Pod bocianim...... ogród 2015

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

Dorotko , bociany wróciły i Ty też a to najważniejsze , nawet nie wiesz jak się cieszę że Jesteś bo już się trochę martwiłam czy coś się nie stało , no ale jest wszystko OK .Zimno jeszcze , ale idzie ocieplenie , przynajmniej jest taka nadzieja że idzie , Zaglądaj w miarę możliwości i relacjonuj co w Twoim gnieżdzie i w bocianim .Pozdrawiam serdecznie ;:167
Awatar użytkownika
aneczka1979
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7715
Od: 14 cze 2010, o 21:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

Dorotko my mamy komunię dwa tygodnie po Was. Trzymam więc kciuki i po cichu zazdroszczę, że Wy szybciej będziecie "po".
Boćki niech ogrodu w tym czasie pilnują. ;:215
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

No proszę bociany przyleciały i Dorotkę nam przywiozły na skrzydełkach! więcej radości Dorotko ;:196
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

Grażynko :wit masz rację pogoda do picia nie pracy ;:172 . Gorzej nie będzie, , czekamy, czekamy i się doczekamy. :wink:

Aniu ;:196 uśmiałam się, pewnie wszystko po kolei , a wiesz że ja już pieliłam :;230 to co zostało z zeszłego roku , nie mogłam patrzeć i wypieliłam. Także mam zaliczone tej wiosny ;:306 .

Gosia ;:196 wiem, wiem wstrętna jestem, ale czasu ciągle mało. Trochę na FB siedzę, ale tam też rzadko. Ja się zastanawiam jak będzie wyglądał biały tydzień no i sama Komunia , troszkę cieplej mogłoby być, bo dzieciaki pomarzną.

Elu ;:196 nic się nie dzieje , właśnie dlatego zniknęłam ;:306 . Żadnych nowości u mnie , zmian, zima zdecydowanie za długa a wiosna też nie nastraja przynajmniej na razie. Czekam na długi weekend z nadzieją, że wreszcie zaświeci słońce i odpocznę po tej bieganie.

Aneczko ;:196 Też nerwówka ? u mnie dwa razy była suknia poprawiana, Julce się przytyło tu i ówdzie ;:306 , albo tak miarę zebrali. Już tylko 2 próby i finał. Foty jakieś wstawię jak pozwolą ;:173 .

Marysiu spoko ;:215 radość pojawi się wraz ze słońcem. Naprawdę te ponure dni są dołujące. Dziś i wczoraj ciągle leje - Korzyści? roślinki rosną ;:224 .

Cieszę się, że nie zapomniałyście o mnie . Wydawało mi się ,że trochę wiosenki wstawiałam ale coś mi się pomerdało to na FB ;:306 .
Pozdrawiam, udanego , słonecznego , długiego i upojnego weekendu Wam i sobie życzę. :wink:
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

Witaj Dorotko,powracaj do nas razem z wiosną i nie tłumacz się ,że brzydka ,tak naprawdę bardzo zawiodła,ale jak nas będzie więcej to będzie raźniej ,pozdrawiam ;:168
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Pod bocianim...... ogród 2015

Post »

Dorotko już ostatni tydzień przed uroczystością i będziesz szczęśliwą mamą. ;:168 U nas dziś była I komunia, padał deszcz, dzieciaki poubierane, bo za ciepło nie było. Niech w następną niedzielę zaświeci ładne słońce. ;:168 Będziesz mieć wreszcie czas na zajmowanie się ogrodem. ;:215
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”