Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Wanda7
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 16010
Od: 2 wrz 2010, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Warszawa/Kobyłka

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Ach te błękity, te lazury, te przestrzenie, woda, białe stateczki i skały. Tak by się chciało zatonąć w tym oceanie niebieskości. A przy tym tak ciekawa relacja i tak sympatyczna rodzinka, Aneczko. Warto było tu dzisiaj zajrzeć :D
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Witaj Aniu, wróciłam z urlopu i przybiegłam się przywitać :wit
Ależ miałaś wspaniałe wakacje !!! Grecja śliczna i taka ;:3
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aneczka, pochwal się swoimi zdobyczami cebulkowymi. Widziałam, że mieli sporo czosnków. Duże białe i mniejsze żółte i fioletowe ;:108
Awatar użytkownika
jolifleur
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1441
Od: 30 lip 2012, o 14:41
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Zacisze Gwda Mała

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu, piękne widoki i piękne kolory. A jakiż ten niebieski jest niebieski, aż oczy razi :) Będziesz miała co wspominać w szare dni ;)
A z ogrodem nie jest tak najgorzej jak takie ładne fotki można robić ;)

Coraz bardziej przekonję się do hortensji, to muszą być bardzo wytrzymałe rośliny. I do tego pięknie wyglądają ;:108 Takie dostojne...
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Ja też popełniłam zakupy w Biedrze ;:131
Chwal się Aneczko co zanabyłaś ;:183
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Och....już zakupy ?.... :uszy
Ja jestem w proszku, bo wszystko więdnie w oczach mimo podlewania.
Nawet o zakupach nie pomyślałam. :roll:
No to chwal się coś zgarnęła do koszyka.
Grażyna.
kogro-linki
PEPSI
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7095
Od: 20 sty 2013, o 10:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Anka dzięki za cudne fotki. Grecją można się zafascynować i wraca się tam i ciągle coś nowego odnajduje.
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11484
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu zamknęli ci bramę do działki. :)
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Witajcie. :wit

Kochana Soniu jestem. ;:196 Furtka otwarta więc ciągle coś znoszę. :wink:
Mam nadzieję, że jednak zdrówko pozwoli i wybierzesz się w te piękne rejony. Mocno trzymam kciuki. ;:215

Gosiu nie sposób się z Tobą nie zgodzić. Grecja jest piękna -bez dwóch zdań. ;:196

Grażynko i Zuziu przyniosłam do domu:
5 x Queen of the Night,
5 x Upstar,
1 x Elegant Lady,
1 x Claudia
3 x czosnek biały
1 x krokusy Spring Beauty
1 x narcyzy Wave

Muszę jeszcze dokupić białe tulipany no i obowiązkowo Angelique. No i czekam też na pojawienie się w Biedrze tych tańszych cebul, bo wśród nich są fioletowe czosnki Gladiatory. I na nie bardzo poluję. ;:65

Jolu tworzysz swój raj na nowo. Masz dużo miejsca, to i dużo hortensji się zmieści. A to fakt, takie piękne rośliny.

Sabinko co zakupiłam napisałam wyżej. ;:196 No i nadal nie skończyłam. ;:333
Tak, to prawda doszukują się powiązań, że mityczna Atlantyda to właśnie Thira. Przede wszystkim zgadzała by się teza o zagładzie. Wszak wybuch wulkanu w 1450 r. p.n.e pogrzebał ją doszczętnie, niszcząc całą cywilizację minojską.

Marleno dziękuję za odwiedzinki. ;:196

Wandeczko ;:168 dziękuję za miłe słówko.

Jolu ja na razie co rusz ląduje gdzie indziej. Jak na razie najbardziej podobało mi się własnie na Rodos i na Krecie teraz. Kontynentalna Grecja mnie też nie pociąga. Było tam zimniej niż u nas w Polsce. :lol:
Nie zazdroszczę Ci zgubienia syna, oj nieeee... ;:185
Wiem co czułaś, bo sama to przeżyłam...
Byliśmy w Turcji, gdy mój synek miał prawie trzy latka. I prawie nic jeszcze nie mówił (poza: mama, tata, daj, nie itp) Przed wyjazdem sąsiadka gadała nam co rusz: Ania po co tam? Pilnujcie dzieci, bo tam tyle dzieci porywają. :oops: Do dziś nie wiem skąd ona miała takie informacje, ale strasznie mnie wtedy wnerwiała ta jej gadanina. No i polecieliśmy. Któregoś dnia zachciało nam się pojechać na największy targ w egejskiej części Turcji. No rzeczywiście targowisko ciągnęło się na długości kilkuset metrów. Upchane ludźmi, że ledwo można było oddychać.
Ja trzymałam moją siedmioletnią wówczas córkę za rękę a mąż nosił na rękach syna. No i stało się. Postawił go dosłownie na trzy sekundy, tylko by poluzować szelki plecaka, bo go strasznie piły w ramiona. A Szymona już nie było. Do dziś nie mogę tego ogarnąć, jak on mógł tak szybko zniknąć. Ja krzyczałam co sił w płucach i biegłam w jedną stronę targu a mąż w drugą. Gdy dobiegłam do końca a małego nie było, to z powrotem w drugą stronę do męża, on też nie miał naszego synka. Po drodze nikt nic nie wiedział, nikt nic nie widział, nikt nic nie słyszał... Myślałam że oszaleję. Dostałam takiego napadu paniki, że nie miałam czym oddychać, próbowałam wciągać jakoś powietrze a czułam, ze się duszę. Przez tę gadaninę sąsiadki już mi się nasuwały obrazy przed oczy, że na pewno go ktoś porwał w takim tłumie. Biegaliśmy i darliśmy się. Nie wiem po jakim czasie ktoś krzyczał, że policjant niesie jakiegoś małego chłopca na rękach, bo ten biegł przed siebie i płakał. To był mój synuś. Moje zapłakane maleństwo, które na nasz widok zaczęło jeszcze mocniej szlochać. I my tez zaczęliśmy szlochać. Jak go wzięłam na ręce to tak go mocno przytuliłam, ze aż dziwne że mu nie połamałam tych jego małych kosteczek. Płakaliśmy sobie z synkiem jeszcze jakiś czas. Ludzie nas uspakajali ale to było silniejsze ode mnie. To były najgorsze chwile mojego życia. Nigdy, nikomu tego nie życzę. ;:185

Hmmm... Ogród... jest tak przesuszony, ze teraz tylko trawy mnie cieszą i róże powtarzające kwitnienie. I pozostaje tylko czekać do wiosny... :wink:

Kasiu na pewno dowiozą. ;:108

O!? Moniś!!! Jesteś! Co taka cisza u Ciebie? ;:124 Ja byłam na Krecie od 26 lipca do 9 sierpnia. A na Santorini płynęliśmy 31 lipca. A Ty?

Bietko może kiedyś uda mi się powrócić na Kretę i przejść ten wąwóz. Niestety teraz było to niemożliwe przez wzgląd na temperatury i małe dzieci. ;:224
Skoro mówisz, że Balos piękniejsze niż Elafonisi, to tylko się cieszyć! ;:196
A to nocowanie w starych chatkach, nie planowane na dodatek, to dopiero musiało być dla tych turystów wrażeniem!

Teraz pokażę co tam przez ostatnie dni u mnie na działce się działo.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

:wit
Awatar użytkownika
wagabunga123
1000p
1000p
Posty: 1365
Od: 11 lip 2013, o 14:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Aniu, straszna przygoda Was spotkałam w Turcji ;:oj Dobrze, że z happy end-em.

Gratuluje cebulowych zakupów ;:63 Mi chodzi po głowie posadzenie tulipanów w donicy - dziś szperam po necie i szukam inspiracji - naprawdę fajnie to wygląda. Moje cebulki wszystkie wykopane, wiec mam co sadzić :wink: Na pewno też dokupię tulipanów i hiacyntów, dużo hiacyntów ;:108

Twoja Larisa bardzo mnie urzekła - śliczna jest ;:224
Jeśli pot­ra­fisz o czymś marzyć, to pot­ra­fisz także te­go dokonać - Walt Disney
Ciurkadełko wśród róż - moje miejsce na ziemi Tu na razie jest ściernisko ale będzie ... Pozdrawiam, Marlena
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Anka, jak czytałam o Szymonku to łezka mi się w oku zakręciła, nawet nie mogę sobie wyobrazić jak mogłaś się wtedy czuć. Jak dobrze że tak się skończyło jak się skończyło.
Co do ogrodu, widzę że róże znów kwitną, jednak susza nie załatwiła roślinek "na cacy". Super ;:333
Zakupy przednie, oj będziemy sadzić na jesień :tan
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Awatar użytkownika
nifredil
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4371
Od: 26 mar 2012, o 23:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Ania, Larisssa to istne cudeńko. Bardzo fotogeniczna pannica ;:108
Sytuacji z synem nie zazdroszczę.. Przeżyłam kiedyś coś podobnego, tyle że nie ma co porównywać obcy kraj, język, do do naszego incydentu tu w Polsce. Najpierw panika, a potem to uczucie bezradności, bo był i nagle nie ma. Najdłuższe kilka minut w całym życiu ;:224
Awatar użytkownika
kogra
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 36516
Od: 30 maja 2007, o 18:02
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Cieszyn

Re: Wielka miłość od maja 2013, czyli działeczka Aneczki. Cz. 5

Post »

Pięknie kwitną Ci róże.
U mnie tylko niektóre, reszta stoi w miejscu czekając na deszcz, którego nie widać.
Ta susza wykańcza wszystko. ;:222
Cieszą natomiast terminatorki i na te będę w przyszłości stawiać.
Grażyna.
kogro-linki
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”