Truskawkowa działka

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Truskawkowa działka

Post »

Takie są uznane zasady - "złota godzina" czyli godzina po wschodzie i godzina przed zachodem słońca ;:108 Ale światło to rzecz gustu, osobiście lubię robić zdjęcia w pełnym, ostrym słońcu, którego większość fotografujących nie znosi ;:3
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Truskawkowa działka

Post »

Na opcji zachód słońca fotki robione w pełnym slońcu dobrze wychodzą. Mnie nie przeszkadza gdy słonko świeci
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Truskawkowa działka

Post »

Aaa, źle zrozumiałam :oops: myślałam że chodzi o czas kiedy robi się zdjęcia ;:131 Ja fotografuję w trybie preselekcji przysłony A/Av
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
Lyanna
1000p
1000p
Posty: 1127
Od: 5 mar 2013, o 09:27
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Truskawkowa działka

Post »

A ja komórką :uszy .
Pozdrawiam,
Asia
Na łące
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Truskawkowa działka

Post »

Natalia, ponieważ jestem uzależniona od nasionek :wink: , to poczułam je z daleka :D Moja córka tak orzekła, jak zobaczyła moje zbiory, które i tak już uszczuplam. Zostaję przy sprawdzonych przeze mnie jednorocznych, ale i tak corocznie muszę przetestować jeszcze kilka nowości. Niezapominajka z nasion nie udała mi się dwukrotnie, więc skończyłam z nią przygodę. Za to groszki koniecznie muszę dokupić, bo zapomniałam o nich przez ostatnie dwa/trzy lata sama nie wiem dlaczego, bo są cudne. Sasanki ciężko było mi pozyskać z nasion, one lubią być świeże. Kupiłam sadzonki i dopiero udało mi się ze świeżych nasion rozmnożyć kolejne. Będę kibicować ;:108
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Truskawkowa działka

Post »

Ilością nasion całkowicie mnie rozłożyłaś , ale pewnie gdybym miała więcej parapetów to i ja bym tak szalała .Trochę Ci tego zazdroszczę bo przecież nie ma nic piękniejszego jak wychodować samemu piękną , zdrową roślinę a potem cieszyć oczy jej kwiatami i owocami .Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Truskawkowa działka

Post »

Asiu każdy orze, jak może ;:108
Małgosiu nie wiem czemu niezapominajka Ci się nie udała - tyle osób ją sieje, nie myślałam że ona może się nie udać :shock: Groszek widziałam niedawno z ciapatymi kwiatami, ale mam już 6 paczek, odpuszczę :;230 O sasankach już słyszałam, ale chcę spróbować, a nuż się uda?
Elżbieto właśnie na tym polega ich urok - zdecydowaną większość mogę wysiać wprost do ziemi ;:108 Fakt, będą później i na początku sezonu trochę łyso, ale inaczej nie mogę, brak miejsca ;:185

Jeszcze tylko 18 dni... Odliczam z tym większą niecierpliwością, że na forum widzę już prace w toku, wielu wysiewa od końca stycznia, niektórzy już czyszczą działki i ogrody po zimie oraz wypatrują oznak wiosny. I znajdują! Kwitnące przebiśniegi i ranniki, zieleniejące krokusy, kiełki roślin cebulowych... Ziemia powoli budzi się do życia. A ja na razie mogę patrzeć, przebierać nogami i odliczać dni do pierwszego wyjazdu na działkę...

Obrazek

Poprawka: mogę też przypominać. Zdjęć z poprzedniego sezonu mam sporo, ale nie chcę powtarzać wciąż tych samych tematów. Dzisiaj wracamy do lata na Truskawkowej Działce, trochę ciepła i koloru się przyda, zwłaszcza w taki zimny, wietrzny dzień jak dzisiaj.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16576
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Truskawkowa działka

Post »

Natalko, ja chcę takiego właśnie lata, jak na Twoich zdjęciach! ;:63 ;:63
Takiego słonecznego, cieplutkiego, kolorowego! ;:215

Miłej, pogodnej niedzieli. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
seba1999
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4718
Od: 16 sty 2014, o 20:10
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Truskawkowa działka

Post »

Natalio takie zdjęcia możesz ciągle wstawiać. Żółte i pomarańczowe kolory są piękne i rozjaśniają nam dzień ;:3
Niedługo pierwsza wizyta na działce, szybko nadrobisz zaległości ;:333
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Truskawkowa działka

Post »

Wrotycz pierwsza klasa ;:215 Pięknie wygląda w takim przybliżeniu ;:173
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42116
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Truskawkowa działka

Post »

Natalio przypominaj, bo już niedługo z obiektywem tuż nad ziemią wyszukiwać będziesz kłów wiosennych cebulowych :D Jest coś we wrotyczu że go bardzo lubię i traktuję jako roślinę ozdobną, mam zresztą dwie odmiany :D Jak patrzę na Twój zielony sad ...to chciałaby duszą do raju, niech już to białe nas opuści ;:306
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Truskawkowa działka

Post »

Gorąco się w wątku po tych zdjęciach zrobiło :D Jabłko fajnie wygląda na zdjęciu ;:333
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: Truskawkowa działka

Post »

Lucynko, Seba miło mi i dziękuję ;:196
Dominiko, Mario dziękuję ;:196
Mario ten zwykły wrotycz jest ładny, ale zbyt ekspansywny by go wprowadzać na działkę ;:185 czy odmianowe też tak szybko rosną? Sad czekają postrzyżyny, więc będzie go trochę mniej - pierwsze zresztą już były, zapomniałam sfotografować śliwy po cięciu ;:223
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”