Moje małe zielone co nieco -cz. II

Zdjęcia naszych ogrodów.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witaj Olu,pięknie zakwitły ci wiosenne kwiatuszki ,krokusików masz sporo ,ciemiernik cudowny ,mój już brzydki ,bo przekwita,ale zaczął kwitnąć już w grudniu,a teraz skończył,fajnie ,że miałaś akurat wolne i w takim słoneczku pracowałaś,u mnie teraz pada i jutro też ma padać,wiec robota będzie z siewkami,pozdrawiam :wit
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Dziękuję za donos w sprawie owadzich nowości, ale ja mam pecha :( Najbliższy sklep tej sieci jest bardzo źle prowadzony. Narzekają wszyscy, a on i tak działa. Mam porównanie, bo bywam i w innych w okolicy i w cały kraju. Wczoraj oglądałam jak wystawili roślinki. Bukiety żywych narcyzów stały w kartonie bez wody :evil: I musiałam się nieźle naszukać róż, innych kwiatów i drzewek owocowych....wstawili w kąt i już. Ogólnie lubię tą sieć, ale wolę nadrobić km i wjeżdżam do innego.
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Sekatorek w B kupiłam -bo w kwiatki ;:306
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11293
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Ja także ale po wczorajszym cięciu już był się lekko spsuł... choć ostry jest i ładnie wygląda.Po prostu nie dał się spiąć tą zapinką...Ale to bez wpływu na jego dalszą pracę...

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witaj Olu :wit . Z tym przelewem to może po prostu akurat był jakiś błąd na stronie ?? No albo faktycznie Ci się przyśniło ;:306 . Widzę, że miałaś sprzyjającą pogodę i sporo pracy wykonałaś, brawo ;:63 . Ja też coś tam ostatnio podziałałam ale bez szału ;:224 . Czekam teraz na przesyłki bo mają przyjechać lilie i róże :tan . Kwitnące wiosenne mnożą się u Ciebie ;:138 . Piękne takie maluchy i jak cieszą ;:108 . Moje czosnki też się rozrosły :tan . Bardzo je lubię i cieszę się z tego powodu ;:108 . Pozdrawiam i słoneczka życzę :wit .
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witajcie kochani. :wit
Wczoraj przeszła nad nami potężna ulewa a w pobliskich miejscowościach nawet burza.
Wszędzie pełno połamanych drzew...Ja akurat byłam w pracy popołudniu ,ale moja Justyna wybrała się z paczką z klasy do kina i nie mogli wrócić wieczorem do domu, tak lało. :(
Dziś ;:3 wyjrzało zza chmur, ale tak wieje i czuje się taki ziąb, jakby dużo stopni było na minusie.
Tak więc , dziś siedzimy w domku i odpoczywamy.
Będę miała czas na poszperanie po FO. ;:173

Aniu Annes spieszyłam się z tym miedzianem, bo niektóre róże już dość wyrywne i zaczynają wypuszczać listki.Teraz czekam na lepszą pogodę przez kilka dni i może zacznę ciąć...
Niech tylko temperatura się unormuje. ;:108

Obrazek



Małgosiu wszystko zrobimy na czas. ;:108 Tak się każdy spieszy z tym sprzątaniem pozimowym, bo jesteśmy bardzo spragnione już wiosny a tymi naszymi porządkami chcemy ją troszkę szybciej przywołać.A ona tuż, tuż za rogiem...
A zdjęcia rób bo chociaż mamy co oglądać... ;:333


Obrazek

Martuniu pogoda i u mnie zmienia się jak w kalejdoskopie. Raz ;:3 , za chwilę chmury i deszcz. Wczoraj to nawet deszcz ze śniegiem leciał.



Obrazek


Małgosiu też jeżdżę po różnych tych sklepach i widzę ,że jedne są bardziej zadbane, drugie mniej.
My mamy bardzo wymagającą kierowniczkę i dba o porządek i wystawianie towaru bardzo.Wszystkie rośliny, kwiaty i nasiona wystawione są zaraz przy wejściu i od razu na dzień dobry atakują klienta. ;:224


Obrazek

Dorciu dobre... ;:306
Też mnie sekator kusił , bo taki kobiecy... ;:215 Ale jednak opamiętałam się. Mam przecież dobry i drugi mi niepotrzebny...Ale kusił bardzo. ;:224




Obrazek


Maryniu ty też się dałaś skusić na tą piękność narzędziową?
Jak coś ładne , to od razu milej się pracuje...Ale czy trwałe?
Samych dobrych cięć nim ci życzę. ;:108

Obrazek

Ewelinko ja po tym wszystkim ,tak sobie myślałam nad tym przelewem. Doszłam do wniosku ,że ja go robiłam, tylko na koniec jest potwierdź przelew i chyba tego już nie kliknęłam ,tylko wyszłam. To było już pod wieczór, zmęczona i nie kontaktowałam już widocznie. ;:219
Też czekam na lilie z Lily...(podobno już zaczęli wysyłki), róże z dwóch szkółek i jeżówki, ostróżki i takie tam... ;:108
A na rabatach coraz weselej...Masz rację,najmniejszy kwiatuszek a jak cieszy. ;:63


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Kochani,nadszedł czas aby zamknąć ten wątek.
Wszystkim wam dziękuję że byliście ze mną. Zapraszam do nowej odsłony którą znajdziecie TUTAJ.Moderatorów proszę o zamknięcie mojego wątku.
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”