Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Co roku obiecuję sobie ,że zimą nadrobię forumowe zaległości ,że będę pisać i wspominać...a potem jesienią wpadam w czarną dziurę i totalną niemoc :roll: Włuczę się po waszych ogrodach codziennie ,żeby nacieszyć oczy i serce kolorami ,ale gadać mi się nie chce ,a już swój wątek to szerokim łukiem omijam ,bo konieczność napisania choćby kilku słów jest ponad moje siły dopiero teraz jak śnieg stopniał i zobaczyłam noski tulipanów ,wraca mi chęć do życia :wink:
A tak się zmieniał w ubiegłym roku zakątek pod wiązem :D

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Kobietko coś podobnego mam i ja ;:223
Tylko że mnie jeszcze trzyma choć w ogródku już mam pierwsze paczki ..

Obrazek

Obrazek

Tych czarnych strażników ogródkowych masz super ;:333
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
kaska1ge
500p
500p
Posty: 633
Od: 18 sty 2013, o 19:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Tarnów

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Małe Bułki cudniaste. Zatrzymałaś gromadkę czy znalazłaś im domki? U mnie powolutku coś tam zaczyna się pokazywać. Jak tylko trochę ziemia obeschnie (deszcz pada codziennie) to będę musiała trochę posprzątać: pousuwać pędy rozchodników, przyciąć tawuły i trawy. I młode hortensje.
Póki co udało się przyciąć winorośl.
Na irysowisku u mnie dość mokro, ciekawa jestem co z nowości nie wytrzymało wiosennych roztopów.
Kasia Mój wątek skrętnikowy http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=36&t=68109" onclick="window.open(this.href);return false;
Wiatr wśród pól viewtopic.php?f=2&t=104380" onclick="window.open(this.href);return false;
Irysy SDB i TB https://www.forumogrodnicze.info/viewto ... 2#p6183292" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Reniu ;:196
Widzę nie tylko pączki ale i znajome znaczniki od Kasi :D zginełabym już bez nich ,a Kasia taki mi zapas w tamtym roku przysłała ,że Kubuś uczył się na nich pisać pierwsze literki :wink:
Czarne kuleczki to nie strażnicy tylko szkodnicy i wszystkim bardzo smakowały liście irysów

Obrazek

Obrazek
Wszystkie mają już nowe domki i co jest bardzo miłe mam kontakt z nowymi właścicielami i od czasu do czasu dostaję zdjęcia dzieciaków :D
Kasiulka u mnie też na razie leje i wieje po wierzchu błocko a dalej zmarzlina ,jeszcze trzeba poczekać
Też jeszcze nie oceniam strat ,zobaczymy jak zaczniemy pleć :wink: Uśmiechnełam się jak zobaczyłam twój wpis w wątku sprzedażowym,bo właśnie miałam do ciebie pisać z pytaniem ,czy będziesz miała w tym roku nadwyżki maluchów na sprzedaż :D jak by co to w kolejce stoję :D
Najtrudniej było rozstać się z ostatnim ,strasznie go rozpuściliśmy ;:167

Obrazek
Marzena77
500p
500p
Posty: 878
Od: 6 lip 2014, o 19:42
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Fajne psiaki.Ja też tak mam jak wyszłam do ogrodu zobaczyć czy coś się dzieje i zobaczyłam ranniki,krokusa,przebiśniegi że lada dzień rozkwitną to aż odżyłam .
AmeliaL
200p
200p
Posty: 306
Od: 23 maja 2013, o 19:18
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Beatko cóż za cudne psie mordeczki ;:167 Znaczniki od Kasi mam i ja :wink:

A z tym brakiem chęci do pisania to chyba nie muszę pisać,że mam tak samo :lol:

Ale już jest lepiej,najgorzej zrobić pierwszy wpis po długiej nieobecności,potem samo leci :)

Zaczynam nadrabiać u siebie i liczę,że i u Ciebie będzie co poczytać i pooglądać.Buźka ;:cm
Pozdrawiam Amelia
Kryty krytyk
0p - Nowonarodzony
0p - Nowonarodzony
Posty: 1
Od: 11 mar 2017, o 19:40
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Nom irysy ładniutkie i oko cieszą :D
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3522
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Bejka no jazda tam wstawiaj jakieś fotki bo mi się już siedzenie we własnym ogródku nudzi,
a ostaniemy czasy jakoś dziewczyny watki zamykają ( czy raczej im zamykają ) i coraz mniej mi zostaje tych zaprzyjaźnionych ogrodów .
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
TROJA
500p
500p
Posty: 906
Od: 6 kwie 2017, o 09:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Wpadłam z rewizytą i jak obejrzałam zdjęcia irysów to wiem, będę dalej je zbierać, tylko u mnie pierwsze kwitnienia to w przyszłym roku :wink:
Pozdrawiam Ania
Mój ogród http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=100470" onclick="window.open(this.href);return false;
Moje nadwyżki viewtopic.php?f=11&t=117198" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Ktoś mi ukradł wolny czas :(

Obrazek
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Marzenia widziałam że kupiłaś Notę Barlow, ja swoją dostałam od Kasi i efekt jest taki, że pozbyłam się wszystkich siewek a zostawiłam tylko Norę :D Siewki na głównych rabatach robiły mi taki chaos, który w końcu zaczął mi przeszkadzać-różne wysokości i kolory zupełnie tu nie pasowały :roll: a Nora że swoimi subtelnymi kwiatkami na wysokich łodyżkach wygląda jak kandelabry na stole :lol: niektóre siewki powtarzają cech matczyne i te zostawiam :D

Obrazek
Amelki cieszę się ogromnie że SDB ładnie ci kwitły :D moje mocno oberwały po liściach od majowych przymrozków a dwie odmiany miały też przemrożone pąki ale ogólnie też byłam bardzo zadowolona z ich kwitnienia w nowym miejscu,ale teraz już na stanie wysokie ;:167


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
kropelka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5533
Od: 30 kwie 2008, o 13:05
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: śląskie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Irysy zjawiskowo piękne!
w domu i w ogrodzie, cz.2, cz.3, cz.4
pozdrawiam serdecznie, Mariola
Awatar użytkownika
bejka1970
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 23 sty 2012, o 18:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Trzy rabatki...to jeszcze nie ogród II

Post »

Troszkę tak na raty bo zaganiana jestem i testuję nowy telefon :D strasznie mi się nie chce zmniejszać i obracać zdjęć a z tego ustrojstwa można to robić bezpośrednio i to jest to ;:oj
Marian wiem że ty nie firmowy tym bardziej się cieszę że do mnie zajrzałeś ;:196


Obrazek
Reniu nie wierzę że nudzisz się we własnym ogródku ,zwłaszcza że podesłała mi cudne irysowe zdjęcie :D Mam jeszcze wątek na innym forum i efekt jest taki,że nie mam czasu pisać na żadnym :roll:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”