Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu czekam! :wit
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu..plan na ten sezon prawie wykonałaś , podziwiam. ;:128 . reszta w przyszłym roku. Nie ma co się szarpać na siłę bo potem nic nie zrobisz. :;230 . Najważniejsze że pergola jednak postawiona i to bardzo ładna. O takiej pomyślę w przyszłym roku jak będę miała odpowiednią różę do niej. ;:oj
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ooo wzięło Cię na architekturę, ja zaś mam chabazie rosnące do nieba a pomysłu na architekturę nie mam ;:185
Ta pergola będzie wejściem do ogrodu?
Ładna ta chryzantemka liliowa 5 zdj od dołu, taka niska czy ją przycinasz? Pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
Florian Silesia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2319
Od: 3 lip 2016, o 19:56
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Jastrzębie-Zdrój

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Idzie czas odpoczynku dla przyrody i dla nas , no i dobrze , Ja tam lubię i zimę .
Brawo za optymizm ;:63 Marudzenia o jesieni czy zimie nie lubię. Trzeba widzieć dobre strony :uszy
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu ;:196 jak się masz?
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Pergolę mam bardzo podobną i wielce ją sobie chwalę, bo róże dobrze się przy niej czują. A taka solidna podpora przetrwa wiele, wiele lat.
Miłego weeekendu życzę Elu. Będzie lato!
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witaj Elu ;:196 , no Ty nadal szalejesz, ale ładnie u Ciebie, coraz ładniej ;:215
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Uśmiałam się z pergoli, która miała stanąć w maju. Jest i jest piękna. A uśmiałam się bo u mnie jest robiona wylewka za piwnicą żeby drewno układać . Jest robiona od zeszłej jesieni i do tej pory nic :;230 . Także ciesz się , ciesz, ja kiedyś będę miała swoją wylewkę , może następnej wiosny ;:306 . Napracowałaś się , u mnie też przesadzanie i podlewanie i coraz większe puchy. PW.
Awatar użytkownika
anabuko1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16979
Od: 16 sty 2013, o 17:19
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie/ Chełm

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ale kolorowo pięknie u ciebie Elu :wit
Piękne masz popórki do róż ;:215 ;:215
To gdzie takie się kupuje??
Chryzntemy ciekawe, piękne :D
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu olałaś nas centralnie! ;:222
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witajcie , nastąpiła zmiana planów w mojej pracy . Miałam dyżur z moimi podopiecznymi przez 5 dni bo chlebodawcy wyjechali w góry a żadna babcia nie była wolna w tym czasie ,więc padło na mnie .Najgorsze że nie pojechałam na wieś i nic nie zrobiłam w ogrodzie a ten tydzień będzie do luftu . Pojadę dopiero w piątek ,ale zostanę aż do poniedziałku włącznie bo będzie lepsza pogoda .

Bożenko , musisz niestety jeszcze poczekać , ćwicz cierpliwość . :;230

Zeniu , planu niestety nie wykonałam ,bo nie stoi domek ogrodowy ,ale pracuję nad tym intensywnie i gadam i gadam aż synowi zbrzydnie słuchać mojego ględzenia , może to coś pomoże :;230

Marysiu , wzieło mnie na architekturę bo płaski ogród wygląda mało ciekawie , jest nudny . Jak rośliny się rozrosną będzie lepiej a pergole będą ułatwiały im dobry rozwój i będą stanowiły podpory . Chryzantema jest dosyć niska bez cięcia .Drewniana pergola jest wejściem do ogrodu warzywnego z ozdobnego i to jest jej główna funkcja .

Florianie , ja naprawdę lubię zimę bo to czas dla mnie . Nie myślę wtedy o swoich kochanych roślinkach tylko biegam do kina , teatru , spotykam się z przyjaciółmi ,no i nareszcie mam czas na dobrą książkę . Jest mi to potrzebne jak powietrze do oddychania .Nie samym ogrodem człowiek żyje , sa jeszcze inne fascynujące rzeczy .

Wandeczko ,masz rację ,będzie stała jako podpora dla róży i powojnika przez wiele lat .Nareszcie coś popaduje i u nas .

Iwonko , no właśnie miałam przerwę w pracach ogrodowych co mnie martwi bo pogoda paskudna a czasu coraz mniej .Może początek listopada pozwoli coś jeszcze zrobić w ogrodzie .Chyba część prac zostanie niestety na wiosnę . Trudno się mówi . Mam nadzieję że czujesz się lepiej i jesteś w dobrej formie po zabiegach .

Aniu , Anabuko 1, witam Cię serdecznie . Często zaglądam do Twojego ogrodu ,chociaż nie zostawiam śladu , obiecuję poprawę . Płaskie podpory kupuję na wiosnę w Lid ...u ,te geometryczne ,duże robi mi zaprzyjażniony ślusarzi liczy tyle co za materiał .Miło że zajrzałaś , zapraszam serdecznie . ;:167


Obrazek






Obrazek



Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu nie zamartwiaj się, czego nie zrobimy teraz to wiosną, na razie to szybką zima straszą, oby nie ;:185 ja czuję się lepiej, ale nie super, no a i u mnie na działce pracy w bród, nie zrobię wszystkiego na pewno ;:108
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16028
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ależ tu ielkie połacie do zagospodarowania w pobliżu tej pergoli. ;:oj A czy oprócz róży i powojnika jakieś plany na to miejsce już masz?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”