Majka w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majeczko spać nie mogę, więc wybrałam się spacer po twoim ogrodzie :wink: Mam tylko nadzieję, że nie trzasnęłam zbyt głosno furtką i nikogo nie obudziłam :wink: Pięknie urządzasz swój ogród, bardzo ujęły mnie kule własnej produkcji wśród kuli bukszpanowych ;:215 Wstawisz zdjęcie świecących wieczorem?
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Też miałam takie miejsce gdzie składowano piach w czasie budowy, a od trzech lat jest tam różanka ;:172
Niedługo i u ciebie nie będzie śladu po budowie.
Pomysł z liliami w donicach i koszykach sama uprawiam z powodzeniem ;:333 Nawet kwitnące jestem w stanie szybko przesadzić ;:306 Sprawdza się to świetnie.
Awatar użytkownika
fiskomp
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1426
Od: 1 wrz 2010, o 21:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie 6a

Re: Majka w ogrodzie

Post »

slimak900 pisze:pergola dzieło męża solidna więc posadziłam przy niej różę veilchenblau a z drugiej clematisa a do tego dostawilam krzesełka i stoliczek miejsce jeszcze do wykończenia bo planuję wysypać kamień ponieważ w tym miejscu sam piach bo to miejsce po składowaniu piasku na budowę domu przed tujami sporo lilii ale wszystkie w koszykach więc nie wiem czy docelowo tam zostaną czy nie będę z nimi wędrować hehe
Obrazek
Wiesz fajnie by wyglądała ta pelgora z mini kołem z granitu tak tylko żeby stolik i krzesła sie mieściły, po kamykach gorzej chodzić a i krzywo wszystko stoi.
Z resztą u Ciebie dużo kół było by fajne nawiązanie..
Zieloni podopieczni u Fiskomp'a
Pozdrawiam - Baśka :)
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Zgodzę się z Basią, takie usypane koło bardzo fajnie by wyglądało.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka świetny ten zakątek z czarnym bzem, :?: a modrzew niesamowicie wygląda. ;:oj Placyk z pergolą moim zdaniem tylko z granitu, ;:108 będzie spójnie, a przede wszystkim klimatycznie. ;:215 Podziwiam pracę z taką liczbą róż, ręcznie zbierasz mszyce. :shock:
Awatar użytkownika
kania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3198
Od: 25 maja 2009, o 10:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk i okolice

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majeczko, miło było pospacerować po Twoim ogrodzie. Z tego co czytam i Ty i Twój mąż jesteście zielono zakręceni i kochacie swój ogród i to widać na każdym kroku. Szkoda zmarnowanych róż po zimie. Zwłaszacza tych piennych , które tak pracowicie zabezpieczałaś. U mnie też trochę strat, chciaż nie aż tak dużo, za to zdecydowanie trudniej zbierają się do życia te, które przeżyły. Stoją takie zaklęte królewny i czekają chyba na księcia, żeby je odczarował.
Krzaczki Kani
Krzaczki Kani(2)
Pozdrawiam :) - Kasia
Ankos7
200p
200p
Posty: 207
Od: 2 lut 2013, o 18:47
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witaj :wit
Bardzo podoba mi się jak tworzysz swój ogród :) Jestem pod wrażeniem pergoli ;:333 i w związku z tym mam pytanie ... co zdecydowało że wybrałaś różę veilchenblau?

Pozdrawiam
Ania
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witaj Maju,świetnie urządzasz swój ogród ,ile ludzi tyle pomysłów i to jest cudne ,kamień z nazwą ulicy rewelacyjnie wygląda,pomysł świetny,pozdrawiam i życzę takich pomysłów mnóstwo :wit
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witam wszystkich chwilkę mnie nie było a w ogrodzie wszystko rośnie już jak szalone :heja chociaż już strasznie sucho się robi
Sasanka18 kamień malowałam sama ręcznie farbami olejnymi a na koniec lakierem zabezpieczyłam i jakoś się trzyma już ponad 3 lata choć myślę by w tym roku poprawić bo biała farba już mocno zakurzona
clem3 dziękuję za miłe słowa a zdjęcie zapalonych lamp zawsze zapomnę zrobić hehe a obok nich to kule z tui szmaragdowych to nie bukszpan :heja
fiskomp wagabunga123 to miejsce muszę dopracować choć ciągle brak czasu
cyma2704 bez świetnie się rozrósł a mszyce tak na razie zbieram ręcznie jakoś nie lubię chemii ale jak już nie daję rady to raz do roku prysnę ale takim w spray tylko tam gdzie są
kania :wit u mnie tez kilka takich zaklętych królewien by się znalazło niby coś widać ale bez szału może się ogarną choć teraz te slońce palące młode listki aż przypala a zielono zakręconych jest więcej i oby tak dalej :tan :;230
Ankos7 tak szczerze to chyba wybrałam tą różę dlatego że szybko podobno rośnie i jest potężna a takiego potworka nie mam w swoim ogrodzie a ta pergola jest naprawde solidna więc mam nadzieję że veilchenblau ładnie ją obrośnie a po drugiej stronie jest clematis w podobnym kolorze
koziorozec czasem mam dużo pomysłów ale budżet slaby hehe ;:306

zarnowiec purpurowy ma taki piękny kolor że widać go z daleka

Obrazek

orlik w końcu pieknie zakwitł

Obrazek

pnąca new down się rozkręca

Obrazek

floksy coraz większe

Obrazek
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Opisz mi,jak żarnowca uprawiasz ;:oj
Mi zmarzł do podstawy,teraz sobie poczekam aż urośnie ;:173
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Jaki piękny żarnowiec!!! ;:138
Róża New Dawn kolosalna! Będzie bajkowe kwitnienie! :uszy
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11515
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka orlik piękny, w moim ulubionym kolorze. :) Nawet nie wiedziałam, że żarnowiec może mieć różowe kwiaty. ;:oj
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Tulap cóż ciężko powiedzieć jak uprawiam tego żarnowca bo wcale o niego nie dbam wsadziłam chyba 4 lata temu nie nawożę nie okrywam nie obcinam choć w tym roku trochę podetnę zwłaszcza tego jasnego po prostu rośnie fakt że u mnie ziemia słaba a gdzieś czytałam stanowisko to że suche może dlatego nic po zimie mu nie jest
apus to fakt róże new down w tym roku chyba dadzą popis a mam 3 sztuki :lol:
cyma2704 orlik mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie ich więcej a żarnowiec może zdjecie słabe bo on ma kolor taki purpurowy w sumie mało spotykany piękny ;:138 zwłaszcza że nic w ogrodzie u mnie nie ma ta intensywnego koloru

czosnki już kończą swoje kwitnienie

Obrazek

hortensja diamontino sadzona wiosną

Obrazek

hortensja annabel już ma paczki maleńkie

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”