Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
duju
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3962
Od: 13 paź 2008, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, nie byłam jeszcze u Ciebie. Ślicznie masz i na prawdę sporo, sporo roślin ;:138 Zakupy zapowiadają się świetnie, a jeszcze jak masz już miejscówkę ;:108 ;:180 U mnie właśnie sypie śnieg - lecą wielkie białe płaty ;:oj Pozdrawiam.
Pozdrawiam - Justyna
April
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7817
Od: 8 lut 2012, o 12:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowsze

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

HEJKA :wit gdzieś cię zagubiłam ostatnio ale już nadrobione. Chciałam pochwalić metamorfozę ogrodu ale mnie zatkało jak zobaczyłam listę wiosennych zakupów ;:oj Myślałam, że mnie odetka za chwilę i coś mądrego napiszę ale zobaczyłam kolejną listę z tym co już posadzone ;:111 i zaniemówiłam już totalnie ;:112 ;:109 Ty to masz power dziewcznyno ;:113
Awatar użytkownika
piortkowice
1000p
1000p
Posty: 1077
Od: 13 sty 2013, o 11:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Konin

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu witaj w nowym wątku ;:138 Piekną masz wiosnę, ile powojników, spis niesamowity. Życzę, aby się spełniło to co zaplanowałaś ;:167
Awatar użytkownika
AguJa
500p
500p
Posty: 570
Od: 28 lip 2015, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, ale powojniki u Ciebie już rozwinięte ;:oj
Czy masz takie, na których jeszcze nie widać śladów budzącej się wegetacji?
Pytam bo nie wiem, czy u siebie się tym martwić, czy spokojnie czekać.
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Anusia ale zrobiłaś otwarcie! Sam twój wpis zajął jedną stronę więc co ja się dziwią że już jest czwarta...Ja w południe zaczęłam pisać do ciebie ( i znalazłabym się na 3 stronie :? )ale mój wpis poleciał w gwiazdy... Więc od początku...pięknie przekształciłas swoje królestwo. Widać że kochasz to co robisz. ;:180
Skalniak z dzbanem majstersztyk... ;:333 Cudowny.Życzę ci wielu pięknych nasadzeń i kwitnień w tym jak i w następnym wątku... Bo na pewno będzie ich jeszcze wiele. ;:196
Awatar użytkownika
KLEO1
1000p
1000p
Posty: 1483
Od: 12 paź 2011, o 08:36
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Wpisuję się i ja do nowego wątku. Ławeczka z poprzedniego wątku godna ogrodniczki zaiste. Tylko dlaczego są tam same kwiaty róż, a gdzie clemki?
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Lista ;:215 Spokojnie możesz mówić o ogrodzie kolekcjonerskim! ;:333
Ja w temacie powojników poległam... . Clemki mnie nie lubią i już! Nie pomaga przygotowywanie stanowiska, ani dalsze zabiegi. ;:222
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

U mnie drugi dzień bielusieńki i śnieg cały czas sypie. Ciekawe co na to moje rozkwitnięte iryski..? :roll:
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Witajcie. U mnie już drugi dzień jest biało. :roll: No zima wróciła. :evil: Wiedziała kiedy... jak me serce rwało się z piersi do wiosenki, którą czułam już każdym zmysłem. ;:224 Ot... życie... :roll:

Renatko nie jesteś jedyną która psioczy na clematisy. Doprawdy nie wiem co jest przyczyną, że u niektórych nawet te najłatwiejsze odmiany nie bardzo chcą rosnąć. Obrazek

Obrazek

Kleo Babo Ty, jak tylko dorwiesz mi serwetki z motywem clematisowym to ja chętnie uruchomię całą produkcję. ;:306

Obrazek

Olu bardzo Ci dziękuję. Tak, jedno jest pewne: uwielbiam to co robię! Trzy lata temu odnalazłam w sobie długo skrywaną, głęboką miłość. Obrazek

Obrazek

AguJa spieszę donieść, że mam i takie powojniki, które śpią jeszcze w najlepsze. ;:333 "Nie bój żaby..." Obrazek

Obrazek

Patrycja witaj w nowej części. Obrazek Zapraszam jak najczęściej.

Obrazek

Aprilku wiosenny nie gadaj nie gadaj. Sama masz powera, bo kto inny by się porwał na sadzenie róż w lesie? Obrazek

Witaj u mnie Justyna -duju u mnie już od dwóch dni pada śnieg. Biało jest jak powinno być na Święta Bożego Narodzenia. ;:222
No miejscówki na nowe nabytki już mam. Musiałam je jednak wykombinować. W większości było to poszerzanie rabat lub wycinanie nowych. Obrazek

Obrazek

Krychna dziękuję za tyle ciepłych słów. Mistrzynią upychania jestem zdecydowanie. ;:215 A na resztę ciężko pracuję. ;:196

Obrazek

AguJa dzięki. No i czasem nie uciekaj. Obrazek

Obrazek

Monia jeszcze mieszczę i tu jest pies pogrzebany... jeszcze... ale jak wszystko urośnie to nie wiem co wtedy zrobię. :wink:

Moja kolekcja nasionek do wysiewu. Floksa wszyscy kupują to i ja wzięłam... ;:131
Obrazek

Majeczko sama dopiero teraz zorientowałam się, że róż i powojników mam tyle samo. I tak być powinno! Obrazek
Obrazek

Moje sobotnie łupy:

Przy koszyku leży moneta -dwa złote, by było widać jakich on jest gabarytów. Całą dychę za niego dałam. :lol:
Obrazek

Obrazek

Na powyższym zdjęciu z prawego boku widać podpórki, coś takiego jak mają co wiosnę w ofercie w Lidlu. Dorwałam "nówki funkiel nie śmigane" po 10 zł za sztukę! Teraz żałuję, że wzięłam tylko dwie. :oops:
Awatar użytkownika
nena08
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2648
Od: 8 lut 2012, o 10:06
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aneczko :wit
Piękne otwarcie. Niesamowite jak zmienił się Twój ogród przez dwa lata ;:oj
Listę róż przeczytałam ;:108 , powojniki darowałam sobie, po co mam się wkurzać.
A tak na prawdę to Twój ogród już jest z gumy. ;:138
Wpadło mi kilka kapersów w L.
Awatar użytkownika
AguJa
500p
500p
Posty: 570
Od: 28 lip 2015, o 22:57
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: LUBELSKIE

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu, te łupy to z giełdy?
Czytałam chyba u Mariusza, że z wypadu jesteś zadowolona ;)
Kurcze choruję na takie metalowe dodatki, ale u mnie jeszcze takich nie spotkałam.
Może niedziela będzie ładniejsza to się wybiorę na polowanie.

Pocieszyłaś mnie ze śpiochami powojnikami.. i tak mam delirkę przez Rodki..
Pewnie już mówiłam, ale powiem jeszcze raz, że ławeczka wyszła super!
Masz dziewczyno dar do takiego czarowania dodatkami.. to kolejny poza ogrodowymi roślinnymi ;:215
bietka1964
200p
200p
Posty: 288
Od: 19 mar 2013, o 16:19
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazury

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Po spacerze po Twoim ogrodzie widać jak wile pracy włożyłaś Ty i Twoja rodzina.Działeczka teraz wygląda jak marzenie.
Przyjemnie się na niej wypoczywa.
U mnie na Mazurach nawet śladu wiosny nie widać.Byłam na działce kilka dni temu i np.kompost którym obsypałam powojniki jest zmarznięty.Wszystko śpi.No ale pogoda u nas cały czas depresyjna niestety.

Byle do wiosny.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Clematisowo -różany świat Aneczki -czyli czwarty sezon ogródkowania. Cz. 6

Post »

Aniu mech sfotografowałaś cudnie. ;:138 Torebki z nasionami działają na wyobraźnię, :) jak śnieg za oknem. Też się nie oparłam. ;:14 Biżuteria ogrodowa świetna, druciany motyl piękny. ;:oj Jak pozwolisz odgapię, może M za rok zrobi. ;:131 Nie mogę wypatrzyć u ciebie powojnika Justa. Jak masz podpowiedz, czy w realu bardziej niebieski, czy fioletowy. :?:
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”