Moje Arboretum cz.5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Tereniu to jeszcze miałaś przykryte roślinki ;:oj U mnie dzisiaj 22 st. dawno wszystko odkryte. Dzisiaj siałam wszystko co się dało. Jeszcze wyplewiłam motyką moją nowa rabatkę. Zrobiłam w ub.r. ale nie wiem czy nie będę załowała. To był przekopany trawnik , teraz dużo trawy sie wydobywa, chwastów, narobiłam się i po co mi to było ? Człowiek jak głupi szuka sobie roboty ;:14 Więcej nie robię, niech zarasta, trudno , to jak walenie w kamień , ciężko :? Posadziłam tam róze i byliny. Próbuję zadarnić jakoś, może z czasem sie uda, albo obsypie korą . Ale już kiedyś obsypywałam a i tak chwasty rosły :(
No nic, zobaczymy. jutro jeszcze posieję w ogrodzie kwiatki, a nakupiłam dużo :) Też nie wiem po co ? co ja kwiatków nie widziałam ? A tak tylko robota i robota. Moja szwagierka fruwa to tu to tam , wszędzie jej pełno, zalicza wszystkie imprezy w okolicy, a ja tylko haruję , durna jestem.
No to się wyżaliłam :wink:

-- 4 kwi 2016, o 20:50 --

Aaaa, Stasiu dobra jesteś ;:306 To jak w kawale. Facet poszedł do lekarza i mówi,że mu z zoną nie wychodzi. Lekarz myślał ,że on nie umie technicznie więc pokazał mu pieski na trawniku. Po czasie pacjent wraca , lekarz pyta jak było ?. No dobrze panie doktorze, tylko najtrudniej było wyciągnąć żonę na trawnik :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Taka duża dziewczynka i nie wie ;:oj to poczytaj! http://www.mowimyjak.pl/zdrowie/choroby ... 62256.html
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Witaj Karolciu :wit Jestem i ja w kolejnym wątku.
Bąbel jest chyba z wami przeszczęśliwy, widać to po jego zdjęciach ;:333
Już niedługo moja ulubiona łączka stokrotkowa się bielą rozleje ;:167
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Otóż to moja droga ........ najtrudniej będzie Stasia na ten stokrotkowy trawnik wyciągnąć a Bąbel to chyba pęknie ze śmiechu. :;230
Ale dość rozrywki ... u mnie praca wre na całego, nawet się opaliłam, ciekawe czy pojawią się piegi. ;:112
A wyżal się kochana, albo też imprezuj a tak na serio, czy Twoja szwagierka też ma takiego wspaniałego towarzysza zabaw, co by kochał ją bezwarunkowo, jak Bąbelek Ciebie. ;:113
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Och Stasiu Stasiu, kawały Ci w głowie ;:306 Ale jak będę uczyła Bąbla na trawniku, to zamknę oczy i niczego nie będę widziała, czyli honor zachowany :;230 na razie Bąbel trenuje na mojej nodze :;230 A szwagierka nie ma żadnego pieska, ogródka ( jakąś namiastkę) ładnego otoczenia....bo nie ma siły. Ale jak tylko zawieje to zadziera kiecy i leciiiiii ...... Ale fajna jest, lubię ją. To moja sprawa ,że lubię sie narobić jak głupia. Dzisiaj też cały dzień siałam, sadziłam ...i też sie opaliłam . Chciałabym mieć piegi ,to takie dziewczęce :wink: Posiałam wszystkie kwiatki jakie kupiłam , zebrałam , ukradłam w Wojsławicach . Więcej tego nie zrobię , to nie dla mnie , nie te lata--narobiłam sie :? Ale nic to , jak urośnie to będzie fajnie.

-- 5 kwi 2016, o 19:51 --

Oj tak Zuza tak, trawnik coraz bardziej bieleje. Ładnie i ciepło jest, ale od jutra ochłodzenie. W nocy podleje to co posiałam :wink:

-- 5 kwi 2016, o 19:53 --

Teraz mogę resztę nasionek wysłać komu obiecywałam , dwie dziewczyny chciały hibiskusy--Vimen i Iwona wyślę w czwartek :wit Beaby też chciała hibiskusa tego biało czerwonego, ale odchowanego, no to tez posiałam i czekamy jak urośnie :wink:
jakieś jeszcze nasionka chcecie ?, bo zostały :lol:
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Ty tam o tym wilku ich nie słuchaj,powymyślali sobie kiedyś za czasów jak diaboły we wierzbach siedziały i zostało ;:173
Nie ma nic lepszego niż czuć ziemię całym sobą,oj,tak ;:215
A jak wygląda nauka Bąbla jak go tresujesz,czego nie ma robić sąsiadom?
Podbiegasz i gryziesz nogawki i kręcisz potem palcem,że źle? ;:306
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Tulap no akurat nogawek nie muszę gryź bo z tym Bąbel sobie radzi, a jeszcze lepiej ze szczekaniem. Ujada na obcych ,że rozmawiać nie można , a ludzie jak słyszą szczekanie to wolą nie wchodzic bo myslą ,że srogi pies. Kurier , czy listonosz ucieka za furtkę ;:306 A Bąbel szczeka , ale najchętniej chowa się za moimi nogami ;:306 Wiadomo-pies zaczepno obronny, on zaczepia , ja bronię :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

A co Ci tam jeszcze zostało?
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Kasiu chyba nasiona obieli, judaszowca, złotokapu, magnolii, cynie
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Tak, Karola - miał być hibiskus ale taki już zeszłoroczny - bo coś wspominałaś, że masz. Ale skoro to nie ten kolorek co trzeba, to już sobie nie sprawiaj kłopotu z sianiem dla mnie - bo nie doczekam zanim zakwitnie.... ;:3
Mam takiego maluszka, chyba niebieskiego, tak mi mówiono - miał chyba ze 3 cm jak go dostałam - i nie mam na razie możliwości na takie sadzoneczki.. Wolę większe.
Dopóki nie podejdę większego egzemplarza to będę go podziwiać u Ciebie ;:168 Tak jak derenia kousa. ;:167
Różowy krwawnik przezimował? Bo już ruch przy nich na rabatach ;:3
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Bea oczywiście ,że krwawnik przezimował :) posadziłam go w 2-ch miejscach i już się rozrósł. Nie doczekam sie kiedy mi zakwitnie :)
Mam małe hibiskuski ale niebieski i biały, w dodatku nie wiem który jest który. Ale posiałam pierwsze zebrane nasionka biało -różowego, który się Tobie podoba, to dostaniesz odchowany :wink:

-- 6 kwi 2016, o 09:12 --

Komu komu bo idę do domu. pakuję dzisiaj ostatnie nasionka, te co zostały. Wczoraj posialam sobie a dzisiaj pada to mogę naszykować i wysłać . mam judaszowca, złotokap, obielę , resztka hibiskusów. Marysiu nie chcesz ?
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

Wczoraj cały dzień siałam kwiatki, przeróżne. Jednoroczne, byliny, trawy. Nakupiłam tego masę , aż za dużo i pół ogrodu obsiane kwiatami ;:306 A dzisiaj podlewa i jest super . Nawet się opaliłam , było wczoraj pięknie, słonecznie ;:3 . A dzisiaj podlewa i jest ciepło. Ziemniaki rozgrzebałam i rosną :heja Za tydzień powinny wyjśc ;:224

No to idę szykować kopertki ;:65
A jeszcze opowiem jak Bąbel mi pomagał: kiedy tylko na chwilę spuściłam z oka nasionka czy rękawiczki to łapał i z wielką uciechą uciakał i śmiał się na cały głos. A ja ganiałam za nim bo jedne nasionka rozdarł i zmarnował . Ale poza tym towarzyszył do upadłego, dosłownie, bo wieczorkiem padł i nawet na wieczorne wyjście nie miał siły. Razem sialiśmy, razem z butelki piliśmy wodę --wspólna praca :;230
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Moje Arboretum cz.5

Post »

No to jednak się czegoś uczy, będziesz miała pomocnika na działce jak nic Karolka ;:138
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”