Przydomowy ogródek Eweliny .

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42110
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witaj Ewelinko! ;:196
Wystarczyło że skosiłaś trawę, włączyłaś ogrzewanie podłogowe i już ogród wygląda cudnie. Piwonii na takim etapie chyba nie widziałam nigdzie ;:oj Ogród sobie poradził, a Ty wylecz dziewczynki do końca, bo zdrowie najważniejsze! i na siebie też uważaj ;:168
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .

Powoli wracam do życia codziennego ;:224 . Pogoda jest dzisiaj cudowna chociaż jest jeszcze zimno . W nocy strasznie mocno lało i roślinki dostały pić ;:138 . Moje dziewczynki bawią się teraz ładnie a ja mam chwilkę na kawusię. Planów konkretnych nie mam ale pasuje mi dzisiaj po południu przekopać resztę warzywnika i wysiać resztę warzyw bo to już prawie maj. Mam też cebule mieczyków i muszę je posadzić. Może coś z tego mi dzisiaj wyjdzie ;:224 .

Małgosiu te tulipany są biedronkowe, gdzieś mam ich nazwę bo zachowałam etykiety. Ciekawa jestem czy będą jednoroczne ;:131 . A ja po tygodniu siedzenia w szpitalu musiałam złapać troch powietrza . Małżonek po powrocie z pracy został w domu z dziewczynkami a ja ruszyłam z kosiarką bo trawa była już strasznie wysoka. Musiałam się jakoś odstresować a jak inaczej jak nie w ogródku ? ;:224

Jolu bardzo Ci dziękuję ;:168 . Nikt nie lubi sterczeć w przychodniach no ale jak trzeba to trzeba. Mam nadzieje, że nie będzie tak strasznie :wink: .

Beatko dziękuję Ci bardzo. My także cieszymy się już z powrotu. Młodsza córka strasznie po nocach za nami płakała :( . Teraz śpi na szczęście spokojnie bo wie, że mama już w domu. Byłam pewna, że z tych tulipanów nic nie będzie ale mają paki i czekam aż zakwitną ;:108 .

Marysiu piwonie faktycznie się rozszalały i jestem ciekawa jak będą kwitły i czy w ogóle to zobaczę bo końcem maja jadę na turnus z córką i nie wiem czy nie przegapię kwitnienia. Piwonia majowa ma już mocno nabrzmiałe paki więc myślę, że akurat jej kwiaty zobaczę. Z tym zdrowiem naszym to w tym roku jakoś tak dziwnie. Odkąd Emilka poszła do przedszkola to niestety co chwilę coś nam dolega. Wcześniej to byliśmy raczej zdrowi i rzadko coś nam dolegało. Teraz Emilka wszystko przynosi do domu i jakoś musimy sobie radzić. Mam nadzieję, że to w końcu się zmieni .


Pozdrawiam i życzę udanego dnia :wit .
Awatar użytkownika
amba19
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7946
Od: 11 kwie 2007, o 20:04
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Gdańsk/Chrztowo

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ale mnóstwo kwiatów u Ciebie :D
Fajnie, że już jesteście dziewczyny w domciu. Nie ma to jak u siebie. Przebadaj dziewczynki i dbaj o siebie, bo Twoje córcie jeszcze są małe i zdrowa mama bardzo im potrzebna! A i jeszcze chciałam Ci powiedzieć jak bardzo się cieszę, że znalazłaś chwilkę żeby zajrzeć do mnie na Kaszuby ;:196
Awatar użytkownika
Bufo-bufo
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4550
Od: 26 lip 2009, o 20:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Pomorze Gdańskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko mimo że ciepło nie jest wiosna postępuje :)
Pozdrawiam, Sandra

Ogród pod jodłą cz. 4
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko, najważniejsze że już jesteście w domu :D
Dużo zdrówka życzę bo jak jest zdrowie to człowiek ze wszystkim sobie da rady ;:173
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25124
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ale miałaś dobrze. Ogród masz podlany.
Ja cały czas czekam, że może niebo ulituje się nade mną.
Super informacja, że wyszłaś wcześniej. Lubię takie niespodzianki.
Alergia to paskudna sprawa. Może uprzykrzyć życie.
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16547
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Cieszę się razem z Tobą z poprawy zdrówka i życzę Wam już tylko zdrowych i radosnych dni i nocy. ;:196 ;:196
Ogród poradzi sobie bez Ciebie, dziecko nie. Ruszaj więc z córcią w pogoni za zdrowiem, a ogród na Ciebie poczeka. ;:108
Nie wszystkie kwiaty zobaczysz w tym, to w przyszłym roku sobie odbijesz, a może wiosna będzie ładniejsza ... :tan
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko j też nie znam lepszego sposobu na odstresowanie :lol: No chyba, że jeszcze rower, ulubiona muzyka w uszach i 1,5 godzinki pedałowania ;:108
Awatar użytkownika
myszaxs
100p
100p
Posty: 115
Od: 27 paź 2015, o 22:03
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubelskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko świetnie, że wróciłaś do nas i że córcia dobrze się czuje. Wiesz jeśli chodzi o alergię to my zmagamy się z nią u mojej córki od kilkunastu lat. Testy wykazały alergię tylko na sierść kota, a córka nie ma kontaktu z kotem i pomimo tego ciągle ma plamy na skórze i suchą atopową skórę ;:145 Dobre kosmetyki i leki nie wiele pomagają. Lekarze mówią, że wraz z okresem dojrzewania jest szansa, że to się zmieni więc czekamy. Ogród nie odczuł Twojej nieobecności wszystko pięknie kwitnie i nawet badyle nie zdążyło urosnąć :wink: Zdrówka życzę dla córci oraz siły i wytrwałości dla Ciebie
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Dobrze, że już jesteście w domku ;:196 Dzieci zdrowe to skarb największy na świecie ;:196
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11514
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Ewelinko świetnie, że już w domu jesteście. ;:168 Właśnie kilkudniowe nieobecności uzmysławiają nam, jak rośliny szybko się budzą do życia. ;:108 Masz rację, że ogród jest doskonałym odstresowywaczem, też tak mam. :)
kropka2
500p
500p
Posty: 873
Od: 19 lut 2014, o 20:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Życzę wam dużo, dużo zdrówka. Dobrze, że jesteście już w domu.
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Przydomowy ogródek Eweliny .

Post »

Witajcie :wit .

Wczoraj pogoda była całkiem w porządku, słoneczko świeciło i eM zajął się malowaniem i montowaniem piaskownicy dla dzieci. Ja właściwie nic konkretnego nie robiłam poza wysianiem jednorocznych . Pogoda dzisiaj nie dopisała bo od południa właściwie pada deszcz. Z drugiej strony woda bardzo potrzebna więc niech pada ;:173 . Dzisiaj wyrwałam się do sklepu i udało mi się kupić powojnika odmiany Proteus . Teraz myślę gdzie by tu go ulokować ;:224 . Mam problem z migdałkiem bo zauważyłam, że kilka gałązek więdnie ;:145 . Nie wiem czy to może z braku wody ?? On rośnie od południa i w takim miejscu gdzie może być lekko sucho. Myślę czy to może być przyczyną i czy przesadzić go gdzieś w inne miejsce czy przyczyna leży gdzie indziej ;:131 .



Marysiu nie ma za co dziękować ;:168 . Zdrowie jest bardzo ważne tutaj masz rację. Właściwie już czuję się doskonale i jestem gotowa na obowiązki zarówno te domowe jak i ogrodowe. Potrzebowałam takiego dnia na odstresowanie się po szpitalnych perypetiach.

Obrazek

Olu właściwie to roślinom jakby w ogóle ta pogoda ni przeszkadzała. Rosną jak szalone i coraz więcej roślin zakwita. Muszę powiększać liczbę wiosennych roślin bo niby coś się dzieje ale czuję u siebie lekki niedosyt ;:224 .

Obrazek

Agnieszko mam dokładnie takie samo zdanie jak Ty. Jak jest zdrowie to reszta już jakoś sama się ułoży i człowiek sobie poradzi ze wszystkim ;:168 .


Obrazek

Małgosiu dzisiaj także u mnie darmowe podlewanie ogródka ;:138 . Mam nadzieję, że u Ciebie też pada. Córka faktycznie dostała dziwnych plam ale już Jej zeszły. Właściwie to nie miałam nigdy problemów z tym chociaż jak dobrze sięgnę pamięcią to czasem zdarzyły się plamki. Na drugi dzień schodziły i jakoś nie potrafiłam tego połączyć z konkretną rzeczą. Zobaczymy co wykażą testy ;:108 . W każdym razie póki co nie jest to uciążliwe bo pojawia się bardzo sporadycznie. Trafiło, że w ostatni dzień na oddziale Pani zauważyła te plamki i zleciła testy.


Obrazek

Lucynko masz zupełną rację ;:168 . Zdrowie dziecka jest najważniejsze i robię wszystko by było jak najlepiej. Turnusy są Weronice bardzo potrzebne więc nie mam innego wyjścia. Właściwie to na takim turnusie co prawda nie mam ogródka ale za to mam odrobinę odpoczynku od codziennych obowiązków :wink: . Na co dzień nie mam czasu na czytanie książek więc wtedy mogę korzystać .


Obrazek

Małgosiu wyobraź sobie, że roweru sobie jeszcze nie kupiłam ;:306 . Za to ogródek pod nosem więc jak trzeba się odstresować to eM wie gdzie wychodzę ;:306 .

Iwonko bardzo dziękuję ;:196 . Współczuję tych przejść z alergią córki. U nas raczej to nie jest jeszcze kłopotliwe, nie mniej trzeba sprawdzić na co faktycznie córka ma uczulenie. Podejrzewam mandarynki albo ogólnie cytrusy bo w szpitalu kuzynka nam przywiozła i wydaje mi się, że potem pojawiły się u córki plamy. Mam nadzieje, że u Was poprawi się pod tym względem ;:168 .

Małgosiu- PEPSI też się cieszymy ;:196 . Zgadzam się z Tobą w 100% .

Soniu my także się cieszymy bo jednak nie ma to jak w domu ;:108 . Tydzień dla ogrodu w obecnym momencie to dużo i wszystko zmienia się w mgnieniu oka . Jedne rośliny przekwitają drugie zaczynają swój pokaz. No i ta soczysta zieleń,, którą wprost ubóstwiam :tan .

Kropka2 dziękujemy bardzo .



Wszystkich serdecznie pozdrawiam i życzę spokojnego wieczoru :wit .
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”