Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Tolinka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1715
Od: 1 mar 2013, o 23:30
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu ale zakupki no fiu,fiu!Cudeńka ;:167 Na te stalowe kule sama mam chrapkę ;:300 tylko mnie cena przeraża ;:219 Ja dzisiaj byłam w obi były jeszcze duże kule z różami i jakieś tam resztki ozdób ale większość uszkodzona ;:174
Awatar użytkownika
anida
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2018
Od: 26 sie 2015, o 21:28
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Augustów, strefa 5b

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu, mój ogrodek to 4×5 m, a trawę zdarlam na jesieni, więc nie mam co pokazać, dopiero posadzilam z powojnikow 2 multi blue, jan Paweł, niobe, arabella, błękitny anioł i montana rubens - ten z powodu jednego cudnie pachnacego kwiatka - później doczytałam, że przemarzaja pąki kwiatowe, ala cóż. Wcisnelam też 9 róż, w tym 2 boniki i Chopina, reszta kundelki bazarowe, kilka naparstnic, liatry, lilie, przetaczniki i miodunki. Zobaczymy co przetrwa pierwszą zimę na Suwalszczyźnie.
Pozdrawiam Anida

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

W końcu wiem jak postąpić z moimi winoroślami. ;:215

http://www.mojpieknyogrod.pl/film/jak-p ... c-winorosl
Awatar użytkownika
Ela_2015
500p
500p
Posty: 543
Od: 26 gru 2015, o 16:20
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Witaj Aniu zaszalałaś z dekoracjami będzie co podziwiać.

Mam 3 świecznice na działce ,jedna z nich jest 5 letnia brunette na początku słabo rosła
potem wystrzeliła ,teraz jej kwiaty sięgają czasem powyżej 2,5m a jak pachnie -niebiańsko.
W BR też zakupiłam tą samą w zeszłym roku i niewiele przyrosła górą,na pewno ukorzenia się
a potem pokaże co potrafi oby tylko liście były bordowe.
Zależy mi na kontraście. ;:196
Ela
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Anka, szacun za to bieganie i w ogóle za samozaparcie ;:180 ;:180 ;:180 Ja ze sportem jestem na bakier a ciągle sobie powtarzam, że muszę się za siebie wziąć :;230
Dekoracje piękne, fajnie mieć jakie bibeloty na rabatach.
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu biżuteria piękna. ;:oj Serducho różane wyjątkowe. ;:138 Jak miło patrzeć na twoje kwitnące rabaty, ;:215 a gipsówką muszę się w tym roku zająć, żeby ją było widać. Szałwii wymyśliłam 30 sztuk, a po kilkanaście zł, to już suma. ;:202 Nawet nie o kwotę chodzi, tylko pomysł nie do końca przemyślany, pewnie większość i tak zostanie oddana po roku. ;:306 Ostnica dla ciebie zaklepana, większe dobrze wyglądają, tylko małe padły.
Filemon24
1000p
1000p
Posty: 1457
Od: 1 sie 2014, o 14:59
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: północne mazowsze

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Soniu kiedy otwierasz wątek wiosna tuż tuż :D
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Sonieczko Ty moja... no co tu dużo gadać..? Kocham Cię no! Obrazek Dziękuję za ostnicę!!! Obrazek
Jeśli moja Twoja kocimiętka Blue Moon nie przeżyje zimy, to się odwdzięczę i prześlę raz jeszcze! Może coś jeszcze byś chciała?
Możesz w wolnej chwili się zastanowić czego będziesz mieć w nadwyżkach i dać mi znać. ;:215 ;:131 ;:168

Dołączę się też do pytania Filemona. Obrazek

Marlenko dziękuję za pochwałę moich sportowych zmagań. ;:196 Jest to dla mnie motywacja do dalszej ciężkiej pracy nad sobą. ;:215
I ja uwielbiam takie bibeloty porozrzucane po ogrodzie, to tu, to tam...Obrazek
Oby mi ich tylko nie zwędzili... :oops:

Elu -Ela_2015 moja świecznica zacznie teraz trzeci sezon. Jest więc szansa, że i ona w końcu wystrzeli? ;:65

Anida jak wszystko zacznie z ziemi wyłazić to skuś się na założenie wątku. Są tu dziewczyny, które też mają takie maleńkie ogródki i zawsze mają co pokazać. Przecie każdą roslinę można z miliarda innych ujęć pokazać. ;:333

Tolinko moje różane kule to właśnie dwie duże i jedna mniejsza. I serduszka z identycznym motywem, też w dwóch rozmiarach do kompletu. ;:131

Aniu -annes77 pooglądałaś sobie? Udało się?

Aniu -Lady-rpospacerowałam Twoimi dróżkami, równiutkimi i takimi poukładanymi, wprowadzającymi wiele harmonii do ogrodu. Czekam teraz na zdjęcie dróżki z kamienia. ;:333

Zuziu no obyś była zadowolona z aparatu, bo nie chciałabym Cie mieć na sumieniu. Obrazek

Olu taką właśnie mam nadzieję że te ozdóbki dodadzą uroku mojemu ogródkowi. ;:131

Reniu staram się jak mogę! Obrazek

Sabinko dlatego ja w tym sezonie zrobię ranciki kilka centymetrów przed kamieniami. I mam nadzieję że osiągnę zamierzony efekt. Obrazek

elusia723 myślę, że byś umiała. ;:215 Zawsze można próbować i ewentualnie przesadzać a ozdoby przestawiać aż osiągnie się zadowalający nas efekt. Do czasu oczywiście, bo oczywiście większość z nas po czasie stwierdza, że znów coś jednak trzeba zmienić. I znów przesadzanie i przestawianie... ;:306 Taki już los ogrodnika... :;230

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11531
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu rozdawanie jest jeszcze przyjemniejsze, niż kupowanie. :D Kanciki rób, moim zdniem zdecydowanie poprawiają wygląd rabat. Biżuteria będzie się w takim otoczeniu super prezentować. ;:108 Jak wszystko zacznie wypuszczać nowe przyrosty, to dam znać, bo mrozy bez śniegu z pewnością szkód trochę poczyniły. Otworzę wątek, tylko pomysłu i czasu mi brak. Synowa już na finiszu, muszę też im trochę pomagać. ;:167
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Soniu to niech Synowa się bierze za rodzenie :wink: bo moje urodziny nadchodzą wielkimi krokami! Już za momencik! Liczę, że będziemy świetować w tym samym dniu. ;:65 ;:138 A tak całkiem na poważnie, to mam nadzieję, że poród będzie szybki, bo lekki raczej nigdy nie jest. :wink: A wnuczulek urodzi się rdrowiuteńki jak rydz!
Jak się wszystko pobudzi ze snu zimowego, to daj znać. :wink:
Pashmina2006
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8030
Od: 12 kwie 2012, o 18:56
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódzkie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Ania, o niczym wielkim nie myślę. Muszę uporządkować inne sprawy. Ale bardzo podobają mi się właśnie takie kule. Nawet o nich myślałam, chyba nawet o tym samym zestawie bo coś podobne te ptaszki i patyczki pozostałe. Ten sam sprzedający chyba. Ale ja widzę te kule u siebie na trawie. No i obawiam się, że mogą być za małe. A Ty? Gdzie je chcesz ulokować? Kurczę sama nie wiem, czy się skusić. Wiesz czego się też obawiam? Szukając różnej biżuterii, znalazłam na takich kulach takie żabki. Pewnie też je widziałaś. No i znalazłam sklep który je sprzedaje na wyprzedaży. Sporo przecenione bo kule całe zardzewiałe. No i właśnie się zastanawiam, czy te kule też takie nie będą.
Awatar użytkownika
Annes 77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11687
Od: 6 maja 2008, o 19:11
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubuskie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Ja niestety na takie kule nie mogę sobie pozwolić,mam ogród przy drodze ;:222
Za to będę podziwiała u Ciebie...może tylko skusze się na poidełko...albo poszukam na giełdzie ze starociami?
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Wleciałam tu do Ciebie oblookać te wyłażące już z ziemi tulipany, a tu nima Obrazek
Za to widzę że Madzia coś straszy rdzewieniem kul Obrazek
Trza by wlecieć do Wandzi i popytać, u niej kule już od jakiegoś czasu bytują w ogrodzie Obrazek
A ten motyl włochaty, fuj, nie wiedziałam że motyle są takie włochate :shock:
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”