Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Jo37
500p
500p
Posty: 606
Od: 20 sty 2009, o 10:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa i nie tylko 6a/6b

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Ania znowu zamilkła a tu powoli zaczyna się przedwiośnie.
Pozdrawiam , Joanna
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witam wszystkich po latach. :wit
Zostawiłam swój wątek i forum, biję się w pierś... Ale niestety, życie układa różne scenariusze.
Prawie 3 lata temu miałam poważny wypadek samochodowy, długa rehabilitacja za mną. W każdym roku jakaś operacja u synów- Katowice i Olsztyn na zmianę. Rozbudowa domu i prace wykończeniowe w środku. A na koniec szaleńcza chęć posiadania trzeciego dziecka. ;:167 Ciąża zagrożona ale donoszona i od kwietnia jest nas pięcioro. :tan Jasiek przebadany, w 100% zdrowy i można powiedzieć, że od tego momentu odblokowałam się na ogród... Znów chce mi się chcieć...
Czas i zdrowie mocno mnie ograniczają ale mam nadzieję, że już tutaj z Wami zostanę. ;:108 Dzisiaj bez zdjęć, tego co się u mnie zmieniło ale obiecuję, że niedługo pokażę jak najwiecej.
I zapraszam w odwiedziny.
Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj Aniu! jakie kochane trzy buziaczki! ;:167 a najmłodsza szczególnie z racji wieku. Starsi chłopcy wyrośli. Bierz się za urządzanie ogrodu żeby cieszył Teraz za dużo nie zrobisz, ale przynajmniej przygotujesz na wiosenne sianie itp. Pozdrawiam i będę zaglądać ;:196
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Anulka kochana dziewczyno witaj z powrotem ;:196
Dobrze, że doszłaś do siebie, a chłopaki przekochane widać że to wasze skarby najdroższe ;:196
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Tak się cieszę, Aniu, że wszystko się u Ciebie układa po Twojej myśli, ;:138 ;:138 a najważniejsze zdrowie dzieciaczków i Twoje też, wszak musisz tę kochaną trójeczkę wychować. ;:167 A nie jest to proste. Wiem coś o tym, bo sama trzech chłopaków wychowałam.
Na zdjęcia z ogrodu poczekamy, damy Ci odetchnąć. Wracaj do pełni sił i do ogrodu. ;:196
Całuski dla dzieciaczków. ;:79 ;:79 ;:79
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Jasia22
100p
100p
Posty: 102
Od: 17 sty 2010, o 16:31
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: KATOWICE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

WITAM SERDECZNIE I ŻYCZĘ ZDRÓWKA
Zapraszam serdecznie
: Spełnione marzenie 2007
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj ;:196 . Fajnie, że wróciłaś ;:138 . Dużo zdrówka Wam życzę ;:196 . Udźwignęłaś już tak wiele więc nic Cię nie pokona ;:108 . Pozdrawiam i powodzenia w zakładaniu ogrodu życzę :wit .
Awatar użytkownika
andzia458
500p
500p
Posty: 702
Od: 19 sty 2014, o 18:20
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Łuków

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Marysiu, oj tak czas leci i chłopcy już duzi. A Jaś jest miłością całej naszej czwórki. Chłopcy świata poza nim nie widzą. Oj, mam na jesień jeszcze sporo planów ogrodowych. Wiosną komunia Przemka więc czasu będzie mniej...

Beatko dziękuję za odwiedziny i ciepłe słowa. ;:196 Człowiek nawet nie jest w stanie sobie wyobrazić, ile może wytrzymać, jak bardzo jest silny...

Lucynko no powiem Ci, że posiadanie czterech facetów w domu to prawdziwe wyzwanie. ;:oj Ale staram się ich dobrze wychować, męża też. ;:136
Zdjęć kwiatów nie mam dużo, nie robiłam w poprzednich sezonach bo po prostu włączyłam się na ogród... A w tym roku z powodu suszy spektakularnych kwitnień nie było. ;:185

Jasiu dziękuję za odwiedziny i życzenia. ;:196

Ewelinko, dziękuję. Co nas nie zabije, to nas wzmocni- jak to mówią... Ogród poczekał i może teraz się doczeka.

Teraz chwilę o tym, co u mnie. Za bardzo nie ma się czym chwalić, ogród niewiele się zmienił. ;:174 Rozbudowaliśmy dom- powstała kotłownia, duży korytarz i pokój dla chłopców. We wrześniu będzie robione ocieplenie i wykończenie dachu bo w tej chwili to jedyny taki dom we wsi bez obróbki z blachy. ;:224



Obrazek

Obrazek

Powstała też wiata na drewno.
Obrazek

Poza tym wkopaliśmy duże szambo i przeniosłam warzywnik w inne miejsce.

Teraz biorę się już za ten plac. Aktualnie są już wykarczowane stare drzewa. Ziemia została zruszona i wybieram ręcznie korzenie perzu. Po prawej stronie gdzie jest sznurek, powstanie ogrodzenie z siatki. Mam nadzieję, że we wrześniu, o ile czas mężowi pozwoli...
Wzdłuż ogrodzenia planuję długą na 35m rabatę a dalej posadzić berberysy w poprzek działki, żeby oddzielić część reprezentacyjną od gospodarczej i żeby pies nie miał przejścia na tą część. Myślicie, że dobry pomysł?

Obrazek



Obrazek
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=91408" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Witaj :wit . Jest sporo prawdy w tym powiedzeniu ;:108 . Fajnie, że zyskaliście dodatkowe metry kwadratowe. Przy trójce dzieci przyda się większy metraż ;:224 . Ogród powoli urządzisz ;:108 . Taką wiatę to my planujemy ale na miejsce do grillowania i przesiadywania ;:224 .Póki co nie mamy takiego miejsca w razie niepogody . Jakie berberysy planujesz posadzić ?? Krzaczaste takie, które będziesz cięła regularnie czy kolumnowe ?? Na pewno kolce odstraszą psa ;:108 . Pozdrawiam i pogody we wrześniu życzę co by sprawnie przeprowadzić inwestycje :wit .
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16586
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Moje siedlisko na Lubelszczyźnie :)

Post »

Praca wre, co cieszy, a ogród powoli sobie urządzisz. ;:303 Nie warto się śpieszyć, bo - jak to mówią - co nagle to po diable.
Spokojnie sobie wszystko w główce poukładasz, by wiosną ruszyć z zagospodarowywaniem. ;:24
Domek ładnie się już prezentuje ;:215 , a drewna nagromadziliście na całą zimę. ;:303 ;:303
Powodzenia w aranżacji ogrodu życzę i zdrówka dla całej Waszej piąteczki. ;:97 ;:97 ;:97 ;:97 ;:97
Pozdrawiam cieplutko. ;:196
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”