Taki - sobie ogród cz.6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Sasanka18
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1977
Od: 1 sty 2010, o 19:25
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłko chyba już Ci mówiłam ,że zdjęcia robisz przepiękne ;:215 ;:215
Dalie pokazywane przez Ciebie wyglądają przecudnie . ;:180 ;:180
Pozdrawiam F
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłka to Bell Amour jedna z najpiękniejszych dalii jakie miałam ;:167 jak zobaczyłam twoją serce mocniej zabiło ,cudna!
No i w ogóle wszystkie cudne i pompony i wiatraczki i te strzępiaste ,wszystkie śliczne,ale ja wiem w czym tkwi tajemnica ;:173 w tych twoich pięknych zdjęciach ;:215 Na nich nawet zwykłe listki wyglądają nieziemsko ;:215
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłko Bell Amour? śliczna, ;:oj kocham pastelowe, rozbielone kolory. Wille Willie kolejny cudny rarytas. ;:oj Masz wyjątkowy dar i jesteś pracowita, dalie Cię kochają i pięknie kwitną. ;:215 Wspaniałymi zdjęciami podkreślasz ich urodę. ;:138 Dziękuję, że pomyślałaś o podzieleniu się. ;:196 Jak moja nie przeżyje, kupię kolejne, szkoda rarytasów dla mnie, bo ślimaki też buszują w najlepsze. Drugi rok sadzę do doniczki, a dopiero podrośnięta wędruje do gruntu. ;:108 Dużo słońca. ;:3
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Witaj Miłko :wit . Zdjęcia jak zwykle cudne ale hortensja o wdzięcznej nazwie " nie wiem jaka " jest najlepsza ;:224 . A tak na poważnie to one wszystkie takie podobne do siebie są ;:173 . Dalia n ostatniej fotce jest fantastyczna ;:138 . Kolor ma przepiękny, uwielbiam takie a mało ich mam ;:218 . Pozdrawiam serdecznie :wit .
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Miłko nie było mnie jakiś czas u Ciebie, a tu takie ślicznotki pokazujesz! Wspaniale Ci kwitną dalie, zresztą to Twoje ulubione kwiaty, zatem odwdzięczaja Ci się pięknym kwitnieniem za dobrą opiekę!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Mariola! Cieszę się, że zajrzałaś! ;:196 Dalie jak co roku piękne, choć trochę słońca by się im przydało! Czekam, aż nastanie złota polska jesień i w ostatnich ciepłych dniach pokażą jeszcze co potrafią.

Ewelina! Bell Amour jest ciekawa, ale nie jest dokładnie w moim goście. Pięknie się wkomponowała w krwawnice i wygląda malowniczo. Hortensja miałam z labelkami, wiedziałam która jest która, ale okazało się, ze nazwy są pomylone i już nie piszę tego, co było na karteczkach. Jak zwał, tak zwał... :wink:

Marysiu! Staram się w tym roku zrobić przyzwoite zdjęcia i co któreś mi wychodzi! ;:306 ;:196 Dzięki!

Marta! Widzisz, ja się nią jakoś nie zachwycam, ale jest fotogeniczna, trzeba przyznać! Wszystkie są piękne, każda coś w sobie ma. Mam ich dużo więc jest czym cieszyć oko ;:215 I ładnie pozują, nie uciekają jak ptaki! :;230

Soniu! Dziękuję! ;:196 Masz rację! Pastele są bardzo wdzięczne i do oglądania i do focenia. Daliami zawsze chętnie się dzielę i niejednokrotnie wracały do mnie, jak swoje traciłam. Czyli się opłaca! :wink: Ja tępię ślimaki na niebiesko. Już nie mam skrupułów ;:185 Mi też obżerały nieziemsko!, a raczej ziemsko, bo równo z ziemią ;:209

Florek!
Zachwycaj się, zachwycaj, wpisz na listę! Ty przynajmniej masz gdzie sadzić ;:224

kaitou! Witam! :wit Zgadza się, śliczna jest!

Aniu! ;:196 Dzięki! Mam taki sam problem. Pół ogrodu jest w cieniu przez drzewa owocowe i iglaki sąsiadki. Ale to też ma swój urok. Noe może być tak, że same dalie w ogrodzie! Nudno by było! :wink: A chciejstwa daliowe można mieć! Nawet trzeba! Potem zawsze można zweryfikować. Za Polkę trzymam kciuki i w zasadzie ... już się cieszę!

Lady Kasiu! Mam kilka dużych trochę przez przypadek. Jeśli się przechowają, to chętnie podzielę dla Ciebie te, które przechowają się dobrze. Mi też jeszcze kilka nie zakwitło, a niektóre zakwitły, ale mizernie i coś się nie kwapią. :evil:

Na dziś:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Dalie, daliami ale ta piękna kobieta na zdjęciach ;:138 . Ja też mam już pomieszane te swoje odmiany hortensji ;:306 . Jak zwał , tak zwał masz rację :wink: . Pozdrawiam :wit .
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Jaka cudna Wróżka z daliami. ;:196
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2319
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Jakie fajne zestawienia różnych odmian! W ten sposób jeszcze lepiej widać ich bogactwo i różnorodność!
Na razie sadzić mam gdzie ale to się niebawem skończy :roll:
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Witaj, Tolinka mi szepnęła na ucho, że tutaj piękne dalie pokazujesz ;:65 I faktycznie, profesjonalne zdjęcia wdzięcznych modelek można podziwiać ;:oj
Zachwyciłam się wiatraczkami, nawet nie miałam pojęcia o takich odmianach. Jestem pod wrażeniem świetnego "oka" do fotografowania i dobrej ręki do upraw ;:180
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Oj, jakie śliczne te dalie :) I rozumiem, że między nimi jesteś Ty? :wit
Ja już na złotą, piękną, słoneczną jesień nie liczę... Co prawda słonko lekko dziś wygląda zza chmur, ale jest zimno i wietrznie. A na horyzoncie coś przybąkują o przymrozkach zaraz na początku października :(
Mam nadzieję, że te prognozy się jednak nie spełnią, szkoda byłoby tak szybko stracić tyle pięknych kwitnień...
A dalie takie wrażliwe na przymrozki...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Fajnie Cię widzieć, wśród dalijek.
Pierwsze zdjęcie, o to, bardzo mi się podoba. I ta dalia bardzo mi się podoba - moje kolory ;) Pozdrawiam.
takasobie pisze:
Obrazek
Pozdrawiam - Justyna
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Taki - sobie ogród cz.6

Post »

Dalie równie piękne jak i Ogrodniczka :D
Vancouver straciłam. Koniecznie muszę odkupić.
Szarłat ładnie komponuje się z daliami.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”