Ogródek Gosi cz. 16

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
mimoza55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1353
Od: 2 wrz 2014, o 20:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: KRAKOWSKIE

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, mój piesek , nie pozwala mi porozmawiać z sąsiadką przez płot, jest tak zazdrosny, identycznie reaguje pies sąsiadki,
jak chcemy porozmawiać to muszę iść do sąsiadki albo ona do mnie ;:40 i więcej czasu stracony niż przy płocie ;:306
Gosiu, ogród pięknie zadbany, trawka wystrzyżona , różyczki kwitną, jest ;:215
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu piękności. ;:oj

Obrazek

Obrazek

Musisz być wyjątkowo dobrym człowiekiem, skoro ludzie Cię lubią i odwiedzają. ;:108 W ogrodzie praca i tak się nigdy nie kończy, więc w innym dniu nadrobisz. Zazdroszczę spotkań w gronie forumek, rozmowom nie ma końca, a podglądanie innych ogrodów jest takie inspirujące.
Obrazek Pochwały od Joli z pewnością napędzają Cię do pracy, miło słyszeć dobre słowo z ust właścicielki pięknego ogrodu. ;:215 Masz wizję wyglądu swoich rabatek, to najważniejsze. Nawet jak zmieniasz, to jednak utrzymujesz wyjątkowy klimat ogrodu. ;:180 Mam nadzieję, że mrówki się wyniosły i szkód większych nie poczyniły. Dobrej niedzieli. :wit
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Jak ja lubię Wasze odwiedziny ;:196
I tak mi głupio, że ja za mało Was odwiedzam.
Zaraz postaram się to nadrobić

Ewo, ja już miałam ochotę w zeszłym roku wywalić Minervę.
A tu taka niespodzianka. Może się wystraszyła? :lol:

Iwonko, ogród faktycznie nabrał masy. Ale to przede wszystkim zasługa deszczy. W tym roku nie mogę narzekać na ich brak. Dzisiaj też popadało.
Polecam Miss Fine. Ma niesamowicie wielkie kwiaty. No i ten kolor ;:173
Nie sprawdziłam czy pachnie ;:14
Własnie słysze od prawie wszystkich osób, że w tym roku czas jakby uciekał. Ciekawe czym to jest spowodowane. czyżby świat przyspieszył?
Ja zawsze towarzysko byłam bardzo zajęta. Uwielbiam spotkania. Poznawanie nowych ludzi jest bardzo fascynujące, a jeszcze jak mają cudne ogrody, to dopiero gratka.


Ewelinko, Queen of Sweden jest piekna, ale nie wszyscy lubią jej pokrój. Jest wyprostowana i kwiaty ma na dużej wysokości. Chociaż u mnie nie osiąga takich rozmiarów.
Bodziszka mam jakiś 3 lata. Ładnie się rozrósł.
U mnie róże już prawie wszystkie zakwitły, choć czekam jeszcze na kilka.
Oby Twoje życzenia się spełniły ;:196

Gabrysiu, tak, to Summer. Rośnie u mnie do 50 cm, jak na razie się nie pokłada. Może pojedyncze gałązki. Dla mnie jest super. Nie widzę wad. U mnie rośnie w świetlistym cieniu, bo pod tamaryszkiem.

Wandziu, czasem i mój pies nie pozwala na pogadanie, szczególnie jak za płotem stoi nie znany, czyli z dalszego sąsiedztwa pies. Ale zazwyczaj tym najbliższym sąsiadkom pozwala na rozmowę.
Dlatego te dalsze przychodza posiedzieć dłużej. :D

Soniu, każdy człowiek ma w sobie trochę dobra i trochę zła. Ale przyznaję, że sporo osób chyba mnie lubi, bo spotyka się ze mną często.
Najgorsze, że ja nie mam kiedy nadrobić te prace. Dzisiaj wróciłam ze spotkania po 20 i oczywiście poszłam do ogrodu. Za wiele nie zrobiłam,a le jednak coś. Przede wszystkim rozsypałam proszek na mrówki. Zniszczą mi wszystko :evil:
Klimat ogrodu faktycznie jest stale ten sam, ale coraz bardziej zaczynają mi się podobać takie ogrody jak Twój i Joli. I to mnie martwi. A jeszcze bardziej mojego m. ;:306


Jak zwykle mnie nosi. W zeszłym tygodniu spedziłam cały weekend zwiedzając piękne ogrody. Min. byłam w ogrodzie Dali, może niektórzy z Was pamiętają naszą koleżankę. Dzisiaj byłam w cudownym ogrodzie Joli April. Spotkało sie nas kilka. Byłam u Joli w kwietniu, ale nie spodziewałam się takiej różnicy w odbiorze tego miejsca o tej porze roku. Jeszcze nie kwitły róże, ale byliny zgrabnie je zastępowały. Ogód bardzo się zmienił.
Było naprawdę super. Jak ja lubię takie forumowe spotkania. ;:138
Niestety jak zwykle zapomniałam z wrażenia robić zdjęć.
Dlatego pokażę swój skromny ogródek :wink:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
tara
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12951
Od: 16 mar 2008, o 22:01
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Koszalin

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu ileż u Ciebie bratków, a co z nimi białe zawilce? w ogóle to pięknie masz zagospodarowany ogród o różach nie wspomnę cud, miód, malina.
Cudowny ten Tamaryszek, z tego co wiem trzeba dobrze okiełznać bo lubi poszaleć, schodzi mi jakoś ale mam od dawna na niego ochotę.
Powojnik Omoshiro u mnie nie widać, żeby miał ochotę zakwitnąć, śpioch czy co ;:306
Spis moich wątków. Wątek aktualny.
Up­ra­wiam swój ogród marzeń
Awatar użytkownika
JLG
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2198
Od: 15 mar 2009, o 17:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Ząbki k. Warszawy

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Skrzynie super ;:215 Twój ogród super wygląda na zdjęciach z dalszej perspektywy, widać jak rośliny wzajemnie się przenikają i dopełniają - i co najważniejsze na każdej rabacie coś się dzieje, coś przyciąga uwagę.
(już wynotowałam sobie firletkę i bodziszka Summer skies - znowu będę miała problem z domknięciem listy do ZP)
linki Lesi
aktualny
Pozdrawiam ciepło - Joasia
Awatar użytkownika
Elwi
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2114
Od: 1 lis 2013, o 19:38
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podbeskidzie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, mówisz, że forumowe koleżanki podbudowały Cię ogrodowo? Hm, nie wiedziałam, że tego potrzebujesz ;:224 Gdybym ja miała takie okazy powojników jak Ty i tak obłędnie kwitnące, to bym chodziła dumna jak paw :wink:
I to jeden z moich dni. I jak mam mieć porządek w ogrodzie?
Skoro tyle masz chętnych do odwiedzin i pogaduszek, to niewątpliwy znak, że ludzie świetnie się czują w Twoim towarzystwie ;:215
Widzę, że róże już u Ciebie na dobre zaczęły pokaz. Cudowności ;:215 A Miss Fine stworzyła niesamowity, oryginalny kwiat ;:167
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Goś, może i dobrze że nie miałaś u mnie czasu robić zdjęć :wink: to co powinno być ukryte, pozostanie ukryte - czyli połowa tak zwanego ogrodu :;230 :;230
Miałam ci mówić że mojemu M wpadła w oko twoja Tradescant. Zresztą mi też ;:170 Chyba w przyszłym roku kupię ;:306
Ja nie umiem utrzymywać takich stosunków dobrosąsiedzkich ;:224 Prędzej mój M :;230 on to dopiero gaduła....
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu, wspaniały pokaz pięknych zdjęć. Wszystko super rośnie i kwitnie!
Mówisz, ze u Was często pada? Pozazdrościć, bo u nas generalnie jest sucho. W sobotę coś popadało, ale wszystko wsiąka momentalnie i wysycha jeszcze szybciej.
Jeszcze raz gratuluję cudnych roślin- głównie róże chwytają mnie za serce!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16554
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Śpieszę potwierdzić przypuszczenia wszystkich, którzy piszą, iż Gosia to dobry człowiek ;:167 ;:167 , skoro tylu znajomych z radością się z nią spotyka. Przeżyłam przyjemność takich spotkań. ;:108 Pozostawiły one w mojej pamięci fantastyczne wspomnienia. ;:215

Gosiu, taki mam w tym sezonie pokręcony czas, że niczego nie jestem w stanie zaplanować z wyprzedzeniem, a tak bardzo chciałam się spotkać z Tobą i Renatką. ;:223
Może jesień okaże się bardziej przychylna...a może dopiero następny sezon... ;:218

Twój ogród kwitnie przepięknie. ;:63 ;:63 A różyczki kuszą swoimi kwiatkami nie tylko owady. ;:63 ;:63
Zresztą nie tylko one, bo i naparstnice, i powojniki, i ostróżki i każdy, nawet najmniejszy kwiatuszek zdobią fantastycznie zaaranżowane rabatki Twojego ogrodu. ;:138 ;:138 ;:138

Pozdrawiam cieplutko i zdrówka życzę. ;:167 ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu Masz cudowny ogród, jest tak bogaty i pełny roślin, że tylko podziwiać, trudno wymienić, które kwiaty piękniejsze, wszystkie ślicznie w tym buszu wyglądają, ;:333 jak ty to robisz, że wszystko tak ładnie wygląda ;:oj
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Aniu, to są bratki jednoroczne. Pieknie się sieją. Obok to bodziszek, ale nazwy nie znam.
Na tamaryszka trzeba miec dużo miejsca. U mnie cięcie odbywa się co najmniej raz w roku. Czasem częściej w zależności jak gałąź urośnie. I ciągle odbija od korzenia.
A jak długo masz Omoshiro?

Asiu, powinnaś przyjechać i zobaczyć jak jest naprawdę. Mam nadzieję ogród będzie ciekawy cały czas, chociaż chyba najbardziej ukwiecony jest teraz. Kiedy róże przekwitną będzie już spokojniej.
A wiesz, że ja już chyba nic w ZP nie kupię? ;:173
Mam już tak zapełnione rabaty, że niczego nie wcisnę. Nawet zastanawiam się, co by tu poprzesadzać, żeby rozluźnić trochę.

Elwi, każdy łasy na pochwały ;:173
Zresztą chyba tak jest, że jeśli coś robisz, wydaje Ci się że fajnie to wygląda, a potem nachodzą wątpliwości, czy komukolwiek innemu się spodoba
I mam nadzieje, że dziewczyny nie mówiły tylko, żeby mi sprawić przyjemność. Wolę szczere opinie. Czasem się dopasuję do nich, a czasem ich nie słucham, ale zawsze wiem co inni sądzą. :D
Róże faktycznie u mnie szaleją. Chyba to przez ten żywopłot.
Miss Fine świeci z daleka tymi olbrzymimi kwiatami ;:167

Jolu, czy Ty myślisz, że ja bym robiła zdjęcia czemuś co mi się nie podoba?
A po co?
Widzę, że Twój M. powoli coraz bardziej się wkręca ;:173
Super, niedługo będzie z nami dyskutował o roslinach ;:306
Zauważyłam, że lubi sobie Twój m pogadać ;:306

Mariolko, tak, deszcz nas nie omija. Chociaż dzisiaj liczylam, ze popada, a tu nic. Chmury krążyły, krążyły, ale wiatr chyba za mocno wiał ;:306
Róże w tym roku faktycznie dają popis. Jestem z nich nareszcie zadowolona.

Lucynko, ;:196
Napisałaś mi takie peany, że się zaczerwieniłam. :oops:
Ja bardzo chętnie się z Wami spotkam, ale pewnie dopiero w lipcu będe miała czas. Jeśli mimo wszystko masz ochotę się ze ną spotkać to moze w 2 weekend lipca?
A widziałaś twoje serduszki? jestem w szoku, że tak pięknie się rozrosły.
To cała ozdoba tej ścieżki ;:196

Marusiu, sadzę co mi sie podoba. Mam nadzieję, że jakoś to ogólnie wygląda dobrze. Lubię gąszcz, przynajmniej chwastów nie widać ;:306
Ostatnio nie mam czasu pielić.

Dzisiaj był kolejny cudownie ciepły, prawie, że upalny dzień. :wink:
Zresztą nie wiem jak było, bo spędziłam ten dzień prawie cały w biurze. Ale zdążyłam jeszcze skosić trawnik
Przecież teraz jest długo jasno ;:173
Podlałam nawet trawnik, bo chmury krążyły, ale jakoś deszczu nie przyniosły.
Uważam, więc dzień za udany.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
marzenaF
1000p
1000p
Posty: 1680
Od: 24 sie 2009, o 11:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Dobry wieczór :)
Wpadłam z wizytacją.Musiałam obejrzeć te róże sruże, czy jakoś tak je w Lewinie nazywano :wink:
Cóż mogę powiedzieć, nie przepadam za pracą przy nich, ale u Ciebie mogę z dziką przyjemnością pooglądać ;:167 Pyszny ogród, taki jak lubię!
Lecę dalej buszować ;)
pozdrawiam zielono zakęconych Marzena:)
Spełnione marzenie Marzenki
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Ogródek Gosi cz. 16

Post »

Gosiu Parzydełko koreańskie masz na stanowisku słonecznym czy cienistym ?
Swoje mam z 2 źródeł i jednej kępce nie mogę miejsca dopasować ... jakaś chimerna.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”