Ogródkowo - powrót :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Wspaniale ;:138 ;:138 ;:138 ja bardzo lubię tunbergie ;:167 Dziękuję za odwiedzinki :)
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Całe szczęście Moni,że Stasia Cie obudziła , miło Cię widzieć :) Ninka urosła, o Jasiu nie wspomnę , toż to kawaler , śliczności dzieci :) Nie długo wyjdziecie na podwórko, masz taki śliczny dom , otoczenie ;:138 :wit
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Dziękuję Karolciu, miło to słyszeć ;:168

Chciałam czekać do Wielkiego Tygodnia, ale sytuacja u mnie trochę niepewna, więc wolałam zrobić to wcześniej, tym bardziej, że widziałam że moje roślinki domowe już rozpoczęły pracę wiosenną. Przesadziłyśmy je razem z Ninką. Posiałyśmy też nasionka. Ja bym nie siała, ale Ninka chciała, to niech rosną. Kupiłam specjalne podłoże nawet ;:oj więc musi urosnąć ;:oj bo jak nie to będziemy składać reklamację  ;:306
Proszę się tylko nie śmiać z moich gustownych opakowań po lodach ;:306 Bardzo dobrze się sprawdzają ;:173
Obrazek
To nasz kwiatek ze swoją ulubioną zabawką :) butelka wypełniona kaszą :)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
I takie wschody słońca, po drodze uchwycone :wit
Obrazek
Obrazek
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

No i śliczne masz kwiatki parapetowe ;:138 Ale kwiatuszek z butelką najśliczniejszy --oj udał Wam się synuś ;:138 Moni mam glicynię i katalpę , jak byś chciała :)
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Widoczek z okna piękny masz ;:333 Zabawkę kaszaniastą wynalazłaś super ;:306 Muszę ten patent skopiować :wink:
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Widoczek dopiero będzie piękny :) jeszcze trochę, bo wiosna już tuż tuż ;:63 póki co teren cały zorany bo wycinka była :wink:
3 razy musiałam czytać to słowo: kaszaniastą  ;:306 ;:180
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
gloff
1000p
1000p
Posty: 1130
Od: 2 gru 2011, o 10:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Polska

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Nie mylić z kaszanką ;:306 Kumpel ma taką wnusie więc zabawkę trzeba zrobić ;:333 Dwa lata szukałem działki żeby graniczyła z laskiem brzozowym i się udało :D
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

A my musieliśmy część brzóz wyciąć, bo bardzo słabe były i groziły obaleniem... ale sporo zostało :) to prawda, działki z brzózkami bardzo urokliwe są :) super pomysł z robieniem zabawki dla wnusi kumpla :) cieszę się, że podrzuciliśmy pomysł. nam w sumie nikt nigdy nie dał zabawki samodzielnie zrobionej, a to byłoby coś ;:333
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
barbra13
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5065
Od: 15 kwie 2015, o 20:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Recykling plastiku wzorowy- podstawki po lodach i zabaweczka super :D . I rośliny tak równiutko poustawiane, a u mnie to wszystko jest na wcisk. Młodzi ogrodnicy ;:215 .
Awatar użytkownika
Mondfa
500p
500p
Posty: 825
Od: 21 mar 2016, o 09:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Kontakt:

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

U Ciebie na wcisk, bo Ty to masz wyjątkową rękę do roślin. U mnie też było na wcisk, ale się przerzedziło :roll: ;:145 tyle fajnych roślin potraciłam, zostały mi w sumie, z kilkoma wyjątkami, tylko te co z liścia wyhodowałam sama :)
Wielu ludzi nigdy nie łączy się ze swoimi prawdziwymi talentami i nigdy nie dowiaduje się, do osiągnięcia czego tak naprawdę są zdolni./Ken Robinson
Ogródkowo
Doniczkowo
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Czytam ,że sporo roślin potraciłaś , zmarzły ? od poniedziałku ide do ogrodu to coś tam sie wykopie żeby Cię zasilić :lol:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Arkadius121
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4200
Od: 30 kwie 2011, o 13:34
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Witaj :wit
Sympatyczny widok z okna,kwiatuszki na parapecie ładne zadbane,żywo zielone a Ten z kaszą w butelce naładniejszy ;:215
Pozdrawiam.
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Ogródkowo - powrót :)

Post »

Moniko, mam dla Ciebie Rodgersje kasztanowcolistną. W ubiegłym roku jakoś nie wyszło. Jeżeli jesteś w dalszym ciągu zainteresowana, to przyślij na pw swój adres.
Jasiek chyba zaraz będzie się rwał do samodzielności, będziecie musieli mieć oczy dookoła głowy ;:108 Ale to najlepszy czas, zwłaszcza dla Was. Jeszcze chwila i Ninka z Jasiem będą hasać na świeżym powietrzu ;:65 Pozdrawiam :wit
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”