Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
takasobie
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9813
Od: 1 mar 2009, o 22:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Siebolda stworzyły u Ciebie piękną kępę! Moje w tym roku nie raczyły nawet zakwitnąć ;:223 I tak dobrze, że wyszły!
Miłka
Aktualny wątek: Taki - sobie ogród cz.6
Awatar użytkownika
Anna N
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 2726
Od: 30 cze 2011, o 00:49
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu przesadzaj roślinki jeżeli jest taka potrzeba ale nie przesadzaj z pochwałami dla mnie.
Niestety nie jest aż tak dobrze z moimi możliwościami czasowymi abym mogła na bieżąco śledzić
wątki ogrodowe. Dostałam po prostu info od innej moderatorki, że są jakieś problemy z widocznością fotek.
Coś tam też u mnie rośnie i pomimo, że nie daję rady aby wyglądało tak pięknie
jak u innych forumowiczów to muszę przynajmniej zadbać aby jakoś przeżyło.
A mam przecież sporo roślin od Ciebie. Niektóre się już ładnie porozrastały a niektóre
(te, które przybyły do mnie ubiegłej jesieni) dopiero w tym sezonie pokażą swoje możliwości.
Chciałam się pochwalić, że pierwiosnek Siebolda od Ciebie piękne kwitnie ale niestety właśnie zakończył
kwitnienie. Nie zdążyłam zrobić fotki pomimo, że dość długo mogłam oglądać jego piękne białe kwiatuszki.
Teraz z tego co wiem to będzie odpoczywał i powinien mieć wilgotne "łóżeczko".
Krysiu życzę Tobie i wszystkim odwiedzającym Twój piękny wątek dużo zdrowia i sił do pracy
na działkach, balkonach i przy doniczkach.
Pozdrawiam Anna
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

A moje pierwiosnki Siebolda znikły a tak ładnie się rozrastały . W tym roku nawet moje stare odmiany mocno przemarzły i musiałam znowu ich dzielić aby znowu mieć ich trochę w ogrodzie ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Jaskier w takiej ilości ślicznie wygląda, a widoki zwierząt cudne ;:167
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu dziękuje za pamięć o hortensjach ;:196 ,ja z ziół to tylko pokrzywę zbieram i w tym roku zrobiłam miód z mniszka :oops: .Życzę Ci aby Twoje zdrowie wróciło na właściwe tory i pozwiliło się cieszyć i pracować na działeczce.Pozdrawiam serdecznie :wit.Ja mieszkam w dawnym stadzie ogierów ,ale nigdy nie brałam obornika ,bo bałam się tego turkucia,też słyszałam ,że ten obornik przyciąga go najbardziej.Pułapką są słoiki wkopane równo z ziemią,właśnie z obornikiem ,ale nie jestem pewna czy nie pomyliłam szkodnika ;:224
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu piękne kwitnienia u Ciebie ;:63 hmm na jednym zdjęciu widać oczko wodne, czy to Twoje ? bo wcześniej jakoś nie zauważyłem :) no i jak tam murarki u Ciebie? u mnie już końcówka :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu teraz wszystko widać .No jeśli taki obornik miałby zniszczyć działkę to raczej nie chciałabym go .Szkoda ,ze niedaleko mnie nie ma takiego pana z takim obornikiem i w dodatku z dowozem ;:224 .Jesteś Krysiu jak zwykle zapracowana okrąglutki roczek nie masz czasu na nudę zresztą ja również .Dostałam od Tosi sadzonkę Siebolda w różowym kolorze ciekawe czy u mnie też sie rozrośnie .Dobrze ,ze doczytałam co napisała Ania Teraz z tego co wiem to będzie odpoczywał i powinien mieć wilgotne "łóżeczko". trzeba mu takie zapewnić na skalniaku, albo przesadzić do Prymulkowa
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
maniolek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2784
Od: 21 gru 2016, o 17:45
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu smutne wieści widzę o Twoich pszczółkach, ja swoje trochę przetrzymałem i wystawiłem dość późnawo ale po tych mrozach i jestem zadowolony, rurek sporo zaklejonych mam zobaczymy co zastanę w środku :) Hostowiska masz wspaniałe :) ;:63 hosty pięknie się prezentują, z oczkiem sporo problemów ale za to jaki efekt wspaniały ;:63 lilie wodne piękne :)
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu czy masz imię dla tego gratisowego irysa, bo mam takiego samego i dobrze ,że przesadziłam go w bardziej mokre miejsce i cudnie mi zakwitł w tym roku .Natomiast trawolistny na tym miejscu też kwitł, a na nowym niestety nie.Po prostu zamieniłam je miejscami .Zastanawiam sie co w tym miejscu dobrze by rosło co nie potrzebuje tyle wody, chyba irysy bródkowe .Muszę to przemyśleć.Luteus wygląda jak pozłacana co znaczy dobre miejsce ;:333
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Fajnie że trafiłaś Krysiu z miejscem dla pęcherznicy. Moja czerwono-listna rośnie na ubogiej suchej ziemi i z każdym rokiem jest coraz mocniejsza. Ta wiosna jest na szczęście trochę bardziej mokra niż to zdarzało się w przeszłości (były wiosny bez kropli deszczu przez 3 miesiące) i to też jej służy. W tym roku wypuściła zielony pęd. Szkoda Twoich pszczółek.
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Jeju te widoczki sa fascynujące ;:138
Przepiękne Krysiu kolory ;:196
Awatar użytkownika
bwoj54
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6792
Od: 8 wrz 2012, o 08:28
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Krysiu, wiedziałam,ze zastanę u Ciebie wspaniale ogrodowe widoki ;:215 . Jak zwykle jestem pod wielkim wrażeniem świetnie skomponowanych rabatek, doskonalej kondycji roślinek oraz cennych informacji przekazywanych w wyjątkowo ciekawy sposób.
Skorzystam z Twojej rady, co do pęcherznicy Luteus ...Moja też ma nieciekawą miejscówkę i ociąga się ze wzrostem oraz ogólną kondycją. Jesienią znajdę jej miejsce bliżej stawu. Pozdrawiam cieplutko ;:168
"Ogród jest nie tylko rozkoszą dla oka, ale i ukojeniem dla duszy "(...) Pozdrawiam! Bogusia
Mój ogród na fotografii cz.10 Moje wątki
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2318
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Działka nad Drwęcą - Christin - cz. VII

Post »

Piękne widoki Krysiu! Jak zwykle bardzo różnorodne ujęcia flory i fauny, estetyczne kompozycje i sporo wiedzy.
Ja kolejnych Apeldoornów chyba nie jestem w stanie pomieścić. Właśnie jestem na etapie czyszczenia cebul i przez moje ręce przechodzi ich tysiące. Więc o kolejnych nawet nie myślę, bo jesienią trzeba będzie te pomieścić w ogrodzie ;:224
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”