Zaczarowany Ogród IV

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

No to macie radość z powrotu kotki, oby to było tylko przegłodzenie a nie tak jak u mnie otrucie. ;:108
Zapewne weszła komuś do pomieszczenia lub strychu i nieświadomie została przymknięta a jak właściciel otworzył, to osłabiona ale szczęśliwa do swoich wróciła. Lekarz powinien pomóc a domownicy serdecznością wspomogą się odstresować. ;:168
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

No i super Dorotko ;:138 , a wiesz, może ona wcześniej się podtruła, i dlatego zniknęła na parę dni, wiesz, koty tak robią, nie chcą niepokoić opiekuna jak im coś dolega to idą gdzieś niedaleko domu, zaszywają się i kurują, wracają jak im lepiej jest, a to stara i mądra kotka, więc może to o to chodziło ;:108 moja kotka pierwsza, już za tęczowym mostem, ale swego czasu też tak zrobiła ;:108
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Jestem zmęczona wiec odpiszę wszystkim razem.
beatrix, dorotka350, amba19, plocczanka, stasia_ogrod, iwona0042, kochane - Melcia wróciła wczoraj wieczorem. Dzisiaj rano mieliśmy jechać do weta, niestety kotka na noc sobie znowu poszła. Wróciła teraz , niedawno. Dalej osowiała, ledwo się na nogach trzyma. Nie chce jeść ani pić. W tej chwili leży w oranżerii na naszych swetrach. Jak głaszczemy ją to na nas warczy. :cry: Już jej nie wypuszczamy, bo znowu wróci dopiero wieczorem.
Naprawdę mam nadzieję, że się malutka wyliże. Jak nic musiała gdzieś zjeść jakąś trutkę.

Z lepszych wiadomości - byłyśmy dzisiaj z mamą na giełdzie ogrodniczej. Oczywiście wkurzone, bo wszystko to samo co na rynku tylko trzy razy droższe. Kupiłyśmy tylko rozsadę warzyw.

Po drodze zajechałyśmy do sklepu ogrodniczego, żeby kupić jabłoń Landsberska i gruszę. Tu nam szczęście dopisało i kupiłyśmy wszystko co chciałyśmy. ;:215 Okazało się, że w centrum jest gość, którego chyba wszyscy znają. :tan

Obrazek

Obrazek

I jeszcze kilka migawek z ogrodu.

Wszyscy mają, mam i ja.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aralia pięknie puszcza listki.

Obrazek

I zrobiłam sobie taki mini ogródek, który wcześniej pokazywałam. (ten za 200 zł ;:124 ) Ja mam za darmo. Wszystko odzyskane z ogrodu. ;:215

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Mam nadzieję, że kotka się wyliże. Może tylko potrzebuje spokoju i wypoczynku. Najważniejsze, że jest już w domu ;:333
Super takie nieoczekiwane spotkania :heja
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16555
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Dorotko, jak ja kocham takie niespodziankii! ;:167 ;:167 ;:167
Wyprawa nie zaowocowała wprawdzie ciekawymi zakupami, ale za to dała dużo radości ze wspólnej wycieczki. ;:215 I to jest piękne! ;:138
Kiciulka na pewno czymś się przytruła. Moja też kiedyś miała takie trzy dni, że ani nie jadła, ani nie piła, nie pozwoliła się pogłaskać, tylko spała w ciemnym kątku, żeby jej nie widzieć. Za to gdy jej przeszło, rozrabiała przez kilka dni jak oszalała. Pewnie cieszyła się z odzyskanego zdrowia. ;:108
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Tak myślę Dorotko, że Melcia musiała coś zjeść, wiesz koty jak im jest dobrze w domu, to nie chcą robić problemu swoim opiekunom, odchodzą, ale może Małej przejdzie i będzie dobrze, życzę Wam tego ;:196 a gość fajny, pogadałaś z nim troszkę o ogrodnictwie?
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Dorotko cieszę się razem z Tobą że Melcia wróciła , na pewno wyzdrowieje ;:108
Zakupy super i gość fajny - piękne zdjęcia ;:333
Miłej niedzieli ;:196 a i jeszcze mini skalniaczek tez piękny ;:108
Awatar użytkownika
adamiec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2807
Od: 4 mar 2010, o 19:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Ruda Śl.

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Ja też cieszę się że kotka wróciła,spotkanie ;:333 Fajna wyprawa po zakupy tylko ceny ;:222
Mój ogródek moja miłość.
Zapraszam Irena
Ogródek pełen marzeń cz.1, cz.2, cz.3
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Dorotko jak warczy na Was przy głaskaniu tzn ,ze ją coś boli, może brzuch. ja bym poszła do Wet. bo to poważnie wygląda. Może leki pomogą. Dawaj jej pić, tylko czy zechce ?
No to wyprawa częściowo udana. Trochę zakupów i śliczne rodzinne zdjęcie. Jesteś podobna do mamy. A maż to przystojniak i super synek ;:138
Ja też dzisiaj co nieco kupiłam w Wojsławicach . No i tam było pięknie i ceny przystepne :wink:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Dorotko - cieszę się, że kotka jest już w domu, z Wami. ;:168
Po takim pozowaniu do wspólnego zdjęcia, wśród takich osobistości - to pewnie ogród Twój sam się będzie pielęgnował , kto wie ;:224 ;:3

Bardzo dziękuję za miły wpis u mnie ;:180
Też się cieszę, że mimo pogody jaka jest to kwiaty i tak niby ciepłą wiosnę czują.
A wkrótce ciepełko ma do nas przybyć na pewno ;:108
Awatar użytkownika
christinkrysia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8379
Od: 26 maja 2006, o 18:37
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Ostróda

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Dorotko witaj ;:196
Czytam zaległe strony i widzę,że ta wiosna nie rozpieszcza Cię ... kłopoty sypią sie jak z rękawa .
Ledwo jedno przebolejesz już drugie atakuje ... Oby z początkiem maja wszystkie złe chwile poszły w zapomnienie a ogród wyleczył rany po paskudnych przymrozkach.
To okrywanie roślin przyprawia mnie o ból głowy bo ... ile można ....?
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Iwonka1, Iwonko, kotka wróciła, to najważniejsze! Spotkanie faktycznie - super. Nauczyłam się przy okazji jak się szczepi drzewka. Za rok sama będę próbowała. ;:215

plocczanka, Lucynko, Melcia nie chce jeść chociaż smakołyki jej pod nos podtykam. :cry: Całe szczęście chociaż pije. A z wycieczki się ciesze, bo się szczepić nauczyłam. ;:215

iwona0042, Iwonko, Pan Marek Jezierski jest przesympatyczny. Dość długo rozmawialiśmy (bo ja krótko o ogrodzie nie potrafię) ;:306

TerDob Tereniu, wycieczka udana bo udało nam się tez kupić jabłonie i grusze po które pojechaliśmy. A skalniaczek zrobiłam bo mnie na targach cena gotowego wkurzyła. ;:303

adamiec, Irenko, faktycznie ceny - podurnieli. W tygodniu o połowę taniej wszystko jest!

beatrix+, Beatko, Melcia mleka nie chce ale wodę widzę, że pije. Chociaż tyle.

karolacha, Karolinko, z zakupów faktycznie jestem bardzo zadowolona. Już posadzone. :tan Grusza kupiona z pąkami . Jeszcze chwila i się rozwiną. :tan

Beaby, Bea, ja chyba nawet bym nie chciała, żeby mój ogród sam się pielęgnował. Co wtedy ja bym robiła? ;:306
Co do pogody to mówili, że długi weekend deszczowy będzie a tu póki co piękna pogoda. ;:215

christinkrysia, Krysiu, ja również mam nadzieję, że z nowym miesiącem to już tylko dobrze będzie! Ja teraz nie latam i roślin nie okrywam. Trudno. Wystarczy, ze musiałam założyć notes w którym mam zapisane co na zimę trzeba okryć. To tak na wszelki wypadek, żeby o czymś nie zapomnieć.


Pogoda jak dotąd cudowna. Nie sprawdziły się złe przepowiednie tych z telewizorni. ;:306
Z pracą w ogrodzie nie przesadzam. Jak weekend to weekend. Troszkę robię i sporo odpoczywam.
Na razie bawię się w różne ogrodowe drobiazgi.

Pozazdrościłam Betince naszej lustrowego oczka wiec teraz mam i ja. ;:215

Obrazek

Obrazek

I przepięknie zaczynają kwitnąc ozdobne jabłonie.

Obrazek

Obrazek

Powiesiłam też poidełko dla ptaków.

Obrazek

Obrazek


Słoneczko od rana cudownie świeci. Jak tylko rosa opadnie to troszkę opielę pod lilakiem Meyera. Na razie muszę siedzieć w domku bo kolejna porcja mniszka w garnku pyrkoli.

Wszystkim spokojnego i słonecznego Fajniedziałku życzę! ;:162
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11280
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Zaczarowany Ogród IV

Post »

Zaglądam co nowego Dorotko a tu :shock: nawet lustrzane oczka ;:63 u Ciebie ...ho,ho,hooo! ;:111 Idziesz jak burza z tymi wystrojami ogrodowymi ;:219

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”