Od wiosny do jesieni w moim raju.

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witaj Zeniu. Piękne fotki ;:108 a żurawki bardzo łatwo się dzieli więc dasz radę. Trzymam kciuki i pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
pela11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2312
Od: 24 sty 2015, o 00:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Warszawy

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witaj wieczorową porą . Widzę że naszło Cię na zmiany ,to i dobrze bo przynajmniej coś się dzieje a zmiany przeważnie są na lepsze ,więc przesadzaj . Ja też jutro będę ruszała swoje żurawki bo idą na przesuniętą rabatę do róż . Zupełnie nie wiem kiedy ja się uporam z tą robotą , co jedno zrobię to następne czeka ;:202 . Za mało mam urlopu , przydałby się co najmniej miesiąc ,a i to nie wiem czy by starczyło ;:306 . Pozdrawiam ;:167
Awatar użytkownika
zlotko73
100p
100p
Posty: 198
Od: 30 mar 2015, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Łódź, Łódzkie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witaj Zeniu :)
Jeśli pozwolisz będę u Ciebie częstym gościem.
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witajcie w piękny słoneczny dzień . :D

Iwonko...robi się jesiennie. Jesienna temperatura mi odpowiada ale nie lubię jej za to że coraz mniej kwitnień. Od wiosny podpatruję codziennie co nowego zakwitło. Teraz co już przekwitło. ;:173 .No jakieś tam kwiaty jeszcze mam , coś tam kwitnie..nie wszystko jakbym chciała....ale nie można mieć wszystkiego. ;:108


Janeczko, Ewelinko...żurawki podzielone stoją na baczność , czyli będą z nich ludzie. :heja Coś ostatnio nie mogę usiedzieć na tyłku bez łopaty w ręku. A nie mam nic zaplanowane tzn mam, ale w tym roku już się nie da, więc roboty stoją. :evil:

Elu...mnie po prostu nosi na zmiany. Miałam pomysła..czy mi się podobał, bo ja wiem. ;:224 . Tydzień temu mi się podobał... ;:306. Denerwuje mnie ta Sympatia...postraszyć ją. ;:oj

Danusiu...witaj na mojej działce. :D Mało już kwitnień. Na chwilę obecną najwięcej róż. Niestety męczy je plamistość liści. :wink: Dobrze że w jednym miejscu są...tylko czemu na takim widoku? :;230


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Moja ostatnia kwitnąca lilijka, postanowiła zakwitnąć na leżąco... ;:306 . Podparłam ją kijkiem , inaczej zdjęcia bym nie zrobiła, ja leżałam. :;230
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Śliczne kwitnienia u Ciebie :)
Żurawki jeszcze kwitną? U mnie już dawno zapomniałam, że one kwiaty wydają, ale w tym roku mało kwitły, bo były rozsadzane i odmładzane.
No niestety jesień coraz bliżej, ale trzeba nam zaakceptować ten cykl... Dla mnie najgorszy to listopad, szczególnie jak nie ma słońca.
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Awatar użytkownika
iwek
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1504
Od: 8 cze 2014, o 14:05
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Zeniu a ja uwielbiam jesień w górach jesień jest cudna,oby wrzesień i pazdziernik były piękne.Nie lubię zimy,ale cóż ona też musi być :D U Ciebie jeszcze tyle kwitnień ,i u mnie jeszcze lilia kwitnie a chryzantemkę masz śliczną ;:196
Pozdrawiam Iwona
Moje kwiatki
x-F-7
---
Posty: 10509
Od: 6 lip 2011, o 06:54
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Pospacerowałam troszkę po twoim ogrodzie, piękne lilie, róże i pelargonie zobczyłam :wit .
Awatar użytkownika
maniusika
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5969
Od: 18 mar 2009, o 20:50
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

A moje żurawki jeszcze nie ruszane bo strasznie sucho ,czekam na obiecany deszcz tylko nadal go nie widać .. Takie o czerwonych kwiatach podzieliłam i posadziłam w doniczki też ładnie stoją wyprostowane więc się przyjęły .. U mnie nadal gorąco i sucho ,zaraz idę znowu podlewać ..
zapraszam do mego ogrodu..Janka
Moje -marzenia-maniusika -IV
Mój album
Awatar użytkownika
ewelkacha88
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7990
Od: 22 maja 2013, o 17:54
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: PODKARPACIE

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witaj Zeniu . Ostatnia lilijka piękna i brawo za ładne zdjęcie ;:138 . Rabaty bardzo ładnie masz i takie zadbane . Fajnie, że żurawki stoją na baczność ;:108 . Teraz tylko czekać aż kępki się rozrosną ;:108 . Pozdrawiam :wit .
Awatar użytkownika
lora
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10603
Od: 25 maja 2010, o 13:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

:wit Witaj ! dawno temu tu byłam i jak zwykle stwierdzam roślinki śliczne rosną.
Trawnik jak cacuszko, co nie mogę powiedzieć o moim. :oops:
Lilia śliczna i jeszcze teraz kwitła to cieszy, one dużo dają radości jak człek na nie patrzy. :)
pozdrawia Misia

Ogrodowe wątki Misi
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42095
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witaj Zeniu ;:168
Coś u mnie z powiadomieniami ostatnio kiepsko, czasem pół dnia nic się nie pokazuje ;:223 no i szukam z innej strony a tu w Twoim ogrodzie jeszcze lilia kwitnie i śliczne żółte chryzantemy, takich akurat nie mam ;:306 to może na wiosnę coś podmienimy ;:168
Lato ładne to i możesz dłużej posiedzieć na działeczce. Miłego weekendu i pozdrawiam ;:196
Awatar użytkownika
Zenia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4872
Od: 6 wrz 2007, o 20:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Witajcie. :D Chyba będzie padać choć za dobrym prorokiem pogodowym nie jestem. Wczoraj także od rana przewidywałam że będzie byle jak a było pięknie. Na rękach mam bąble od nożyczek...poprzycinałam brzegi trawnika oraz wokół płytek w trawniku . Usunęłam trochę przekwitniętych badyli przy bylinach. Róże dalej kwitną, choć to wielkokwiatowe zmieniłam zdanie, nie wyrzucę. :;230 . One teraz najbardziej widoczne. Jeżówki pełne w tym roku zawiodły, ale i tak na jesiennych targach kupię..to tak dla odstresowania. ;:306

Basiu...ta żuraweczka teraz kwitnie, zdjęcie świeżutkie . ;:108 Sama się dziwię bo o pozostałych także już zapomniałam. Co do jesieni, nie ma wyjścia trzeba zaakceptować. Tylko jak pomyślę że niedługo znów będę oglądać bloki :evil: ..jak to lato przeleciało a ja się dopiero rozkręcam . Planów mam wiele. ;:306

Iwonko..gór i tych pięknych widoków zazdroszczę. U mnie płasko jak na desce..no prawie. ;:oj . Gdyby mi przyszło wybierać miejsce zamieszkania były by to góry, ze względów zdrowotnych niestety nie. :wink:

Pati..spaceruj do woli. Z pelargoniami zaczyna dziać się coś złego a tak pięknie kwitły, opinia sąsiadów podobna. ;:108 . Dobrze że choć pelargonia variegata ma piękne kolorowe liście że i bez kwiatów jest ozdobą. :tan

Janeczko...ja żurawki sadziłam wprost do gruntu, na razie nic złego się nie dzieje. Życzę deszczyku abyś nareszcie mogła ruszyć z pracami. ;:168

Ewelinko..dzięki za pochwały. :D Jestem cała w skowronkach. ;:306

Witaj Misiu....faktycznie dawno cię u mnie nie było. Ja także czasem kogoś zgubię a wszystko przez powiadomienia. ;:oj Co do trawniczka..staram się , nawożę...choć moja druga połówka krzywo na to patrzy bo potem za często musi kosić. :;230

Marysiu...u mnie z powiadomieniami podobnie tak jak i z zasięgiem internetu. :wink: Czasem jest a czasem posta napiszę i klops...wcięło. ;:223 . Niemniej cieszę się czasem jest i nie muszę czekać kiedy pojadę do domu aby do was zajrzeć. Co do chryzantem..jak przeżyją zimę na wiosnę wal śmiało. ;:168

Wszystkim życzę miłego weekendu ;:128

Dla Marysi...czyż mój zachód słońca nie piękny ;:306

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
apus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5328
Od: 26 kwie 2007, o 21:57
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska

Re: Od wiosny do jesieni w moim raju.

Post »

Zeniu, Twoje róże dostały reprymendę i kwitną! Czasami chyba trzeba na nie pokrzyczeć ;:306
a czasami zwyczajnie może potrzebują czasu, żeby odsłonić swoje prawdziwe oblicze!
Wspaniały zachód słońca... a w ogóle patrząc po Twoich zdjęciach, to mam wrażenie, że masz taką dużą działkę... ;:167
Pozdrawiam, Basia.
viewtopic.php?f=2&t=117468
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”