Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

cyma2704 Soniu ja krzewuszki jeszcze nie świadoma tego,że można je ciąć bo byłam święcie przekonana ,że ich się nie podcina to je troszkę ciachałam,ale nie wiele,dosłownie same koniuszki.Ja je do tej pory okrywałam ,ale teraz nie i ciekawa jestem czy słusznie zrobiłam ,czy im nic po zimie nie będzie .Wysiewy to chyba klapa na całej linii nawet mi się nie chce na ten temat pisać,po prostu pośpiech złym doradcą a ja je załatwiłam jeszcze tym,że wzięłam do dość ciepłego pokoju ,one poszły jak burza a teraz klapa.Co prawda nie wszystkie,ale na szczęście zostawiłam sobie nasiona na kolejną próbę .Zima już poszła co prawda dziś padał śnieg ja szalony ,ale jest na plusie więc tylko więcej ciapy niż czegokolwiek .

koziorozec Marto dziękuję a co do róż to już się nie mogę po części doczekać ,żeby zobaczyć ile się uchowa ,które i jak zakwitną i w ogóle ich widoku w pełnym rozkwicie.Oby tylko ta pogoda już się unormowała bo roślinki już zaczynają myśleć,że ich pora wyjścia a tu jeszcze troszkę mogły by poczekać.Dzieci troszkę miały na ferie śniegu,ale tak szybko jak minęły ferie to jeszcze szybciej zniknął śnieg.Dobrze ,że w ogóle miały troszkę białego szaleństwa bo te dzieciaki teraz to klapa.

rafik5678 Rafale i po zimie ,już jak wiosna momentami.Wysiewy tobie lepiej wychodzą niż mi ;:223

becia123 Beatko dziękuję :)I po zimie i z wysiewami kiepsko.Troszkę mi się pokićkało ,ale już się coś normuje więc może jeszcze coś mi się uda dosiać i wyhodować.Kobea na razie ma się chyba najlepiej.

Zabeczka101059 Dzidziu siewy tak sobie ,pogoda też jakaś taka w cały świat .A w ogóle jakoś tak do bani było,ale już jest lepiej i mam nadzieję,że będzie coraz lepiej.

stasia_ogrod Stasiu dobrze,że cykamy zdjęcia bo ta zima szybko poszła ,teraz na plusie ,pada śnieg potem deszcz i tak na zmianę .Tylko ciapa i plucha aż się z domu nie chce wychodzić .Do tego temperatura na plusie.W sobotę było tak pięknie i ciepło ,że momentami miało się wrażenie,że to wiosna.Stasiu ja do wysiewów się nie nadaję,jak mi coś nie wychodzi to się wkurzam i już mi się nie chce nic z tym robić.Poczekam co się uda jakoś utrzymać ,może te co wyjdą dopiero teraz będą miały się lepiej.Chyba wolę kupić sadzonkę niż się wkurzać przy wysiewach ;:306

TerDob Tereniu usunę tego mojego jednego kamyczka ,ale latem dopiero .Teraz mam się szczepić na żółtaczkę ,potem po skierowanie i dopiero.Na razie jestem na diecie i jakoś daję radę.Mam nadzieję,że do maja dzięki tej diecie coś schudnę na komunię syna ;)

sweetdaisy Zuziu dziękuję :)

Ankos7 Aniu już wiesz wsio ,ale miejsce na wysiewy jest tylko nie wiem czy mi cierpliwości starczy ;:306 Buziole dla was ;:196

iwwa Asiu zima już tylko na zdjęciach,teraz to ni to zima ni wiosna ;:223
Oj te wysiewy ... ;:223

anabuko1 Aniu dziękuję i tobie też życzę wszystkiego dobrego bo też nie ciekawie ci się układa,oby było już tylko lepiej :)


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
rafik5678
500p
500p
Posty: 680
Od: 15 wrz 2012, o 21:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

A dlaczego mówisz że wysiewy Ci nie wychodzą, na pewno wszystko wzejdzie. ;:138 Kolejne powojniki przepiękne. ;:108
Moja przygoda z roślinami Zapraszam.
  • "Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!"-
    Helen Mirren
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Zdrówka życzę ;:196 przepiękne powojniki ;:138 :wit
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
Awatar użytkownika
TerDob
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 9595
Od: 13 sty 2008, o 17:06
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Małogoszcz k.Kielc

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Beatko ;:196 Piękne powojniki ;:333 ;:333
Dobrze że masz jednego kamyczka - ja miałam garstkę , nie miałam jeszcze działki jak usuwałam bo bym grządkę nimi wysypała ;:306 ;:306
Myślę że z wysiewami się troszkę pospieszyłaś i teraz się trzeba męczyć aby się siewki nie powyciągały - ale cóż jak łapki świerzbiły :;230
Trzymaj się kochana i dużo zdrówka życzę ;:168
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Kochana ja też wolę kupić sadzonkę niż bawić się we wczesne wysiewanie, tym bardziej że w bloku nie ma po temu warunków. ;:222
Też miałam tylko jeden kamień ale za to wielkości gołębiego jajeczka.Przy atakach zwijałam się na podłodze, zwłaszcza po zjedzeniu frytek lub placków ziemniaczanych.Szybko zrozumiałam że muszę się go jak najszybciej pozbyć i właśnie minęło 25 lat bez żadnych dolegliwości a jem wszystko, bez żadnych diet. ;:215 Uporaj się z tym i szybciutko wracaj do zdrowia. ;:167 ;:196
Powojniczki masz pierwsza klasa, niech tak dalej wspaniale rosną i pięknie zdobią ogródek. ;:138 ;:138
Awatar użytkownika
beacia0088
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2565
Od: 25 lis 2013, o 20:18
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Kielce

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

rafik5678 Rafale to moja kobea ,która ma się dobrze,reszta to porażka ;:223


Obrazek


Obrazek

Obrazek

Zabeczka101059 Dzidziu dziękuję ;:168
Oj dziś sobie troszkę pozwoliłam i teraz odczuwam skutki :cry:

TerDob Tereniu mam jednego, ale dość spory.Myślę,że już niedługo go się pozbędę,muszę najpierw się zaszczepić .Co do wysiewów to świerzbiły łapki,ale to był błąd.Ale ja bardzo się nie martwię tymi wysiewami,wysieję jeszcze raz troszkę później i jakoś będzie.Jak coś nie wyjdzie to kupię sadzonkę i już ;:306

stasia_ogrod Stasiu ja mam jeden o średnicy 2.5 na 2 cm ,więc dość spory.Oj ból jest masakralny ,przy porodach tak nie bolało i tak nie cierpiałam jak przy tym kamieniu ,koszmar ;:223
Jestem na diecie i jakoś leci choć dziś troszkę sobie pozwoliłam i teraz boli ,ale mam nadzieję,że nie rozboli jak wtedy.Chyba łyknę zaraz tabletkę bo mi doktorka przepisała bo mogę mieć ciężką noc.
Powojniczki od ciebie mają się chyba dobrze po tej zimie ,nawet u dwóch widziałam już pączusie więc chyba się zaaklimatyzowały u mnie ,oby :)

Kochani a dziś miałam super dzień i cudowne prezenty.Co prawda urodziny mam po niedzieli ,ale dziś była imprezka urodzinowa i ostatkowa przy okazji.Prezenty mega cudne :heja

Torcik zrobiony przez siostrę,pycha :tan

Obrazek

i moje cudne prezenty :heja

Obrazek
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12457
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

No to wszystkiego najlepszego ;:196 piękne latarenki ,figurka ,ekspresik oglądałam tydzień temu,szukam takiego mini bo córeczce się marzy,daj znać jak się sprawuje
Awatar użytkownika
rafik5678
500p
500p
Posty: 680
Od: 15 wrz 2012, o 21:07
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Wszystkiego najlepszego!!! ;:138 Nie martw się może z rozsad coś zostanie, może przenieś je na widniejsze okno. ;:65
Moja przygoda z roślinami Zapraszam.
  • "Ogrodnictwo to nauka, nauka, nauka. Na tym właśnie polega zabawa. Cały czas się uczysz!"-
    Helen Mirren
Awatar użytkownika
Zabeczka101059
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 4716
Od: 12 lis 2008, o 14:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: świętokrzyskie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

gratulacje ;:196 , pysznie wyglądający torcik :tan i super prezenty ;:138 siewy wg mnie nie wyglądają źle , to dopiero maleństwa a jak się rozrosną ;:oj miłej niedzieli ;:168
Pozdrawiam -Dzidzia
aktualny,
spis wątków,
Awatar użytkownika
witch
1000p
1000p
Posty: 3102
Od: 9 cze 2013, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Białystok.

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Ojej, To już niektórzy wysiewają?
U mnie siewki w domu nie wychodzą. Ciemno mam.

Wszystkiego dobrego Beatko ;:136
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Beatko, ale masz już roślinek ;:oj .
Wszystkiego dobrego!
vimen
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Przyjaciel Forum - Ś.P.
Posty: 2781
Od: 11 sty 2015, o 16:21
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Beciu najlepszego :D
no niestety za mało jeszcze światła - trzeba siewki doświetlać. Ale damy radę :D
Awatar użytkownika
sweetdaisy
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3531
Od: 15 sty 2015, o 19:21
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Kocham ogród i wszystko z nim związane cz.2

Post »

Beatko, wszystkiego dobrego ;:196
Latarenka śliczna, a ekspres podobny i ja mam. Kawki z niego mniam ;:333
Pozdrawiam, Zuza
----------------------------
Słoneczny kawałek mojego miejsca na ziemi I, II, III
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”