Mój ci on część 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Mój ci on część 3

Post »

Styczeń.Zima.No i super.Kto jak kto,ale ogrodnicy powinni cieszyć się z zimy z wielu powodów.(Cały czas mam na myśli prawdziwą zimę,taką mroźną i śnieżną ;:333 ) Plusy zimy;
-odpoczynek po wytężonej pracy w sezonie
-czas na planowanie nowych rabat,ewentualnie zmian na już istniejących
-czas na poznawanie nowych forumowych ogrodów i związane z tym podglądanie w celu np.skopiowania pomysłu ;:209 .
-i oczywiście nadrabianie już poznanych wątków,które zaniedbaliśmy przez notoryczny brak czasu w sezonie.Jestem tego najlepszym przykładem :?
Na pewno są jeszcze inne plusy,ale teraz nie przychodzą mi do głowy.Jak komuś przyjdą,to proszę napisać,bo ja otwieram podwoje na ratunek zimie i jej pięknym widokom.Żeby jednak milej wam było wejść do mojego ogrodu,zapraszam przez różany łuk.Zapraszam serdecznie ;:180

Obrazek
Dzisiaj z rana poszłam do ogrodu po aktualne zdjęcia.Ucieszyła mnie skromna,ale jednak,pierzynka pod jaką odpoczywa ogród.Tylko czy jutro ją zastanę ? ;:131

Obrazek
No proszę,jaki smakowity pucharek lodowy z tej coniki

Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
hala67
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3796
Od: 1 paź 2011, o 22:12
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Mireczko cieszę się, że otworzyłaś furtkę do swojego ogrodu. Różą nad wejściem zachwycam się od dawna. Jest piękna. Nie jestem zwolennikiem tych kwiatów, ale tę odmianę chętnie wprowadziłabym na swoją działkę.
Pozdrawiam Hala
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16007
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ci on część 3

Post »

Ojoj, jest i nasza Mireczka :D
Ten twój łuk różany to niesamowity widok :shock: Moje marzenie.
Zdjęcia faktycznie za małe, nie mam pojęcia dlaczego. Może Fotosik od nowego roku coś zmienił?
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Zdjęcia już w porządku dzięki uprzejmości babuchny ;:196
Bardzo się cieszę miła Halu i Wandeczko,że nie przestraszył was mój zimny wątek :wink: Obstawiam,że do marca taki będzie. A zresztą nie będę prognozować,bo autorytetom w tej dziedzinie to nie wychodzi,więc cóż ja...Za oknem ileś tam na minusie,dojrzeć nie mogę,więc nie roztopi się wszystko.Będzie,niestety,niebezpiecznie :(
Zapraszam do zamieszczania u mnie pięknych zimowych widoków.Zima tak nierówno się rozkłada,niesprawiedliwie wręcz.Na pewno macie gdzieś szarzyznę,gdzie indziej pewnie nieskazitelna biel,pokażcie to.A może ktoś,wzorem ubiegłego roku,pojedzie w malownicze miejsce i zechce się podzielić widokami ;:138

Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Wolusia
1000p
1000p
Posty: 2472
Od: 12 sty 2013, o 17:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Czuje zapach tych różyczek przy wejściu Mireczko Zapraszają do ogrodu, na tę chwilę zaśnieżonego ;:108
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Cieszę się,że skręciłaś do mnie Wolusiu :D Róża zachwycająca,ale zima,której robię elektorat,może mnie takiego widoku w nowym sezonie pozbawić,bo róża kwitnie na dwuletnich pędach.Już były sezony,że przemarzła do ziemi.Na szczęście zawsze odbija.


Obrazek
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
slanka-flora
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 15026
Od: 3 gru 2011, o 09:38
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Mój ci on część 3

Post »

Zagladam i ja,bo u mnie sniegu nie ma :wit
A różany łuk przy wejściu bardzo bogaty ;:108
Pozdrowienia,
Slawek
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

No mówiłam,że zima bardzo niesprawiedliwa :wink: Miło,że wpadłeś.

Obrazek
Cóż tam się kryje pod tym kopczykiem :D ? Ja wiem :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16007
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Mój ci on część 3

Post »

Pod kopczykiem to ja widzę kawałek bukszpanu, inny kawałek jałowca i coś mi mówi, że tam też różyczka siedzi.
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Tak Wandziu Bystre Oczko,tylko gatunku jałowca nie pamiętam,bo sadzony był w czasach z przed forum :D .No jak tam,bardzo psioczysz na zimę :wink: ? Po dostawie świeżego śnieżku zrób,proszę, zdjęcie w swoim ogrodzie.Potrafisz uchwycić tajemniczość,bajkowość,że można bez mała całą historyjkę dopowiedzieć :D
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
Awatar użytkownika
Madziagos
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 4351
Od: 10 kwie 2012, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Sobącz/Kaszuby

Re: Mój ci on część 3

Post »

Wreszcie doczekałam się na nowy wątek.
Miło znów Cię odwiedzać :)
Mirko, napisz, czy udało Ci się uzyskać liatry z nasion, które Ci wysłałam - u mnie, jak zwykle - mnóstwo siewek.
Z pozdrowieniami, Magda
Moje wątki Moje drogi... Aktualny
Miriam
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3339
Od: 16 lip 2011, o 12:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: łódzkie

Re: Mój ci on część 3

Post »

Madziu kochana.Jaki był ten sezon dobrze wiesz.Wszystko najprawdopodobniej padło z suszy.Ale tyle tych nasion mi przysłałaś,że powtórzę sianie w tym roku. Nie dopilnowałam wielu krzewów nowo posadzonych,też je straciłam,bo ja w sezonie jestem gościem w ogrodzie i na forum.Więc,jak pogoda nie pomaga,to klęska ;:222
Za oknem piękna zima u nas ;:oj Lecą gęste,białe płaty.Będzie czyściutko na świecie ;:oj
Każdy człowiek potrzebuje stale nawet pewnej ilości trosk,cierpień lub biedy,tak jak okręt potrzebuje balastu,by płynąć prosto i równo.(Arthur Schopenhauer) Pozdrawiam Mirka
Mój ci On, Mój ci On cz.2,
Mój ci on cz. 3
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”