Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu - wszystkiego najlepszego w Nowym Roku! ;:304
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu wpadłam z życzeniami... Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku!

Kochana koniec snu zimowego. Wskakuj na forum. Pokaż swoje piękne zdjęcia. ;:196
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Nifredil, Jola1, fiskomp, lemonka, duju, Margo2, dorotka350, Ignis05, ewelkacha, apus, kogra, tencia, takasobie, zbyszek50, mili17199, ania56, anida,, Effka66, ewka36jj, aneczka1979, - dziękuję Wam wszystkim za odwiedziny i pozostawione tu sympatyczne słowa oraz życzenia. Rzadko ostatnio bywałam w swoim wątku, ponieważ od kilku lat strasznie źle znoszę te zimowe miesiące, które pozbawiają mnie radości przebywania w ogrodzie. Ogród stał się dla mnie tak istotną częścią życia, że teraz czuję się jakbym bez niego usychała. Teraz jednak nastał już styczeń i stopniowo idzie jednak ku wiośnie, mimo że mogą nas jeszcze spotkać mrozy i śnieżne opady. W każdym razie ja już powoli budzę się z zimowego snu i zaczynam łypać okiem spod grubej okrywy w moim zimowym barłogu.
Postanowiłam więc zerknąć do forumowych przyjaciół i zrobić kilka aktualnych zdjęć, choć wiadomo że tak naprawdę nic się za oknem nie dzieje.Chyba jedyną rzeczą, na którą obecnie można zwrócić uwagę są miskanty i trawy kołyszące się na wietrze, więc je tutaj pokazuję wraz z noworocznymi pozdrowieniami. ;:196
Proszę, nie miejcie mi za złe, że tak rzadko Was odwiedzam, ale mam nadzieję, że wkrótce już wrócę do życia i wszystko nadrobię. ;:167

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu spokojnie. Nie martw się. Będziemy tu czekać na Ciebie.
Swoją drogą i mnie nie bardzo się chce brylować na forum, gdy za oknem pucha...
A z drugiej strony, co za przekora, bo wiosną i latem mamy mniej czasu na forum, bo obowiązków ogrodowych co niemiara. I tak sobie wtedy obiecujemy, że wszystko zimą nadrobimy. ;:131 I tak koło się zamyka.
Dużo radości dla Ciebie. Lada moment przebudzimy się na dobre. ;:168
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Aneczko, to prawda że wiosną i latem postanawiamy nadrobić zimą to, co nie udało nam się wówczas przekazać, jednak otoczeni kolorami i zielenią mamy wtedy w sobie więcej radości, energii oraz chęci dzielenia się nią z innymi. Teraz większość z nas jest oklapnięta i radzimy sobie w ten sposób, że za pomocą dawnych zdjęć wspominamy to, co było. Ja natomiast postanowiłam przetrwać bez wspominków aż do wiosny i ciekawa jestem, czy mi się to do końca uda.
W ubiegłych latach moje wątki pędziły jakoś szybciej, ale ponieważ teraz zdjęcia z wiosny znajdują się tutaj na samym początku, to jakoś bez sensu wydaje mi się wstawianie ich znowu teraz. A więc na razie sobie jeszcze śpię. Lecz już niedługo :wink:
Dla Ciebie specjalnie jedno pamiątkowe zdjęcie z archiwum. ;:196
Obrazek
Awatar użytkownika
Ignis05
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8312
Od: 16 gru 2009, o 14:08
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Niedaleko Gdańska

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu ;:196
Nie Ty jedna źle znosisz dni bez kwitnącego ogrodu. ;:168
Ale u Ciebie przynajmniej pięknie kołyszą się kwiatostany traw. ;:138
Moje , jeszcze mikre, połamały pierwsze znaczniejsze opady śniegu, więc nawet tego nie mogę zobaczyć u siebie.
Dobrze, że chociaż coś w domu zakwitło. :)
Z nowym rokiem budzi się nowa nadzieja, że ta zima szybko minie i znowu będzie kwitnący M A J ;:170 ;:65
:wit
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu jak dobrze że się odezwałaś bo zaglądam i zaglądam a Ciebie nie słychać, byłam już zaniepokojona.
U nas w ogrodzie jeszcze przed świętami było trochę śniegu a teraz już szaro ale podobno ma posypać i powiem szczerze że bardzo bym chciała żeby pojawiła się śniegowa kołderka bo wiem że jeżówki i żurawki bardzo źle znoszą taką zimę jak jest obecnie.
Wandziu wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Ciebie i Piotra.
Awatar użytkownika
zlotko73
100p
100p
Posty: 198
Od: 30 mar 2015, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź, Łódzkie

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu...wszystkiego najlepszego w Nowym Roku ;:196

I oby do wiosny ;:65
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wando, twoje aktualne zdjęcia wyglądają jak moje jesienne. U nas od dobrych dwóch-trzech tygodni leży śnieg, a mróz trzyma przez całą dobę. W najcieplejszym momencie dnia, około południa, mamy -4C :shock:
Wydaje mi się, że nie mam co narzekać, bo śniegowa pierzynka dobrze wpływa na zimowanie roślin, ale tak naprawdę już tęsknię do kolorów. Tak jak ty odliczam dni do wiosny i jakoś wyjątkowo w tym roku odgrzewam kotlety ;:224
Awatar użytkownika
Krychna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2044
Od: 23 mar 2010, o 19:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Małopolska Beskid Wyspowy

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu a ja bym Cię namawiała abyś w swoim postanowieniu nie wytrwała i wstawiała nam tutaj wspominkowe zdjęcia, szybciej czas zleci do tak wyczekiwanej wiosny gdy będziemy oglądać ujęcia Twojego pięknego ogrodu :) U mnie właśnie zaczął śnieg padać z czego się cieszę, bo zapowiadają mroźne nocki, a dobrze jak roślinki mają kołderkę ;:218
Wandziu w Nowym 2017 Roku życzę zdrówka,szczęścia, obfitych i ślicznych kwitnień :wit
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandziu styczeń szybko zleci, luty zawsze ciut krótszy a w marcu już będziemy musiały zakasać rękawy i przygotowywać nasze ogrody do Wiosny! Szybko zleci... na plus jest też to, że każdy dzień, który teraz będzie następował, będzie dłuższy. ;:196
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Jeszcze przez chwilę możesz sobie żyć jak niedźwiadek i spać słodko zagrzebana w przytulnym gniazdku. Jednak już za chwilę trzeba będzie się otrząsnąć z zimowego snu ;:108
W sezonie, mimo że to najlepszy czas na zieleninkę, to czasu mam niewiele na odwiedzanie wątków. Staram się być na bieżąco, ale to bardzo trudna sztuka. Za to zimą czasu mam trochę więcej i wtedy mogę nadrabiać zaległości.
Szczęścia i radości w Nowym Roku ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Róże i hortensje - pod dębowym okapem. cz.17

Post »

Wandeczko , niech Ci się przydarzy wszystko co najlepsze w 2017 roku .Dobrze że mamy chociaż troszkę białego puchu na naszych roślinkach bo przymroziło co nieco .Dopiero były święta a tu zaraz będzie połowa stycznia ,więc trzeba wybrać się do ogrodniczego po nasiona i przemyśleć nowe nasadzenia .Czas szybko zleci ,zaglądaj do zaprzyjażnionych wątków to na pewno poprawi Ci nastrój .Pozdrawiam ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”