Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Jesień idzie, więc na ogrodzie pracy będzie sporo, ale Ty Elu sezon możesz zaliczyć do udanych, bo u Ciebie wypieszczone prawie wszystko, a trawnik się zrobi z biegiem czasu ;:196
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Eluś jak to jest że po urlopie trzeba wypoczywać....? ;:306
My takie głupie jesteśmy, zamiast siedzieć z nogami do góry to latamy po rabatach od rana do wieczora. A nie daj Boże deszczu , to wściekłe jesteśmy , bo nie mamy co robić... ;:306 Odpoczywaj zatem już teraz , nic nie rób , leniuchuj.
Rabata trawiasta, ;:333 na pewno będzie już ładnie widoczna za rok.
Jesień idzie, więc na ogrodzie pracy będzie sporo...
Aż nie chcę myśleć, kiedy ja to wszystko ogarnę...Zima mnie zastanie. ;:145
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

pela11 pisze:Witajcie :wit ,jestem już w mieście praktycznie po urlopie . Jutro dzień na odpoczynek
Elu...to się napracowałaś. ;:168 . Też tak czasem mam. ;:oj Jednego dnia na działce nic takiego nie robię tylko to co muszę
koniec z wydziwianiem...wymyślaniem....koniec !. Następnego dnia łopatka rąk nie opuszcza a myślami jestem ..co jeszcze ,po czym wieczorem padam. ;:306 . Tylko ja mam mniejszą działeczkę i M. Zatem mój podziw dla twojej pracy i chęci. ;:63 . Jest pięknie a będzie jeszcze piękniej. :D
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

A ja jak sobie pomyślę, że wyjeżdżam na trzy tygodnie i zostawiam te moje panienki kwitnące to mi się nie chce jechać.
A już wczoraj w Castoramie tyle cebul widziałam, chcicę na kupno miałam niesamowitą, ale nie kupuję bo myślę, że nie dam rady ogarnąć wszystkiego.
:wit

-- Pn 29 sie 2016 21:30 --

A ja jak sobie pomyślę, że wyjeżdżam na trzy tygodnie i zostawiam te moje panienki kwitnące to mi się nie chce jechać.
A już wczoraj w Castoramie tyle cebul widziałam, chcicę na kupno miałam niesamowitą, ale nie kupuję bo myślę, że nie dam rady ogarnąć wszystkiego.
:wit
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Dobry Wieczór

Marysiu , bez przesady , u mnie też są zakamarki nie całkiem opielone a robienia zdjęć dopiero się uczę ,więc wybieram miejsca że tak powiem , fotogeniczne ;:306 i potem sprawdzam ,no i zastanawiam sie co można poprawić następnym razem .Staram się odpoczywać ,ale to dla mnie często zbyt trudne . :;230

Oleńko , w pracy odpocznę ;:108 , a w sobotę i niedzielę znowu się zmęczę ;:306 Dobrze że chociaż zima jest u nas i mamy chwilową ogrodową przerwę .

Zeniu , ale mi posłodziłaś , dzięki ;:167 . Staram się jak mogę w tym swoim ogródku ,chciałoby się więcej ,ale i tak jestem zadowolona z tego co udało mi się zrobić .Oby tylko zdrowia starczało to wszystko inne jest osiągalne . ;:168

Krysieńko , no ja niestety nie oparłam się tulipanom i kupiłam . Tak będzie teraz w każdy targowy wtorek i piątek aż do końca pażdziernika .Nazbiera mi się tego troszkę ;:202

Iwonko , dzięki . ;:167 . Odpoczywaj i zdrówka życzę . ;:196



Obrazek
Nowa rabata z trawami



Obrazek
Lions Rose



Obrazek
Następna dalia zakwitła



Obrazek
I jeszcze jedna nowa



Obrazek
Jubile C.


Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
alicjad31
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7829
Od: 28 lip 2013, o 20:38
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witaj Elu .
Urlop dobrze wykorzystałaś :D działeczke piekną upiększyłaś ;:333 .Ślicznie dalie Ci kwitną piękne odmiany masz ..
Teraz po urlopie musisz odpocząć ;:108 Bo przeważnie tak jest ,ze urlop to harówka :roll: .Pozdrawiam ;:167
Pozdrawiam Alicja
Babciabenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1640
Od: 10 maja 2012, o 19:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: tarnowskie klimaty ,Małopolska.

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

No to na odpoczywałaś?
pozdrawiam Obrazek
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

No tak Elu napracowałaś się, ale i efekty są, ładnie jest, a jak rośliny się rozrosną, oj będzie jeszcze ładniej :wit
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Pięknie zapowiada się nowa rabatka z trawami. ;:138
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu , oj jak ci zazdroszczę takiej pracy w której można odpocząć...
Szczęściara z ciebie. Pozdrawiam cię niedzielnie. :wit
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu...jak odpoczywałaś to widać po nowych i pięknych rabatach. ;:oj Ale już chyba odpoczęłaś :?: . Pewnie znów się uganiasz za nowymi roślinkami. Elu, ty się nie wyrobisz z sadzeniem. ;:306 . U mnie właśnie zaczęło padać, nawet dobrze bo sucho. Szkoda tylko bo mieliśmy jechać posłuchać Don Wasyla a to na odkrytym powietrzu. :wink:
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witajcie niedzielnie .

Alu , masz rację że urlop to harówka ,ale w tym roku odczuwam to szczególnie . Właśnie wróciłam z ogrodu i w drodze powrotnej zastanawiałam się co ja takiego robiłam że jestem zmęczona .Przez urlop wszystkie obowiązki w pracy i w domu czekały sobie na mnie spokojnie ,więc po powrocie tydzień miałam ciężki .

Bożenko ,no właśnie odpoczełam ;:223 , musowo potrzebna zima i nie będzie targu ,zakupów ,dzwigania ,przerabiania , ogrodu ,zbiorów ,pielania ,sadzenia ,kopania i diabli wiedzą czego jeszcze . Kurcze , chyba powinnam pujść na urlop ;:306

Iwonko ,, dzięki , mam nadzieję że w końcu zrobi się ładnie . ;:167

Dorotko , sama jestem ciekawa efektu w przyszłym sezonie .

Oleńko , zwykle mogę sobie odpocząć ,ale ten tydzień był jakiś nienormalny ,więc się zmęczyłam . ;:174 Nawet nie miałam wieczorem siły zajrzeć na forum, będę nadrabiała w tym tygodniu .

Zeniu wyjątkowo mało przytargałam do ogrodu ,wysadzam wszystko co zostało na rozsadniku bo rozsadnik potrzebny mi dla agrestów .Właśnie go wyczyściłam ze wszystkich roślin , przekopałam ,oczyściłam i za tydzień posadzę 6 szt. agrestu .Po tygodniu znowu zebrałam dużo malin i zrobiłam na miejscu 10 słoiczków dżemowych .Przywiozłam dużą miskę pomidorków ,więc je w tygodniu przerobię ,no bo szkoda ,żeby się tyle zmarnowało bo jeszcze są na grządce , mimo że dużo co tydzień rozdaję po rodzinie i znajomych .Kupiłam za to już sporo tulipanów ,ale jeszcze nie sadzę , zacznę dopiero na początku pażdziernika .Czekam jeszcze na święto warzyw i kwiatów w Skierniewicach , bo tam na pewno sporo dokupię. Zeniu , czas tak zasuwa , że nie wiem jak się wyrobić ze wszystkim w ogrodzie do końca pażdziernika , chyba w tym roku przedłużę jeszcze o listopad .Pozdrawiam , ;:167


Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Piękny kolor cynii na pierwszym zdjęciu - bardzo lubię te kwiaty ;:333
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”