Moje małe zielone co nieco -cz. II

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Beaby
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6296
Od: 16 lut 2014, o 13:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Tak, ziemniaczki piją że ho ho.
Moje tez dostają sporo płynów każdego dnia ;:3
Ja od jakiegoś czasu na takie patelniowe miejsca mieszam ziemię uniwersalną z piaskiem i to działa. Od dawna kupuję tylko ziemię od jednego dostawcy, sprawdzoną.
Powodzenia w sadzonkowaniu batata na przyszły rok ;:215
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

_oleander_, z batatów pyszną zapiekankę można rodzinie zapodać. A wiesz, że ja co roku sadzę batata do ziemi w doniczce w marcu...i jak dotąd ( no dwa razy próbowałam) to kicha. Bardzo lubię te ozdobne liście, ale jak dotąd nie udało się.
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witaj _oleander_ w takim towarzystwie kwiatów super się je obiadek i odpoczywa,to nas tak pozytywnie nastraja i wszystkie bolączki gdzieś odchodzą ,oby jak najdłużej tak było,pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witaj Olu. Nie było mnie trochę a u Ciebie tyle się dzieje. Dzisiaj koniec wakacji i od jutra zacznie się zamieszanie. Na pewno u Ciebie też daje się to poczuć. Ogród masz piękny ;:138. W zasadzie to wszystko świetnie Ci kwitnie no i te jednoroczne. Koloru u Ciebie cała masa a u mnie rośliny byle jakie i zmęczone tym latem ;:222 . Róże urocze a powojnik ma bardzo ładny kolor. Jak zwykle muszę pochwalić Twoje piękne fotografie i obróbkę zdjęć. Ja chyba coś zmieniłam w ustawieniach przypadkiem bo aparat robi mi brzydkie zdjęcia ;:222. Pozdrawiam :wit.
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Olu jestem i ja i cóż mogę potwierdzić tylko słowa Eweliny, że u Ciebie pięknie i kolorowo cała masa kwiatów i wszystko dopieszczone ;:63 Róża Chocolate przepiękna ja też muszę ją mieć podobnie jak kilka powojników z Twojej kolekcji ;:108
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Sporo Acidanther Ci zakwitło u mnie zaledwie 2 szt pokazały kwiaty, a są tegoroczne z marketu w kropeczki.Czekoladka niczym sztuczna pyszni się swoimi kwiatami i lśniącymi listkami
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witajcie wieczorową porą... :wit
Tydzień szybko leci , jutro już czwartek , dziennie wybieram się popracować do ogrodu i jakoś do tej pory nie doszłam do tego.Ciągle nie mam kiedy... ;:223 Już sobie zapowiedziałam , że jutro zaraz po pracy wychodzę walczyć z chwastami.

Soniu w niedzielę to odpoczęłam tak częściowo. Po południu wybrałyśmy się z Justynką do sklepu ,szukać sukienkę na rozpoczęcie roku szkolnego...Tak wszystko było już poprzebierane , cud , że coś dostałyśmy... ;:131
Moja rozplenica z Twoich nasionek ;:196 ,na razie tylko jedna zaczęła i to jednym kłoskiem...

Obrazek

Beatko na pewno będę próbować z ukorzenieniem , bo bardzo mi się batat podoba a u nas trudno go dostać jako roślinę.
W Biedr...kupiłam ziemniaka, batata. Wsadziłam do ziemi na rabacie i wyrósł ale tan o jasnych liściach... ;:333
A mnie się tak podobają te ciemne.

Obrazek


Małgosiu a u mnie spokojnie sobie wyrósł z zakupionego batata. Bez problemu...
A z tą zapiekanką muszę poczytać jak ją przyrządzić... ;:224


Obrazek

Martuniu właśnie. Oby taka pogoda utrzymała się jak najdłużej. Zaraz następna niedziela i znów czekam na miły odpoczynek wśród zieleni. ;:173


Obrazek


Ewelinko teraz to mnie nie ma znowuż na FO ,bo po prostu nie mam czasu albo sił po pracy...Też mam pełno zaległości na innych wątkach.Zaraz tak jak piszesz zacznie sie szkoła i nowe obowiązki. A tak dobrze było... ;:145
Za pochwałę zdjęć ;:196

Obrazek

Iwonko - dopieszczone....ha, ha dobre. Mój ogród odkąd zmieniłam pracę został sam sobie. Az mi się coś robi z tego braku czasu. Ja chcę parę róż dokupić , tylko miejsce muszę zrobić. Ciekawe kiedy... ;:22

Obrazek

Jadziu moje mieczyki też są tegoroczne, z tego samego kropkowanego marketu.
Długo się ociągały zanim zakwitły.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

-- 1 wrz 2016, o 20:42 --

Ha , ha, ha...czwartek już dziś.
Post zaczęłam pisać wczoraj ale padł po drodze laptop. I dopiero dziś skończyłam...
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16966
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Olu :wit
Jak widzę róże w dalszym ciągu pięknie ci kwitną :)
Dalijki, clemki,,pięknie,,niech to lato chociaż późne ale jeszcze długo trwa :D
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Olu moje mieczyki też się ociągały, ale wreszcie zakwitły .Myślałam ,ze w tej donicy wyprodukują same liście tak jak zrobiły to mieczyki --gladiole.Muszę je wykopać i zobaczyć co słychać w tej donicy z cebulkami http://images76.fotosik.pl/858/25e0ca4a404dd9e1.jpg fajna kompozycja
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Olu gazanie śliczne, takie idealnie kształtne słoneczka ;:173 Rozchodnik zapowiada się ciekawie... Róże i powojniki pięknie się starają, nic dziwnego, że tak je lubisz ;:333
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Witajcie kochani. :wit Aniu , Jadziu, Małgosiu ;:168 dziękuję że zechciało wam się skrobnąć parę słówek...
Ja już wreszcie dziś po pracy a jutro wolna niedziela... :tan Mam nadzieję ,że choć deszcz potrzebny , bo sucho bardzo a wody w zapasie już coraz mniej , na mój wolny dzień , pogoda nagle nie zepsuje się i da trochę poleżakować w ogrodzie...
Teraz chwilkę usiadłam z kawką , ale zaraz idę przyjrzeć się mojej rabacie co mam ją zrobić na hortensje i hosty. W końcu trzeba się za nią zabrać... ;:131
Ale zanim pójdę cokolwiek podziałać( o ile w ogóle pójdę....na razie siedzę.... ;:306 ), zostawię wam kilka ogrodowych fotek.


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

A tego rozchodnika przyniosłam z pobliskich pól, pamiętacie?


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
marpa
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11278
Od: 2 sty 2009, o 13:13
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: płd.wsch.

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Olu , kolorowo u Ciebie i na bogato... ;:63 Rozchodnik zdobyczny biały,kremowy? udany! :) Mój jedyny biały został w całości zjedzony przez sarnę... :evil: Akurat on ale widzę, że odrasta... ;:131
Czytam, że harujesz do późna... współczuję! Ja nigdy nie pracowałam na drugą zmianę, na szczęście... ;:173

:wit
MARYNA pozdrawiam
spis wątków
Awatar użytkownika
JAKUCH
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 33424
Od: 19 paź 2008, o 21:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Bytom

Re: Moje małe zielone co nieco -cz. II

Post »

Ładnie kwitnie ten rozchodnik o białych kwiatach.Ładne są też te pojedyncze dalie mam u siebie taką jedną kupioną w markecie jako igiełkową niestety to nie ona.Nie bardzo podobają mi się takie dalie lecz ona rośnie nisko i można ja sadzić w donicy, wiec zostanie.Miłego tygodnia
Pozdrawiam gorąco Jadzia.
Oaza Linki Grupa Śląsk, Aktualny wątek
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”