Ogród na wichrowym cz.10

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Moniko prawdziwie angielski ogród we mgle. :) Róże świeżutkie ;:oj i jakie zdrowe liście. Jednak sarny zostawiły trochę bieli na rondzie. ;:215 Perowskia ślicznie niebieska, u mnie już szara.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Dekoracje przy drzwiach domu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

wianek tez w kolorystyce bakłażanowo - różowej
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Witaj Moniko. Pięknie wygląda Twój ogród we mgle ;:108 . Dekoracje przed drzwiami masz cudowne ;:138. U mnie dzieci wszystko poroznosilyby po całej działce ;:306. Może i kiedyś ja będę robiła takie ozdoby przed domem a póki co tylko wycieraczka ;:306 . Cudne masz róże, RU ma jeszcze tyle kwiatów ;:oj. Ja mam młodą ale też dzielnie kwitnie. Pozdrawiam :wit.
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

i jeszcze trochę ujęć ogrodu
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Marcinkowo - kolekcję powiększam z roku na rok :D ;:167

Aster novi - belgii Patricia Ballard
Obrazek

Aster novi - belgii Marie Ballard
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Aster novi-angliae Alma Potschke
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek


zawilec Monte Rose
Obrazek


zawilec Whirlwind
Obrazek


rozchodniki ;:167
Obrazek

Citrus Twist
Obrazek

Purple Emperor
Obrazek

Obrazek

Carl
Obrazek

Star Dust
Obrazek

Obrazek

African Pearl
Obrazek

rozchodnik Goosberry Fool
Obrazek

Hub Gray
Obrazek

Obrazek

Matrona
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Jakie bajeczne marcinki ;:oj . Ten jakby granatowy jest cudowny ;:167 . Z resztą wszystkie te kolory są przepiękne. Coś czuję, że i ja na wiosnę kupię sobie jakieś inne niż mam ;:224 . Jeżówki i werbena pięknie Ci kwitną. Masz jeszcze sporo koloru , jednak sarny nie zjadły wszystkiego na szczęście. Wspaniałe zdjęcia pokazujesz Moniko ;:215 .
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

ewelkacha88 pisze:Witaj Moniko. Pięknie wygląda Twój ogród we mgle ;:108 . Dekoracje przed drzwiami masz cudowne ;:138. U mnie dzieci wszystko poroznosilyby po całej działce ;:306. Może i kiedyś ja będę robiła takie ozdoby przed domem a póki co tylko wycieraczka ;:306 . Cudne masz róże, RU ma jeszcze tyle kwiatów ;:oj. Ja mam młodą ale też dzielnie kwitnie. Pozdrawiam :wit.
Ewelinko, moje RU są u mnie już ostatni sezon. To piękna róża, kwitnie niesamowicie obficie, ale mi nie pasuje odcień różu w miejscu, gdzie rośnie, a nie mam jej gdzie dać. Poszukam jej nowego domu ;:224
Dekoracje przed wejściem domu mam w zasadzie cały rok, tylko w różnej odsłonie w zależności od pory roku - bardzo lubię dekorowanie, więc wyżywam się zarówno w domu jak i przed domem :lol: W domu teraz jesienią też podobna kolorystyka dekoracji ;:333
Obrazek

Obrazek
ewelkacha88 pisze:Jakie bajeczne marcinki ;:oj . Ten jakby granatowy jest cudowny ;:167 . Z resztą wszystkie te kolory są przepiękne. Coś czuję, że i ja na wiosnę kupię sobie jakieś inne niż mam ;:224 . Jeżówki i werbena pięknie Ci kwitną. Masz jeszcze sporo koloru , jednak sarny nie zjadły wszystkiego na szczęście. Wspaniałe zdjęcia pokazujesz Moniko ;:215 .
Marcinki - astry odmianowe uwielbiam, więc kupuję coraz nowe odmiany :D ;:167 . Mam jeszcze inne, ale nie zdążyłam obfocić :wink: W sumie mam około 11 odmian, a może więcej ;:215 Zamówione mam też kolejne, które mają być dostępne końcem kolejnego tygodnia :heja Już nie mogę się doczekać :D
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

O Monia, ależ cudowne zdjęcia Twojego idealnie wyglądającego ogrodu. Ten smak i styl ;:333 O mglistej porze dnia i o słonecznej. Bez różnicy. Zawsze piękny i inspirujący.
Saren nie zazdroszczę, bo to szkodniki okrutne, ale chyba są jakieś sposoby? Może pies? Do mnie sarny nie zachodzą, chociaż ich pełno wokoło. Nie zawsze zamykamy bramę, więc mają drogę wolną, ale psy szczekają i one się boją. W każdym razie szkoda roślin pożartych.
Pięknie udekorowałaś wejście do domu. I chociaż wrzosu nigdy nie zapraszam do mojego domu, to podziwiam wystrój. Znów smak i elegancja w roli głównej.
:wit
Awatar użytkownika
inka52
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2169
Od: 5 lis 2009, o 11:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Legnica - Dolny śląsk

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Monia ta mgła "angielska " super , jestem też zachwycona pieknymi marcinkami , jak również i rozchodnikami nie wiedziałam ,ze masz taką kolekcję ;:215 ;:168
Awatar użytkownika
misia
500p
500p
Posty: 783
Od: 28 lip 2006, o 10:40
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Jak zwykle pięknie ;:138
Pozdrawiam, Beata
Ogród Misi
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Moniczko , rozchodniki mnie rozłozyły , szczególnie ten pierwszy oraz Fool . Wiedziałam że jest sporo odmian ,ale że tyle to się nie spowiedziałam .Twój ogród pomimo strat pięknieje i nabiera dostojności oraz klasy . Ma w sobie to coś ,czego nie mają inne ogrody czyli niepowtarzalny klimat.Masz niesamowicie bogate wnętrze ,potrafisz tworzyć nastrój , to wielki dar .Pozdrawiam z całego serca i myślami jestem z Tobą . ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Moniczko kolekcja astrów imponująca, a przede wszystkim przepiękne kolory. ;:oj Tak finezyjnie i uroczo upiększasz otoczenie. Taki klimat tylko wyjątkowy esteta potrafi tworzyć. ;:180 Mogłabyś mieszkać parę kilometrów bliżej, miałabyś etat dekoratora, ;:108 bo nie mam takich zdolności. Pozdrawiam ciepło. ;:196
clem3
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4975
Od: 8 lip 2014, o 15:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Blisko południa Polski

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Z tą mgłą to prawdziwy angielski ogród :wink: Świetnie to wygląda ;:215 Ale i w pełnym słoncu ślicznie. Astry i rozchodniki przepięknie zdobią ;:333
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród na wichrowym cz.10

Post »

Pisząc o tej siatce miałam na myśli bardziej ochrone przed zwierzakami niż chwastami
Myśle, że na te drugie żaden płot nie pomoże, bo wiatr i tak przeniesie
jak zwykle z przyjemnością obejrzałam zdjęcia ;:167
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”