Edi w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Dziękuję Kasiu. Klon dopiero teraz pokazał swoją urodę, przez cały sezon był niepozorny :wink:
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Witaj Edyto :wit , masz piękny i zadbany ogród, co Ty chcesz jeszcze przebudowywać?, rośliny wypieszczone, hortensje dorodne, a miejsca w nim Ci zazdroszczę, ale skoro już tu jesteś, to wpadniesz z roślinami po uszy i będziesz miała tak jak większość z nas :tan , witaj wśród swoich ;:196
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Dziękuję IWONKO ;:167 Cieszę się, że Ci się podoba :) Co ja jeszczę chcę przebudowywać? Otóż to, co na zdjęciach jest cokolwiek ogarnięte (przedogródek) natomiast za domem mam... duuuuże pole do popisu :wink: Co do roślin to... już jakiś czas temu przepadłam :wink: Ciągle chcę więcej i więcej... Witam się pięknie :wit


Trochę mojej jesieni :)

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Piękna jesień u ciebie, berberysy wybarwione na maksa..ta czerwień aż bije w oczy co mi się bardzo podoba. ;:215 Hortensje to także moje ulubione. ;:128

Obrazek
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Witaj Zuziu :D Dziękuję Ci ślicznie za miłe słowa :) Czerwień berberysów po ostatnim przymrozku już niestety nie bije tak po oczach :wink: no, ale taka kolej rzeczy... I...wielkie dzięki za obrócenie zdjęcia ;:196 Raczkuję dopiero na forum i nie wszystko mi wychodzi tak, jakbym tego chciała ale wierzę, że z Waszą pomocą dam radę :D Cieszę się, że i Ty jesteś fanką hortensji, to bardzo wdzięczne kwiaty, których zasób w swoim ogródku ciągle poszerzam :wink: Czy masz jakieś godne polecenia?


Moje dwuletnie Vanille Fraise :D


Obrazek
Awatar użytkownika
matt55
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1006
Od: 17 cze 2012, o 22:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Przypadkiem trafiłem do tego wątku po ładnych kolorkach jesieni. Ogród ładny, roślinki fajnie podobierane. Piszesz, że masz dużo miejsca to czekam na kolejne zdjęcia :D
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Edytko...nie polecę hortensji bo mnie wszystkie bukietowe się podobają ;:306 , widzę Vanille Fraise, także mam. ;:oj . Ile u ciebie na tym podwyższeniu krzaków rośnie :?: Pięknie się prezentują na tle tych kamyków i jak widać tak im dobrze. ;:173 Jak sobie radzisz z liśćmi opadającymi na kamyki.... :D
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

matt55 pisze:Przypadkiem trafiłem do tego wątku po ładnych kolorkach jesieni. Ogród ładny, roślinki fajnie podobierane. Piszesz, że masz dużo miejsca to czekam na kolejne zdjęcia :D
Cieszę się, że mój ogródek przypadł Ci do gustu :) Moja reszta miejsca na razie nie nadaje się do pokazania, albo raczej... jest do ogrodowej konsultacji (chwilowy brak koncepcji i suchy portfel) :wink: Ale... może się odważę i pokażę, co tam jest :roll: Liczę na Waszą pomoc w tej kwestii...
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Zuzia111 pisze:Edytko...nie polecę hortensji bo mnie wszystkie bukietowe się podobają ;:306 , widzę Vanille Fraise, także mam. ;:oj . Ile u ciebie na tym podwyższeniu krzaków rośnie :?: Pięknie się prezentują na tle tych kamyków i jak widać tak im dobrze. ;:173 Jak sobie radzisz z liśćmi opadającymi na kamyki.... :D
Zuziu, widzę, że nie tylko ja mam "problem" hortensjowy :;230 ;:306 Póki miejsca duuużo mogę szaleć ze swoją do nich miłością bez ograniczeń, no, może póki mój portfel nie zacznie głosno krzyczeć :wink: Na podwyższeniu jest 4 sztuki, był to ich drugi sezon i byłam w wielkim szoku, jak pięknie się rozkrzewiły. Muszę pomyśleć tylko o jakichś podporach dla nich, bo po ulewnych deszczach (których w tym roku był przesyt) ich wielkie kwiaty strasznie mi się pokładały :roll: Co do liści w kamykach, to... większe zbieram, resztę traktuję odkurzaczem ogrodowym :tan
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Kilka wspomnień... Tak było... Już tęsknię :cry:

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Pozdrawiam :wit
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Edi w ogrodzie pisze: Muszę pomyśleć tylko o jakichś podporach dla nich, bo po ulewnych deszczach (których w tym roku był przesyt) ich wielkie kwiaty strasznie mi się pokładały :roll: Co do liści w kamykach, to... większe zbieram, resztę traktuję odkurzaczem ogrodowym :tan
Czasami moje hortensje też się po deszczu położą, lekko je związuję...nie za dużo aby nie wyglądały sztucznie. ;:oj Odkurzacza ogrodowego niestety nie mam. :wink: Bała bym się że mi liście razem z kamykami powciąga. ;:306 . Piękne widoczki nam serwujesz, porządeczek katalogowy. ;:128
Awatar użytkownika
dalisbea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 876
Od: 15 lut 2016, o 22:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.lubelskie

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Przecudne rabaty ;:oj ;:138
Klonik, trawy , bukszpany i berberysy przepiękne ;:167 pięknie przycięte i te kolory jesienne ;:333
Będę często odwiedzać Twój watek :wit
Edi w ogrodzie
20p - Rozkręcam się...
20p - Rozkręcam się...
Posty: 27
Od: 15 maja 2016, o 21:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubelszczyzna

Re: Edi w ogrodzie

Post »

Jejku, jak tu dawno mnie tu nie było :( Permanentny brak czasu... W ogrodzie smutno... nie lubię jesieni... nie nastraja mnie optymistycznie.

-- 19 lis 2016, o 22:28 --

Czasami moje hortensje też się po deszczu położą, lekko je związuję...nie za dużo aby nie wyglądały sztucznie. ;:oj Odkurzacza ogrodowego niestety nie mam. :wink: Bała bym się że mi liście razem z kamykami powciąga. ;:306 . Piękne widoczki nam serwujesz, porządeczek katalogowy. ;:128[/quote]

Myślałam raczej o tym, żeby w nóżki posadzić np. bukszpany albo rozchodniki... trochę by podtrzymywały. Odkurzacz dobra sprawa, oprócz funkcji wciągania na też funkcję dmuchania :heja można więc wydmuchać liście (byle nie do sąsiada) ;:306
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”