Majka w ogrodzie

Zdjęcia naszych ogrodów.
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Witajcie ;:138 ;:138 ;:138
Słonka brak ale już korci by coś zrobić w ogrodzie i przyznaje się trochę pogrzebałam w ziemi czy tulipany są ale cześć zjadły nornice same dziury :evil: :evil: :evil: :evil: a część już sama nosy wystawiła :heja a co do miejsca może faktycznie teraz go sporo a za 10 lat bedę narzekać że nie mam gdzie już dosadzić kolejnych nowości

Obrazek

Obrazek
omieg już się zieleni
Obrazek
apus jak dobrze kojarzę to smagliczka zawsze taka wymięta po zimie a później ładnie kwitnie
Obrazek
ciemiernik
Obrazek
Awatar użytkownika
bejsonki84
200p
200p
Posty: 327
Od: 7 maja 2014, o 11:09
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Zachodniopomorskie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Jakaś seksi nóżka się na zdjęcie załapała ;:306 . Ja też nigdy sama po ogrodzie nie chodzę, towarzystwo zawsze się koło mnie kręci :D
Pozdrawiam Werka
Po­cie­szam się myślą, że zwierzęta ni­jakiej świado­mości nie mają, bo byłoby jeszcze więcej zroz­paczo­nych is­tot na świecie.
Wisława Szymborska
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Mój psiak też nie pozwala mi na samotne przebywanie na ogródku, gdzie ja tak i on. Nie ma mowy też o tym, by sam został na ogrodzie, przebywa na nim tylko wtedy, gdy mnie widzi.
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju, też mi się właśnie wydawało, że ona taka niezbyt atrakcyjna, w kwietniu będę dosiewać smagliczki, bo starą muszę usunąć, albo przytnę ją po kwitnieniu nisko, może odbije. Jest już mocno wyrośnięta i dołem badyle bez liściowe.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Maju, już niedługo będziemy podziwiały tegoroczne tulipany, doczekać się nie mogę ;:65
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Anastazja80
500p
500p
Posty: 768
Od: 20 mar 2014, o 19:59
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kobyłka

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Majka nie wiem czy odpowiedź na pytanie o lilie doszła bo wyświetla mi się ''do wysłania'' mimo że już wysłałam.
Odpowiem tutaj - lilie zamawiałam w Benexie - drugi raz, w zeszłym roku trafiła mi się pomylona, zamiast Fangio wyrosła Salmon Flavor, ale cebule były w porządku.
Pozdrawiam
Joanna Anastazja
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Ta seksi nóżka to mojego kota który chodzi za mną wszędzie ;:65 ;:65 ;:65 Ja chyba swoją smagliczkę też przytnę po kwitnieniu co będzie to będzie zwłaszcza że mam kilka młodych sadzoneczek które same się wysiały :tan :tan :tan Tulipanów też nie mogę się doczekać ale sporo mi nornice pożarły ;:124 ;:124 ;:124
Anastazja80- lilie dziś zamówiłam i trochę się rozszalałam ;:162 ;:162 ;:162
Obrazek

krokusiki ładnie pachną szkoda że trzeba klękać by powąchać hehe
Obrazek

tu odmiana mniejsza i jaśniejsza
Obrazek
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Czego się nie robi gdy człowiek spragniony wiosny, nawet klęka :;230 . Maju strasznie jestem ciekawa odmiany różny, którą pokazujesz przy poście o dzieleniu smagliczki na poprzedniej stronie. Widac zdrowa, gruba i gęsta. Pewnie masz gdzieś w wątku zdjęcia z sezonu, poszukam:). Pozdrawiam

Edit
P.S. Oczywiscie, że jest i to na pierwszej stronie, tak to jest jak zaczyna się od końca :P
Awatar użytkownika
nemezja
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2237
Od: 18 kwie 2007, o 10:59
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Okolice Krakowa

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Z petuniami siejkami niesamowite. Po prostu rewelacja. Dam im szansę w tym roku. Tzn ja też je często sadzę, ale co parę dni usuwam przekwitłe kwiaty by nie marnowała sił na nasiona a szła w nowe kwiaty. A tu musze widzę dać im szansę się rozsiać:). Masz naprawdę piękny ogród. jak z tymi różami piennymi Ci idzie. Miałam swego czasu, ale poprzemarzały mimo osłon. Kusi mnie w tym roku na jakieś 2.
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

Porównuję nasze krokusy, moje ciągle jeszcze w pączkach. Skąd wytrzasnęłaś słońce? Jego brak nad Poznaniem powoduje chyba to, że nie chcą się rozwijać.
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

O rety!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Napisałam się nawstawiałam zdjęć i wszytko mi wykasowało więc może jutro powtórzę wszytko
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Majka w ogrodzie

Post »

No i? Jutro minęło, a zdjęć brak. Czekamy Majeczko.
slimak900
200p
200p
Posty: 458
Od: 27 lut 2013, o 12:25
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Majka w ogrodzie

Post »

ewka36jj o tak już się zabieram bo jakoś ostatnio brak czasu trochę zmian w ogrodzie zrobiłam i jeszcze jakbym swojego miała mało to caly dzień u koleżanki spędziłam bo nie wiedziała co w ogrodzie zrobić więc jak się szpadla dopadłam tak prawie wszytkie bylinowe zmieniło swoje miejsce ;:oj a słońca jakoś też u nas brak chwilę co wyszło zrobiłam zdjęcie ale kolejne krokusy wielkokwiatowe wyszły i nie chcą się otworzyć bez promyków słońca ;:124
nemezja ja ze swoimi petuniami nic nie robię sadzę i sobie rosną nie nawożę ni podlewam i nigdy im kwiatów nie obrywałam a kwitną do późnej jesieni ;:138 ;:138
Teraz kilka zdjęć
pierwsze poczynania z cięciem róż zrobiłam 21 w pierwszy dzień wiosny szalałam z sekatorem choć było strasznie zimno i nie wiedziałam zbytnio jak się zabrać za róże new down ona ma już takie badyle że szok
Obrazek
potem poszła pod nóż eden rose ale tylko delikatnie bo bardzo ładnie przezimowała właściwie wszytkie ładnie przezimowały choć żadnej nie okryłam ja nawet kopców nigdy żadnej nie robię

Obrazek
ta już pięknie puszcza choć nie wiem co to za róża
Obrazek
a w tym miejscu trochę wysiłku bo zmiany duże
w trakcie było tak

Obrazek

Obrazek

tu robiłam zarys jak ma wyglądać ten koncik

Obrazek
no a na koniec wygląda tak choć roślin jeszcze nie widać a mam tam 4 hortensje annabel, sporo floksów, języczke żurawki, rododendrony i drabina czeka na jednoroczne teraz nie będę musiała jej przestawiać przy koszeniu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

o i przyszły jeszcze lilie pierwszy raz takie piękne dorodne ;:138 ;:63 ;:oj że aż głaskać by się je chciało bo już 4 rok zamawiam i zawsze albo spleśniałe albo malusie nawet z naszego forum zamawiałam to chyba były najgorsze jakie tylko zamówiłam wszytkie pogniłe zielone aż łuski same odpadały więc jak dostałam te to niemogłam się nacieszyć i wszystkie 50 sztuk z wielką ochota wsadziłam do donic bo u mnie niestety nornice grasują w tym roku z 200 tulipanów mi zjadły

Obrazek

a jakby tego było mało że nornice zjadły to przyszły sarny i zjadają mi tulipany choć wokół maja tyle pól

Obrazek

Obrazek

nowy zakup ;:65

Obrazek

kupiłam hortensje i wsadziłam do donic ciekawe jak sobie w nich poradzą

Obrazek

a na koniec krokusiki którym ewidentnie brak słońca

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”