Pod Puszczą cz-1

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu prześliczny pomarańczowy kolor, mało jest kwiatów w tym kolorze ;:215 napracowałaś się , ale efekty są ;:215
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witajcie Dziewczyny :wit

Oleńko , każda przechodząca burza w okresie letnim to niestety poważne zagrożenie dla ludzi i dobytku .Całe szczęście że coraz więcej ludzi zaczyna to rozumieć .Z ogromną przykrością wyciełam piękne , dorodne drzewa ,ale tak po prostu było trzeba i już .Posadzę inne tak ,żeby w przyszłości nie stwarzały zagrożenia .Pozdrawiam Cię serdecznie i zaglądaj proszę . ;:167

Alu , sama widzisz ile może być problemu z drzewami . U mnie sąsiedzi zaczeli też myśleć i wycinają te ,które stwarzają niebezpieczeństwo .Ostatnie nawałnice powodują duże zniszczenia ,szczególnie budynków .

Marysiu ,nareszcie będę mogła posadzić wszystkie czekające w kolejce rośliny po wykarczowanych korzeniach.Liliowce zaczeły kwitnienie i jestem ciekawa które mi zakwitną bo w zeszłym roku posadziłam sporę ilość .Myślę że przy kwitnącym liliowcu riśnie sobie kocimiętka . Spokojnego wieczoru Ci życzę .

Zeniu , zlituj się , wpadłaś jak po ogień ;:145

Iwonko no to jak Ci zakwitnie Trojeść to zrobisz ;:oj ;:oj ;:oj



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu zaglądam bardzo często , tylko nie zawsze mam czas aby coś napisać... ;:168
Awatar użytkownika
Dorota71
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6554
Od: 2 cze 2011, o 14:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lubuskie
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Piękna lilia. U mnie na razie wszystkie w pączkach.
Pozdrawiam cieplutko -Dorota
Zapraszam serdecznie- Spis moich wątków.
Aktualne: Ogród Dom Hobby
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Elu przyszłam się przywitać :wit . Masz piękny ogród i dużo pracy w niego włożyłaś, a korzeń który wytargałaś ;:180 , no podziwiam siłę i upór. Cudowne róże i lilie już kwitną :wink: . U mnie jeszcze ani jednej, a może już jakaś zakwitła :D . Widzę, że też jesteś miłośniczką grzybków ;:215 .
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witam Cię Dorotko bardzo serdecznie i z ogromną radością , tym bardziej że Jesteś z mazowsza nie wiem tylko z której strony Wa-wy .Przyznam Ci się bez bicia ,że trochę znam Twój wątek od zeszłego roku i nawet często podglądam ogród w lesie i pod gniazdem .Podziwiam Cię bo teren masz spory i dosyć trudny a do tego też na odległość .Masz za to pomoc w cięższych pracach ,no i młody wiek ,więc zapału i sił Ci nie zabraknie na najbliższe lata ,czego Ci zresztą serdecznie życzę .Miło mi że mnie odwiedziłaś i mam nadzieję że w miarę możliwości będziesz zaglądała . .Ja obiecuję że odwiedzając Twój wątek będę się w nim od dzisiaj odzywała .Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę spokojnego wieczoru dla całej Twojej rodziny . ;:167
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek



Obrazek
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Jakie śliczne pelargonie ;:63 A ile Elu masz ładnych róż, a czy wiesz jakie mają imiona? Ta trzecia od dołu mi się spodobała. Pozdrawiam ;:196
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ela ale w pelargonie to się zaopatrzyłaś, bedziesz miala co podlewać. Ja w ubiegłym roku zarzekałam się z doniczkami już koniec ;:306 nic z tego nie wyszło też dygam konewki podobnie jak Ty.
Widzę, że u Ciebie hortensje już w dużych bukietach.

pozdrawiam
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Ela ale w pelargonie to się zaopatrzyłaś, bedziesz miala co podlewać. Ja w ubiegłym roku zarzekałam się z doniczkami już koniec ;:306 nic z tego nie wyszło też dygam konewki podobnie jak Ty.
Widzę, że u Ciebie hortensje już w dużych bukietach.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Witaj Marysiu ,pelargonie wiszą co roku na tarasie w ilości 8 szt.Masz rację że pytasz o róże bo powinnam je podpisywać ,więc będę to od dzisiaj robiła . Róża o którą pytasz to Dolce Vita ,mam ją dopiero od tego roku i sama jestem jej ciekawa . Róż mam dużo w ogrodzie bo około 100 szt. Niektóre w odmianach po 2 szt. ,inne nawet po 4 szt.Nie wszystkie oczywiście się już rozkręciły ale mam nadzieję że za rok będzie je już w ogrodzie widać. ;:167

Krysiu ,jak miło Cię gościć,wiesz , nawet specjalnie nie biegam z konewkami bo podlewam je tylko w sobotę i w niedzielę , więc ich nie rozpieszczam. ;:306 .Hortensje Anabell to wielkoludy kwitnące najwcześniej i bardzo je lubię .Cieszy mnie Twoja wizyta chociaż teraz najwięcej pracy w ogrodzie bo i warzywniaki doszły no i wnuki bo czas wakacyjny się zaczoł . Zdrówka Ci życzę i spokoju ;:196
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Obrazek
Novalis , róża bezproblemowa.



Obrazek
Moja ulubienica Abraham Derby



Obrazek
Crocus Rose ,zawsze w pąkach
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Puszczą cz-1

Post »

Abraham Darby to jedna w pierwszych kupionych róż, też ulubiona, a teraz przesadzona i to do większego słońca (o ile słońce może być większe ;:306 ), więc ciekawa jestem kwitnienia ;:333
Musze policzyć ile ja mam, bo przy 70 przestałam liczyć ;:224 To co działeczka?
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”