Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Ewuniu psiaki słodkie,ale w tym roku nie zdecydowałam się na kolejne szczeniaczki :D to jednak duże obciążenie dla suki, a Bułeczki jest dla nas najważniejsza,jak widzę takie relacje jak niedawno pokazywano w tv o pseudohodowlach, nastawionych wyłącznie na zysk to coś mi się robi normalnie :evil: normalnie nie ogarniam tego :twisted:Dzieciaki namówiła mnie na ten eksperyment rok temu,ale chyba nie nadaję się na hodowlę...za dużo mnie to kosztowało,nie sądziłam, że tak ciężko będzie się rozstać z maluchami ;:145

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Mariola u mnie na jesieni i wczesną wiosną też jest dużo chętnych,ale teraz przed żniwami oni też mają problem gdzie to wywieźć,dlatego składają i mają zapasy przekompostowane już :D


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Elwi to Pretty Ballerina hodowli Antona Mego :D ja mam co do niej mieszane uczucia jest piękna, Ale te brązy i beże nie przemawiają do mojego serducha :oops: może dla tego, że nie lubię tych kolorów :wink: wolę takie czyste połączenia bieli i żółci jak np.Stolen Sweets


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Tak sobie klikam i listę irysowych nadwyżek robię :D więcej w sprzedażowym :wink:
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Piękne te irysy. Moje już przekwitły...
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
dorotka350
-Moderator Forum-.
-Moderator Forum-.
Posty: 5486
Od: 26 maja 2014, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko, dzięki za gratulacje ;:168
Na Twoje irysowe królestwo mogę patrzeć bez końca, ale też bez stresu, że nie mam takich cudów. A dlaczego nie mam? Najzwyczajniej w świecie miejsca już brakuje. A dzisiaj chodziłam i patrzyłam co by tu i gdzie jeszcze na jesieni posadzić? ;:224
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Wreszcie nasyciłam oczy kolorami Twoich irysów. Są przepiękne ;:63 . Kasia kusi dostawcą z Czech, ale pewnie tylko pooglądam :cry: . U niej mam kilka wybranych typów i to na tyle będzie, bo wszędzie gęsto i cień. Jest tyle pięknych roślin, że nie uda się upchnąć wszystkiego w jednym ogrodzie. Piszę 'upchnąć', bo trudno mówić o jakimś 'projektowaniu nasadzeń'. Po prostu sadzimy już teraz w każdą wolną przestrzeń, patrząc tylko, żeby względnie pasowały ;:224 .
Pokazuj te swoje cuda, bo kolory uspokajają, a jednocześnie energetyzują. Mówiąc krótko, dają pozytywną energię ;:168 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Mariola ja dopiero po twoim wpisie załapałam że masz nowy wątek :oops:normslnie błysnęłam refleksem aż miło :oops: już biegnę nadrabiać :D
U mnie w cieniu jeszcze dwa ostatnie

Obrazek
Dorotka ja mam jeszcze sporo miejsca ale tylko 35 róż... jak dojdę do twojego stanu posiadania, to pewnie miejsca też zabraknie ;:306 irysy praktycznie już skończyły występy teraz czas lawendy i róż


Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ania no nie da się mieć wszystkiego :roll: czasem sadzimy coś wbrew rozsądkowi ,a później łatwo o rozczarowanie jak nie rośnie toto tak jak powinno.Irysy kochają moją piaszczysta patelnię, a ja nakręcam się na kolejne ,bo niewiele odemnie wymagają i kwitną cudnie, choć nie rozpieszcza ich za specjalnie :D
Padłam jak zobaczyłam twoją Lykke na płocie ;:oj marzy mi się taki różany potwór ;:oj


Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Piszesz, że teraz czas lawendy i róż. Lawendę nabyłam w ub. roku i nawet dobrze przezimowała, no to dokupiłam teraz 4 doniczki. Zobaczymy, co dalej dalej ;:224 . Ostrożnie z nią, bo też zajmuje słoneczne miejsca.
Nie mam takiego wjazdu, jak u Ciebie, bo na moim grasują psy i to 2 duże. Tam się nic nie uchowa, bo kopią doły. No, może berberys i z podobnymi kolcami dzika róża ;:222 . A Ty nie padaj, bo kto będzie dalej tworzył ogród? ;:167 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Tyle się dzieje,tyle nowych kwitnie,deszcze padają, zielsko szaleje tak że już nie wiem w co najpierw ręce wsadzić :D Ale muszę pochwalić się swoimi lelijami :D Po dwóch latach OT pokazują na co jest stać ;:oj

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Pięknie!!! A lilia jaka ogromna! Wspaniałe fotki!!!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko a gdzie pochowałaś liliowce ;:173
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Mariola te które nie ucierpiały od majowych przymrozków i rosną już troszkę dłużej w moim ogrodzie to naprawdę pokazują klasę, Ale mam i takie delikwentki które ledwo przetrwały :roll:
Renia ;:196 mówisz i masz :D
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Oj jakie cudności ;:oj
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
Pulpa222
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2392
Od: 21 kwie 2010, o 08:45
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Lilie OT masz ogromne ;:63 , u mnie tylko jedna wyskoczyła, reszta średnio, ale chociaż zapach jest na pół ulicy.
Oczywiście, że skusiłam się na Czechy i zamówiłam 10 irysów, a jednego z 'nowości' przez pomyłkę. Nie spojrzałam na prawą stronę tabeli :;230 . Myślę, że wiesz, co to oznacza ;:223 .
Uważaj na kręgosłup, bo masz tylko jeden, a regeneracja trudna ;:196 .
Pozdrawiam Ania
"Niebezpiecznie jest mieć rację w sprawach, w których ustanowione władze się mylą." Voltaire
Ogród "po 30-tce" Cz.I, Część II , Część III aktualna,Tillandsie są ? dla leniwych
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”