie jestem jeszcze przekonana do tego czy taki ogród chciałabym mieć, czy ja jako ja dobrze bym się w nim czuła na codzień. Poza tym z tego co widzę i z tego co mówią dziewczyny twój ogród bardzo się zmienił, dojrzał i jest już bardziej uporządkowany.
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Witaj Gosiu :wit . Twój ogrodowy busz wpędza mnie w kompleksy ;:131 . Ja ciągle czekam aż luki się zarosną chociaż miejscami jest w połowie tak gęsto jak u Ciebie ;:306 . Tłumaczę sobie, że Twój ogród ma kilka wiosen i rośliny zdążyły podrosnąć ;:131 . A może jednak sadzę zbyt rzadko :;230 ?? Połączenie róż z bylinami bardzo udane ;:333 . Rabaty przy ścieżce bardzo szybko zapełniłaś ;:333 . W zeszłym roku było jeszcze pustawo a już nie ma gdzie nogi postawić ;:oj . Oczywiście traktuj to jako komplementy ;:196 . Twoje kamienne schody i ścieżki są rewelacyjne, wciąż je podziwiam ;:180 . Pozdrawiam :wit .
rikkuu
200p
200p
Posty: 356
Od: 26 gru 2013, o 16:23
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Lubina, dolnośląskie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, przepiękne wygląda twój ogród, a połączenie serduszki z jarzmianką i paproci z jarzmianką jest zachwycające ;:oj ;:167 Pozwolisz, że je odgapię? :)
Ula
Awatar użytkownika
ewarm
500p
500p
Posty: 513
Od: 3 paź 2010, o 23:53
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: podlaskie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

U ogromne masz naparstnice.
Róże w ty roku ładnie kwitną Małgosiu, zobaczymy jak potem będzie, zazwyczaj drugie kwitnienia u mnie są ciekawsze.
Pozdrawiam.
ewa
Wyczekiwany ogród
Awatar użytkownika
marzena06
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3072
Od: 4 cze 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu jestem zachwycona ogrodem ,wygląda niesamowicie ,uwielbiam taki artystyczny bałagan , super tak trzymaj.Pozdrawiam cieplutko :wit
Kwiat jest uśmiechem rośliny Pozdrawiam Marzena
Moje wątki
Marzenkowo cz.1
Tamaryszek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2749
Od: 13 lip 2009, o 20:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Cześć Gosiu! Uśmiałam się, czytając Twój opis "pracowitego" dnia, takie to są konsekwencje sympatycznej i towarzyskiej natury.
Ale oświadczam wszem i wobec, że Margo wcale nie musi pracować w ogrodzie!
I zabraniam Jej narzekać na złą ziemię!
Jak w słabej ziemi (nie wymienianej!) rośliny mogą być tak zdrowe i bujne..? Nawet róże i powojniki, wciśnięte w jakieś kąty, kwiaty mają jak talerze.
Znam ogród Gosi od dawna, ale wizyta czerwcowa otworzyła mi oczy - ogród wygląda super! Jedyne, co Gosia mogłaby zrobić, to podszkolić się w robieniu zdjęć, bo forumowicze nie mają szans poznać urody Jej "skromnego" ogródka.
A teraz bardziej prozaicznie - czy naprawdę nie zamierzasz już nic kupować w Zielonych Progach?? Byłam pewna, że jeszcze wpadniesz w tym roku?
Pozdrawiam , Tamaryszek
Mój świat --- Wizytówka
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, popatrz na wpis powyżej - nic dodać nic ująć ;:215
Uważam, więc dzień za udany.
No i o to właśnie chodzi. Niby nic, ale często trudno o mijających dniach tak powiedzieć ;:108 Mam znajomego terapeutę, który jak mnie spotyka to pyta "i jak tam?" Ja na to "e tam, nic ciekawego się nie wydarzyło". A on na to: "To powód do radości" :wink: No tak, jak pomyśleć ile może "ciekawych",acz niekoniecznie dobrych, rzeczy zdarzyć, to należy mu przyznać rację ;:108
Pięknie u Ciebie ;:180 Szczególnie ścieżka udekorowana naparstnicami ;:215
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu ścieżka stanowczo za wąska, już zarasta wspaniale roślinami. :D Naparstnice na tle żywotników świetnie się prezentują. ;:oj Masz pięknego kolumnowego cisa. wiesz jaka to odmiana?
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16974
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu :wit
Mi ta ścieżka bardzo się podoba.
Te naparstnice..piękne. Jarzmianki..ummm
Lubię takie ogrody, jak twój, to moje klimaty ;:167
A co kupujecie w Zielonych Progach?Ja kiedyś stamtąd kupowałam dużo host i trochę żurawek :)
Awatar użytkownika
jolcia1212
500p
500p
Posty: 930
Od: 8 gru 2009, o 21:45
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice warszawy

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

:wit Gosiu
Podpatrywalam Twoje róże i widzę że są bardzo zdrowe i kwitną obficie. Ja w tym sezonie dokupiłam kilka odmian ale kwitnieniem się nie zachwycam. Mają mało kwiatków a w ten upał nie są trwałe. Ponadto łapią czarną plamistość. Już są po jednym oprysku ale chyba powinnam powtórzyć.
Naparstnice super, moje są powykładane :evil:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”