W moim ogródku cz. 3

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

W moim ogródku cz. 3

Post »

Witam wszystkich serdecznie w kolejnym wątku poświęconym mojemu skromnemu ogródkowi, którym to zajmuję się już od 2009. Niestety nie posiadam zdjęć z kolejnych etapów powstawania mojego ogródka, ale to co jest do tej pory zrobione możecie zobaczyć w poprzedniej części http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=64982
Na ten rok planuję kilka zmian, ale o tym będę pisać jak już coś się będzie działo. Tymczasem zapraszam do obejrzenia moich pierwszych wiosennych kwiatów.
Obrazek
przbiśniegi
Obrazek

Obrazek

Obrazek
iryski żyłkowane
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
krokusy
Obrazek

Obrazek
ciemierniki
Obrazek

Obrazek
wrzośce
Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Jestem :wit
Awatar użytkownika
ASK_anulla
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1701
Od: 25 cze 2013, o 13:44
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Roztocze Zachodnie

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Witaj, Iwonko. Miło odnaleźć Twój ogród w nowej, tak uroczej odsłonie. Wszystkie wiosenne kwiaty są piękne i cieszą, ale Twoje irysy w takich dużych grupach robią niesamowite wrażenie. Najpiękniejsze dla mnie te w ciepłym odcieniu fioletu. Cudo.
Pozdrawiam, Anna.
Jak mówi prof. Bralczyk jest różnica, kiedy robimy komuś łaskę, a kiedy laske... Używajmy polskich znaków!
Potencjalny ogród Anulli cz. 2
Awatar użytkownika
Tajka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11413
Od: 23 sty 2010, o 17:32
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Iwonko cudna wiosna u Ciebie. :wit
Iryski Danforda mi nie zakwitły, mają tylko szczypiorki.
Ciekawa jestem, jakie zmiany w ogrodzie planujesz?
Miłego dnia. ;:196 Jadę do wnuczki. :)
Awatar użytkownika
jola1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4630
Od: 4 kwie 2008, o 08:15
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lublin/okolice

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Iwonko sporo masz tych wczesnych irysków i pięknie się prezentują o tej porze, teraz cieszy każdy kwiatek .
Mam nadzieję że uda Ci się zrealizować wszystkie plany.
markita
30p - Uzależniam się...
30p - Uzależniam się...
Posty: 43
Od: 8 gru 2011, o 14:04
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Jednak się przełamię w moim niepisaniu :wink: , bo Twoje łany iryskowe to prawdziwe łany ;:138
Przy okazji muszę napisać, że bardzo podoba mi się rabata z jukami, trawami i kamyczkami ;:333 , może wreszcie w tym roku uda mi się wszystko zobaczyć na żywo ;:224
Pozdrawiam ;:7
beatann
500p
500p
Posty: 863
Od: 18 wrz 2010, o 09:32
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie
Kontakt:

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Iwonko Kwiecisty początek. Piękny ;:138 ;:138
aika
10p - Początkujący
10p - Początkujący
Posty: 16
Od: 2 lut 2015, o 18:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Pięknie się zapowiada, ile masz odmian jukki?
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Witam serdecznie wszystkich miłych gości, dziś pierwszy dzień astronomicznej wiosny więc z dnia na dzień będzie cieplej (mam taka nadzieję) i coraz więcej kwiatów będzie kwitło w naszych ogrodach.
Dorotko :wit cieszę się że jesteś.
Obrazek
Aniu witaj wiosenne kwiaty zawsze najbardziej nas cieszą bo to pierwsze jakie pojawiają się po zimie, a iryski bardzo lubię i jesienią będę poszukiwać kolejnych.
Obrazek
Tajeczko iryski danforda kwitną u mnie pierwszy raz kupiłam jesienią kilka cebulek i czekałam czy na pewno będą żółte, bo z mieszanek miałam tylko niebieskie. Może spróbuj swoje iryski dobrze podkarmić nawozem teraz jak mają szczypiorki to może nabiorą siły i na drugi rok zakwitną. Planów troszkę mam ale nie wiem jak to będzie z ich realizacją, głównie to chcę przedłużyć rabatę zaczętą jesienią.
Obrazek
Jolu witaj tych irysków wcale tak dużo nie ma ale jesienią będę chciała dokupić jeszcze, ja też mam taką nadzieję że uda się zrobić to co sobie wymyśliłam ale jak to będzie czas pokaże.
Obrazek
Marta witaj, aż zaniemówiłam z wrażenia jak zobaczyłam Twój wpis, ale bardzo się cieszę że jednak się przełamałaś i się odezwałaś. ja mam nadzieję że na pewno uda Ci się zobaczyć tą rabatę na żywo zapraszam, a dla Ciebie jeszcze iryski
Obrazek
Beatko :wit fajnie że jesteś, bo ostatnio jakoś mało piszesz na forum...
Obrazek
Aika witam nowego gościa, cieszę że Ci się u mnie podoba i zapraszam częściej. W tym momencie mam siedem odmian juk i może jeszcze coś przybędzie bo na jedną jeszcze mam miejsce.
Obrazek
ewa-s
500p
500p
Posty: 766
Od: 19 sty 2013, o 10:43
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Witaj Iwonko :D
W Twoim ogródku pięknie o każdej porze roku, wiosną szczególnie cieszy każdy każdy kwiatek,a u Ciebie jest ich już całkiem sporo.
Te niziutkie iryski wyglądają ślicznie,szczególnie gdy rabatki jeszcze nie zapełnione kwieciem ;:215
Pozdrawiam wiosennie ;:196
Awatar użytkownika
ZENOBIUSZ
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4216
Od: 2 sty 2008, o 07:00
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Lublin

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Witaj Iwonko widzę że wiosna coraz śmielej rozsiada się w Twoim ogrodzie, bardzo ładne masz kolory irysków.
Korzystając z ładnej pogody w dniu dzisiejszym udało mi się wreszcie dokończyć grabienie trawy, i od razu zapanował porządek.
Pozdrawiam Zenek
Awatar użytkownika
IWONA1311
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2577
Od: 28 mar 2011, o 12:10
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: lubelskie, Niemce

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

:wit Ewa masz rację te iryski ślicznie wyglądają dlatego jesienią będę szukać kolejnych. Wiosna nareszcie do nas przyszła teraz tylko trzeba ciepełka i będziemy się cieszyć kolorami i zielenią.
Zenobiuszu te iryski bardzo lubię tym bardziej że z roku na rok ładniej mi kwitną. Ja tez dzisiaj cały dzień pracowałam w ogródku, z krótką przerwą na obiad. Rabatki posprzątane z suchych liści, trawy i wrzosy przycięte, co nieco nawet przesadzone. Z trawnika to ja zbieram ziemię z kretowisk bo w tym roku jakaś krecia rodzinka zrobiła sobie stołówkę z naszego ogródka.
Na dobranoc kilka dzisiejszych zdjęć
przylaszczka
Obrazek
krokusy
Obrazek

Obrazek
irysy żyłkowane raz jeszcze (dziś już więcej kwitło)
Obrazek
cebulica
Obrazek
jeszcze raz przebiśniegi
Obrazek
i wrzośce
Obrazek
na koniec bratki które sobie dzisiaj posadziłam
Obrazek
Awatar użytkownika
Anna11
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4538
Od: 1 sty 2009, o 17:24
Lokalizacja: lubelszczyzna

Re: W moim ogródku cz. 3

Post »

Iwonko ;:3 ładne wiosenne widoki u Ciebie ;:333 zachwycają kwitnące cebulki. Zaskoczyły mnie juki, błyskawicznie urosły... pamiętam jak je sadziłaś, były ledwo widoczne...ładnie się komponują z trawami i kamykiem. Planujesz zmiany w ogrodzie, życzę powodzenia ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”