Namiastka ogrodu

Zdjęcia naszych ogrodów.
Amanita
---
Posty: 2043
Od: 22 lis 2010, o 18:39
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewo, zmartwił mnie Twój post :(
W jakiej części Polski mieszkasz? U mnie też była, jest sroga zima, ale jest bardzo dużo śniegu, bardzo bym ubolewała jakby moje róże nie przeżyły :(

Ewo, życzę Ci, abyś miała jak najmniej strat, a najlepiej w ogóle :)

Wszystkiego dobrego :wit
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewuniu bądźmy dobrej myśli! ja też oglądam róże, ale to jeszcze nie czas żeby stwierdzić czy żyją...jeszcze poczekajmy. Ty marzysz o szpadlu a ja dzisiaj wzięłam sekatory w dłoń i dobrze jest ...dotleniona, zmęczona ale zadowolona :D
Awatar użytkownika
Alania
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10449
Od: 17 lip 2008, o 21:55
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Namiastka ogrodu

Post »

;:oj szpadel chcesz już łapać :?: ;:306 daj spokojnie odejść zimie ;:131
U mnie tez dzisiaj słoneczko topiło śnieg, ale o szpadlu jeszcze na długo musze zapomnieć ;:224
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Kochani, co tam kwiatki. Przed godzina zadzwoniła moja córka z pracy i przekazała mi smutną wiadomość. W poprzedni poniedziałek u nas było takie nieciekawe i bardzo niebezpieczne zjawisko atmosferyczne. Padał deszcz, który od razu zamarzał. Kiedy opuszczałam pracę cały samochód był w lodzie i wszystko dookoła. Właśnie w tamten poniedziałek miała wypadek samochodowy koleżanka mojej córki. W tamtym roku skończyły dziewczynki studia, w tym roku mają 25 lat. To koleżanka z liceum, dużo czasu wtedy razem spędzały. Tego feralnego dnia wpadła w poślizg, kilkakrotnie dachowała, można powiedzieć, że samochód stuturlikał się z górki. Nieprzytomną zabrali do szpitala, przeszła operację mózgu, utrzymywali ją cały czas w śpiączce. No i dzisiaj podjęto decyzję o odłączeniu jej od aparatury bo mózg niestety umarł. Była jedynaczką. Podobnież człowiek pisze scenariusze a Pan Bóg się śmieje. I cóż znaczy strata roślinki wobec takiej tragedii. Nie potrafię znaleźć sobie miejsca, córka moja jest roztrzęsiona. Ogromna tragedia. Wydawało się, że życie jest przed nią. Bardzo współczuję jej rodzicom.
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewuniu to bardzo przykra wiadomość! nie ma nic gorszego jak rodzice muszą żegnać swoje dziecko, a w dodatku jedyne dziecko. Współczuję Twojej córce, bo na pewno to zostanie w niej na zawsze ;:168
Awatar użytkownika
Ola2310
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3071
Od: 24 maja 2015, o 13:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wojkowice śląsk
Kontakt:

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewus jestem z wami. Aż mi się płakać zachciało. ;:174
Smutna wiadomość... Takie życie. Co innego planujemy a co innego jest nam pisane.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Oj, dziewczynki, to są te chwile kiedy się zatrzymujemy i przypominamy sobie co jest ważne. Zalatani, zaganiani, obarczeni różnymi obowiązkami mijamy się a najważniejszy jest człowiek. Szkoda mi bardzo tej Paulinki. Taki piękny wiek, skończone studia. Moja córka do dzisiaj mówi, że wreszcie poczuła wolność, nie musi siedzieć nad książkami, a sporo musiała się uczyć. Już dorosła, a jeszcze nie stara. Bardzo, bardzo szkoda mi jej rodziców. Właśnie wróciła moja córcia z pracy, idę do niej.
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewuniu , w takiej sytuacji żadne słowa nie pocieszą i nie oddadzą współczucia bo jest to straszliwa tragedia .
Awatar użytkownika
ewarost
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3369
Od: 14 gru 2010, o 18:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Świętokrzyskie/Ponidzie
Kontakt:

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Żadne słowa nie oddadzą takiej tragedii ;:174 ... Bóg wobec nas ma własne plany, a my żyjemy ich nie świadomi :(
Rajsko,wiejsko,sielsko...II
Rajsko, wiejsko, sielsko...
Chwytaj chwilę, bo tak naprawdę to istnieje tylko ona. Ewa
Awatar użytkownika
buum
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2211
Od: 16 mar 2015, o 17:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Kontakt:

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Dramat :( Wyrazy współczucia dla rodziny i również dla Pani córki ..... :( :( :(
Moja działka mój raj :) Pozdrawiam Piotrek ;:163
Moja działeczka cz1.
Moja działeczka cz2.
Pashmina
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1658
Od: 1 sty 2016, o 15:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Kochani, bardzo dziękuję za Wasze wpisy. No cóż, bezpośrednio mnie nie dotyczy, ale........jakoś tak dziwnie i smutno.
Dzisiaj kolejny dzień i życie toczy się dalej. Sprawdzałam dzisiaj glebę, tak butem i stwierdzam, że tam gdzie dochodzi słońce, jak dalej tak będzie operować słońce to za tydzień, dwa wyciągnę szpadel i przesadzę agrest i morwę. Podobnież należy przesadzać po zejściu pierwszych śniegów. Mentalnie jestem już gotowa. Byliny , może troszkę później.

Doszłam do 80 strony, więc czas zamknąć wątek, ale póki co nie wiem jak to się robi. :oops:
Awatar użytkownika
Zuzia111
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2090
Od: 13 paź 2016, o 16:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Ewo..tu jest wątek gdzie należy napisać. :D http://forumogrodnicze.info/viewtopic.p ... 8&start=42
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: Namiastka ogrodu

Post »

Napisz do moderatora prośbę o zamknięcie wątku i do zobaczenia w kolejnym :wit
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”