Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Alu nowe nabytki...coś kupić trzeba!Nie mam kolorowych tulipanów na rabatach więc trochę koloru trzeba było dostarczyć.
Życzenia odwzajemniam i dziękuję! ;:3

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Przykro czytać o stratach.
Mnie całe szczęście ominęły.
Fajnie, że masz do tego tak luźne podejście i widzisz dobre strony takiej sytuacji
Nie wiem, gdzie się sprawdza ten licznik
Awatar użytkownika
lemonka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1521
Od: 17 kwie 2011, o 13:11
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: południe Polski

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Wróciłam po raz kolejny do zdjęć :) Wczoraj szybko popatrzyłam i nie zdążyłam nic napisać bo chłopaki wróciły i zajęłam się synkiem. Nie lubię odwiedzać wątków i nie zostawiać śladów choć nie zawsze mam coś konstruktywnego do napisania :lol:
Maryniu, uwielbiam Twój ogród. Wiem, że się powtarzam ;:108 Ale do rzeczy - na jednym ze zdjęć ogólnych widać płotek w wiejskim stylu. On chyba nie jest płotkiem granicznym? Jest postawiony na terenie Twojego ogrodu, tak?
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Gosiu są większe straty w życiu niż jakieś tam rośliny... Tym bardziej, że ich dostępność dzisiaj jest na wyciągnięcie ręki...
Iza ;:180 Płotek jest mój osobisty :) od strony alejki i raczej ku ozdobie niż użyteczności choć i brameczka jest w nim zainstalowana i zamykana na skobelek.. ;:306

Szaro...buro i ponuro... szkoda gadać! ;:oj Choć u mnie żadnych podtopień ani stojącej wody nie ma ale już się znudziła ta pogoda...

Ku pokrzepieniu...

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Maryniu u mnie już dziś :twisted: . To i do ciebie pewnie niebawem dojdzie lepsza pogoda...
Od razu człowiekowi lepiej jak na świecie weselej...
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Witaj ;:196 , wreszcie się 'ogarnęłam' (jak to teraz się używa tego słowa :wink: ) i próbuję się na nowo zadomowić na FO.
Wiosnę u Ciebie widać dość dobrze, bo kolorków sporo ;:138 .
Ja też już nie odtwarzam tego, co zmarzło. Ogród powoli wybiera to, co mu najlepiej pasuje.
Jest tego mnóstwo, więc spokojnie, bo nasze ogrody nigdy nie będą puste.
U mnie najbardziej 'dostały' żurawki, ba, w jednym miejscu pod sosną, są wszystkie do sadzonkowania.
Pewnie i nadszedł ich czas na odmłodzenie, ale wygląda to szkaradnie ;:174 .
Myślę, że ciepła pogoda nadgoni wzrost roślin - jak będzie ciepło, oczywiście ;:224, czego Tobie i wszystkim życzę ;:4 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Olu pogoda ostatnio u mnie nie najgorsza ale inne sprawy niż działka wzięły u mnie priorytet ..
Dziękuję za odwiedziny! ;:180
Aniu ;:167 ;:196 cieszę się bardzo z Twojej wizyty i liczę, że teraz już będzie ich tylko więcej! :D
U mnie na działce całokształt wiosenny mało ciekawy.. :oops: w porównaniu do innych forumowych ogrodów i ogródków to bida z nędzą ;:131 u mnie...

Trochę wiosennych fotopstryków ...uprzedzam, że tulipanów nie będzie!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Maryniu a czemu nie będzie tulipanów?U mnie też nie wiele będzie,bo stare się wyrodziły a nowych nie dokupywałam. Część kwitnie a dużo jeszcze w pąkach.Miłej majówki i ;:3 :wit :
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Alu tulipany zostawiam na później ... nie mówię,że nie będzie ich wcale! :)

Rankiem ptaki oszalały i trelowały aż miło grzejąc się w promieniach słońca , chyba też stęsknione za nim jak i my! Teraz już szare chmury przykryły ;:3 ;:131
Mam nadzieję , że uda się zobaczyć co się dzieje na moich włościach...

Miłego świętowania zaglądającym życzę! ;:100

Obrazek`

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Witaj Maryniu,świetna fotorelacja ogrodu ,piszesz,że niby wiosna uboga ,a taka dla mnie bogata ,w każdej roślince można znaleźć coś ciekawego i wydobywasz to doskonale ,a poduchy wiosennych rewelacyjnie ujęte,pozdrawiam majowo i też idę dzisiaj do pracy w ogrodzie ,u mnie piękne słoneczko nareszcie,a zaległości mam ogromne ;:196
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Maryniu na trzecim zdjęciu ten iglak super wygląda!!! Takie bonsai, ale w giga wydaniu! Piękny :)
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Maryniu zdjęcia jak zawsze piękne, kwiat pigwowca wyjątkowo popodziwiam. ;:138 Jakoś nam prace na rabatkach niespiesznie idą, zimno . ;:174 Niebieska roślina z żółtym środkiem, to ułudka? Mam dwie i chyba maja różne kwiaty. ;:131 Podziwiam Cię za umiejętność pracy w takim zagęszczeniu. ;:180 W sobotę ciachnęłam szpadlem jedyny niski rozwar jaki mi został. ;:145 Wydawało mi się, że rośnie 20 cm dalej. ;:124 Borówkę zostawię jedną, bo co roku ma owoce, reszta mnie już denerwuje i nie mam cierpliwości. Dzisiaj M ma je wykopać. Cieplejszych dni. ;:3
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Kolejne lato w ROD-owym ogródku...CD

Post »

Marto dziękuję za miłe odwiedziny ;:196 Nauczona przykrym doświadczeniem ubiegłorocznej wiosny nie zadbałam zbytnio o cebule, które w tej chwili stanowią clou ogrodów..Ale minie era tulipanowa i zapanuje normalność! :) Ostatnio tulipany zawładnęły FO i szaleją we wszystkich wątkach więc mogę się napawać ich widokiem aż do...znudzenia! :roll:
Zaległości ogrodowe chyba u wielu nas występują...też mam je na głowie :? ale czasem trzeba wybrać inne priorytety wszak nie tylko ogrodem się żyje. ;:108

apus Basiu ,miło mi że dostrzegłaś urok mojego iglaczka! :) ;:180
Soniu dziękuję za pochwałę zdjęć ;:180 Na zdjęciu niezapominajki...Ułudkę wytępiłam kiedyś bo mi zajmowała potrzebne miejsce a ona wróciła i pojawia się to tu to tam..ale lubię ją fotografować i ją toleruję...
Rośliny sadzę w miarę gęsto bo nie lubię widoku gołej ziemi na rabatach... ;:306 Mam sąsiadkę działkową, która też mi mówi, że nie potrafiłaby pracować na moich rabatach ... u niej roślina od rośliny co pół metra i takie widoki nie u mnie... A poza tym gdzie podziałabym się z tyloma moimi roślinami i prawie każda mile u mnie widziana? Dlatego ja prawie nie używam motyki ...pracuję małymi przyborędziami :) siadam na moim zydelku, wszystko widzę bliżej i rozprawiam się z chwastami omijając inne rośliny ..Motyką jest znacznie szybciej , tak pracuje mój eM i on obrabia inne ,poza rabatowo-kwiatowe rewiry działki...
Wreszcie wczoraj po południu wybraliśmy się na działkę i udało się popracować! :tan
A dzisiaj nastąpi ciąg dalszy ... mam nadzieję!

kalina
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”