Mój tajemny ogród.

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
IzabelaS
500p
500p
Posty: 571
Od: 15 cze 2010, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Pod Kaliszem, Wielkopolska

Re: Mój tajemny ogród.

Post »

Joasiu, hosty dzielę przez cały sezon, one są bardzo żywotne i niezawodne. Zawsze się przyjmują, żeby tylko kawałek kłącza z korzonkami był. Zbędne liście usuwam, czasem z bólem serca, bo ładne, ale już są niepotrzebne.Oddzielone sadzonki do doniczek, doniczki do cienia, podlewanie i wkrótce pokazują się nowe listki.
Awatar użytkownika
Pelidea
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1590
Od: 21 cze 2013, o 08:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Rzeszów

Re: Mój tajemny ogród.

Post »

Dziękuję Ci Izo za odpowiedź. W takim razie jak minie ta fala upałów, to i ja swoje podzielę. :-)
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Mój tajemny ogród.

Post »

Dojrzałe ogrody radzą sobie lepiej bez opieki właścicieli niż takie młode
U Ciebie wcale nie widać, że nie masz czasu na ogród
Zakochałam się w tym roku we floksach
Widze, że Ty też masz sporo odmian
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Mój tajemny ogród.

Post »

Floksy są jednak niezawodne, prawda?. Są u mnie odkąd mam ogród. Dają tyle kolorów i zapachu :heja . Twoje również wyglądają, jakby dopiero zaczynały kwitnąć ;:63 .
Jak już mówimy (piszemy) o hostach, to ja swoich nie dzielę, bo nie byłoby gdzie ich sadzić. Rosną więc sobie spokojnie i "tyją". Jedne bardziej, a inne są co roku takie same. Próbowałam dojść dlaczego, ale powodów jest wiele, wiec przestałam sobie łamać głowę i cieszę się z tego, co mam. Niagara Fals ma średnicy dobrze ponad metr, a kilka 'mniejszych' po ok. 8-10 cm :;230 . Próbuję je skupić w jednym miejscu, bo giną w moim gąszczu. Nie wyobrażam sobie ogrodu bez nich.
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
marcepan-87
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 4
Od: 14 cze 2017, o 23:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Kontakt:

Re: Mój tajemny ogród.

Post »

Pulpa, celna uwaga :). Floksy to najlepsze, co spotkało mój mały prywatny ogród i nie mogę się już doczekać, żeby ponownie je u siebie zagościć :). Tak jak mówisz, nie tylko feeria barw, ale i ten niepowtarzalny zapach, przyłączam się do Twoich pochwał w całej rozciągłości :).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”