Rajsko, wiejsko, sielsko...

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
asikowo
100p
100p
Posty: 147
Od: 10 kwie 2016, o 18:22
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Tarnów - małopolska

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewa, ale już wiosna u Ciebie:) moja forsycja w stanie zupełnie zacofanym w porównaniu z Twoją ;:306 Lada moment i narcyze pokażesz w pełnej krasie:) Czekamy na dalsze zdjęcia wiosny:)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewciu a dlaczego miałyby się róże nie przyjąć, wszystkie będą ładnie rosły zobaczysz!
Ciekawa jestem jak posadziłaś LYKKEFUND bo to róża szalona i jak nie przy ścianie to najlepiej przy drzewie żeby miała gdzie wędrować :D
Piszesz że rękawice kupiłaś na targu, to jak będę w Krzeszowicach to może tam tez mają, a jest jeden pan co ma różniste :D to dam Ci znać, tylko nie wiem kiedy pojedziemy, bo targ tylko w poniedziałki!
No to regeneruj i dzisiaj nóżki i rączki też, bo od jutra ogród czeka ;:196
Awatar użytkownika
krystyna2201
500p
500p
Posty: 546
Od: 9 lut 2010, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Wschową a Głogowem

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewcia ale poszalałaś w ogrodzie, wszystkie grządeczki równiutkie, a z odprowadzeniem wody to by nawet pomysłowy Dobromil nie wymyślił ;:306 .
Dziewczyno uważaj i nie uprawiaj skoków przez płotki bo w naszym wieku boleśnie się kończy ;:196
Może zle widzę ale czy też posypujesz róże fusami z kawy?
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Na pewno się przyjmą te Twoje nowe róże - dobrze sobie wyglądają.
Pewnie wszystkie bedą chciały być balerinami na rabacie.
Ja też liczę na moje, że mi ładnie kwiatami zatańczą bo niektóre wchodzą w trzeci, jakże wyczekiwany przeze mnie sezon. ;:3
Miłego i pogodnego tygodnia.
Awatar użytkownika
wisia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1725
Od: 8 lut 2012, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Jędrzejów

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewa, ale u Ciebie przybyło róż , bardzo Ci zazdroszczę ,że mieszkasz tak blisko lasu ;:215 , też bym tak chciała.
Wiesława.
Tu jestem szczęśliwa Część II- aktualna
Ogród z zapachem róż, część I.
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Asiu tez mam apetyt na więcej wiosny :)
Marysiu LYKKEFUND posadziłam przy solidnym ogrodzeniu i w niedużej odległości od strego łysiejącego iglaka... jak zejdzie z płotu to oblezie iglak ;:306 ... byle rosła :) Ten targ gdzie ja jeżdżę do Pana co ma "szwarc mydło i powidło" tez jest w poniedziałki :D Ale jak zdobędziesz rekawice to mi napisz , ja ze swoich jestem zadowolona wiec muszę kupi sobie zapasik :D
Krysiu ... nie mam fusów, bo ja bez kawowa jestem :D , a to brązowe to kokosowy torf z brykietu... kiedyś miałam storczyki i mi został więc wykorzystałam do użyźnienia ziemi. Z dwóch sprasowanych kostek wielkości cegłówki, po zalaniu woda wyszło wiaderko polepszacza ;:173 ... podobno nie zaszkodzi i dłużej utrzymuje wilgoć :wink:
Bea wierzę, że będzie jak mówisz... U mnie jest kilka staruszek, które nie wiem nawet ile mają sezonów za sobą i takie drugo sezonowe i te dosadzone tej wiosny... ;:173
Wiesiu między mną a lasem są jeszcze pola uprawne, ale i tak zwierzaki podchodzą za płotek :D
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Witaj Ewa, świetne róże kupiłaś i już rosną ,moje jeszcze zadołowane ,bo nie mogę napełnić rabaty kompostem ;:306 coś osłabłam ,i poprzednie róże też fajnie przezimowały,teraz tylko czekać na cieplejsze dni ,to w ogóle nie nadążymy,pozdrawiam i ciepłego poniedziałku :wit
Iwonka1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5523
Od: 10 wrz 2015, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Kraina Tysiąca Jezior

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewuniu, piękne krzaczorki posadziłaś tej wiosny. Każdy ma po kilka solidnych pędzików, to będą rosły aż miło :heja Starszym różyczkom musiała podpasować słomiana kołderka, bo łodyżki zieloniutkie, aż miło patrzeć.
Rozhulała się wiosna u Ciebie. Moje narcyzy maja tylko listeczki i to ledwo wychodzące z ziemi. Ale teraz ma być wreszcie ciepło, to i u mnie pójdzie wszystko do przodu. Tylko nie szalej za bardzo, jedna kontuzja już za Tobą. Teraz będzie dobry czas na pracowanie w ogrodzie, byleby tylko zachować umiar ;:108
Pazurkami bardzo lubię pracować, mam chyba ze trzy sztuki. Koniecznie muszą mieć pazurki na różnej wysokości. Miałam raz takie z równymi pazurkami i zupełnie nie potrafiłam nimi pracować.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewuś nowe różane nabytki już pięknie posadzone. ;:215 Słoma lepsza od zwykłych kopczyków, skoro przetrwały starsze w dobrej kondycji. ;:108 Świetnie to wymyśliłaś, a przede wszystkim miałaś dostęp do słomy. U mnie takiego rarytasu nie uświadczy. Swoje róże przycięłam w sobotę, ale niektóre prawie przy ziemi. ;:174 Moje pobliskie gniazdo bocianie jeszcze puste. ;:65 Ciepłych dni życzę. ;:3
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

A moje szafirki nawet jeszcze pączków nie mają ;:224 Oj nagadam im jutro Obrazek Roże faktycznie pięknie ci przezimowały, moje miały ciemne pędy, obcięłam nad samą ziemią. Choć z drugiej strony i tak chciałam w tym roku spróbować takiego niskiego cięcia :wink:
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewciu wybrałaś róże super miejscówkę niech obrasta drzewo i będzie pięknie :D Nie wiem kiedy będę na targu ale co tam przecież ja tyle rękawic co roku zużywam ....a i tak ręce do wymiany :;230 Ewciu coraz mniej czasu mam rano mi żal siedzieć przy komputerze, wieczorem późno kończę moje ogrodowanie i wieczór strasznie się skurczył! ;:196
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Marto, Iwonko, Soniu, Małgosiu... słomę to już na następną zimę u sąsiada zamówiłam :D jak się roślinkom taki kożuszek podoba ;:333 On sieje zboże, a zwierząt nie ma , to zawsze kilka słomianych klocków mi zostawi :) Miłego ogrodowania wam życzę i ;:3 ;:3 ;:3
Marysiu się nie przejmuj ;:173 teraz wszyscy zapracowani, i na kompa to już czasem siły brak, nadrobimy jak już wszystko będzie na swoim miejscu, albo coś pokropi, żeby nasze uprawy za bardzo podlewać nie trzeba było ;:306 Ja też nie zawsze piszę bo po pracy paluchy bolą, ale za to czytam, co u kogo się dzieje, trzymam kciuki za Twoje plany i życzę ;:3 ;:168
Odkąd pogoda się zrobiła to krzątam się po ogródku, przesadzam, dosadzam, kopię, plewię jak to w ogródku :) ...

Różyczki w dobrej kondycji, a Rozalia to już taka wyrywna...
Obrazek

Udało mi się kupić kilka irysków :) niektóre jeszcze kwitną, a na drugi rok ;:204 mam nadzieję, że nie znikną :)
Obrazek

Hiacynt okazała się być ...biały i troszkę rozczochrany :D
Obrazek

Żonkil już pękł ;:333
Obrazek

I fioletowe krokusy... już prawie wszystkie się rozwinęły :)
Obrazek

;:4 miłego ogrodowania :D ;:3
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
krystyna2201
500p
500p
Posty: 546
Od: 9 lut 2010, o 17:26
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: między Wschową a Głogowem

Re: Rajsko, wiejsko, sielsko...

Post »

Ewa parę dni cieplejszych i już sie kolorowo robi w ogrodzie. ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”