Pod Jesionem cz. 4

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Marysiu! Ten Pink Octopus to mój ulubieniec. Na wjazdowej rabacie mam cień, a ten dzielny maluch bardzo ładnie sobie radzi. Tyle,że ja takich ulubieńców, z jakiegoś powodu lub bez, mam sporo więcej.
Psiunki i kotki mają się super. Te pierwsze szczekały do trzeciej w nocy, a te drugie zaczęły awanturę chwilkę po piątej... :twisted: Znak, że żywotne stworzonka. ;:223

Ponieważ musiałam jechać wczoraj na laser (oczywiście był nieczynny) przypadkiem zaglądnęłam do marketu, i ku rozbawieniu i całkowitej rezygnacji H wylądowałam, jak zawsze, przed regałami z nasionami... :oops:
Byłam grzeczna (głównie dlatego, że większość mam) i kwiatków zakupiłam tylko 6 szt. H twierdzi, że 9, ale przecież groszek pachnący i słoneczniki to nie tylko kwiaty... ;:170
Nasiona warzyw (ogórki, fasolka, karczoch itp) zdejmowałam z półki do koszyka z miną ciężko spełnianego obowiązku... ;:198 Ślubny średnio się dał nabrać strasząc, że przejrzy mi dokładnie pomieszczenie w którym trzymam moje skarby...
Zdecydowanie lepiej ,,nie drażnić rekina". ;:224

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Renatko te nasze obowiązki :;230 i kto nam wytłumaczy, że my nic nie musimy ;:oj
Co to takie śliczne szafirowe ;:167 goryczka? cudo.
Róże pięknie się prezentują i zdrowo wyglądają, czy ta ostatnia to nie jest Lavaglut? mam podobną :D
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Marysiu! Ubawisz się... to lobelia...Wysiałam ją pierwszy raz w zeszłym roku i zakochałam się w tym maleństwie! Jeśli pobyty w szpitalach nie przeszkodzą, to będzie u mnie i w tym roku. Dała sobie radę na wjazdowej rabacie! ;:306
Różyczka to chyba faktycznie Lavaglut, choć kupowałam ją pod nazwą "Lawa glu" ... ;:224 Jest zdrowa, liście ciemno zielone, bardzo obficie i długo kwitnie! To będzie jej trzecia wiosna, o ile i do niej nie dobierze się jakiś szkodnik... :twisted: Dziś odkryłam, że straciłam kolejne roślinki... ;:145

Kocham niebieskie kwiatki
Obrazek

Obrazek

A to moja mała sąsiadka, która czasem do mnie ucieka. ;:167
Obrazek
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Renatko teraz jak się przyjrzałam to widzę lobelkę, tym powiększeniem mnie zmyliłaś. Też sieję od paru lat i nawet już wysiałam, to śliczna roślinka ;:215 Róża Lavaglut ma niesamowity kolor, ja swoją trochę źle posadziłam ale coś zmienię na wiosnę :D Niebieskie lubimy, ale ja bardzo lubię dąbrówki i mam ich kilka ;:215 Śmieszą mnie te pieski, ona zagląda do Ciebie bo u Ciebie wesoło dużo czworonogów ;:215
Awatar użytkownika
Tosia1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12604
Od: 13 mar 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Chorzów

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

:wit :wit Reniu, ja też się zastanawiałam cóż to za niebieska piękność.
Lobelie uwielbiam, ale siewy mi nie wychodzą. Kupuję gotowe sadzoneczki.
Róże zdrowe, ładne. W tym roku będą większe i dorodniejsze.
Tylko Ty bądź zdrowa!!!! ;:196
Co zasiejesz, to zbierzesz
Malutki ogródeczek Tosi - cz.14. Zapraszam serdecznie!
Wcześniejsze wątki.
Awatar użytkownika
Lady-r
Przyjaciel Forum
Przyjaciel Forum
Posty: 4276
Od: 3 lis 2006, o 12:35
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: między Płockiem, a Ciechanowem

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Sąsiadka urocza ;:108 a ja walczę z nieproszonymi gośćmi, co zrobiły sobie wychodek z mojego ogródka. :twisted: Koty teściowej w ilosci 15 i z 5 moich co się kiedyś ulitowałam nad kotką przybłędą. Ale koniec tego luz-pasu, biorę się za kocią antykoncepcję. :wink: Na szczęście mam Vet na miejscu to niech radzą.
pozdrawiam Ania jestem na etapie wymieniania tego co mi się trafiło na to co mi się podoba ;)
Mój ogródek cz.1
Zadbajmy o zdrowie Moje domowe Ogródek Lady-r po przerwie
Awatar użytkownika
plocczanka
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 16561
Od: 31 lip 2014, o 21:16
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Reniu, lobelię i ja bardzo lubię. W ubiegłym roku wyrosła mi z samosiewek i stworzyła ładny dywanik W tym roku też liczę na samosiewki.
Sąsiadeczka śliczniutka. ;:138
Pozdrawiam. Lucyna
Jesień życia wśród kwiatów, zwierząt i ptaków - cz. 15 Zapraszam.
Ani jeden ogród nie jest urządzony raz na zawsze.
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Reniu sasanki przecudnej urody, ale dzwonek Pink Octopus powala kwitnieniem. Też go w tym roku nabyłam. Po jakim czasie zrobiła Ci się taka kępka? Kocurom u Ciebie jak w raju, leżą widzę do góry brzuchami tak im dobrze. Pozdrawiam Cię cieplutko. U mnie zima i pruszy śnieg.
Awatar użytkownika
Locutus
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12067
Od: 17 kwie 2010, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Romilly-sur-Seine
Kontakt:

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Same cudowności pokazujesz.

Pozdrawiam!
LOKI
Awatar użytkownika
Anuleczka
500p
500p
Posty: 957
Od: 25 sty 2015, o 20:27
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpackie

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Wróciła i jeszcze cudnego pieska podejrzałam.
Awatar użytkownika
renzal
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6239
Od: 13 maja 2011, o 12:33
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: okolice Płocka

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Marysiu! Ja też je lubię, ale nie mam dużo, bo smakują moim gryzoniom. Jeśli będę miała możliwość to kilka różyczek, też zmieni swoje miejsce.

Tosiu! W tym roku róże nie okryte, ale zobaczymy jak sobie poradzą. Ze zdrówkiem różnie bywa, grunt że jeszcze tym razem mi się upiekło, bo ponoć łagodny, ale nerwów było sporo. Lobelkę siałam w zeszłym roku pierwszy raz, warto było! Wyglądała bardzo licho, a później tak pięknie kwitła, do samych mrozów.

Aniu! Moje zwierzaki zaszczepione, wysterylizowane itp, ale też miewam nieproszonych gości i to mnie bardzo mobilizuje do naprawy ogrodzenia wiosną.

Lucynko! Oby u mnie też tak się stało! Ja z samosiewek, to najczęściej mam ...gwiazdnicę ;:209

Aniu! Dzwonek zakupiony był jesienią 2014 w BR, i zapowiada się na wdzięczną roślinkę.
Mam nadzieję, że dalej tak szybko będzie się rozrastał, bo już kilka osób się o niego uśmiecha. ;:333
Psiunka jest prze słodka, to ulubienica mojego chrześniaka.

Loki! U mnie tylko wspomnienia, a u Ciebie same ''świeżynki''! ;:215


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
pozdrawiam Renata Pod Jesionem cz.5 ,czyli: akt V dramatu!
Ciągle marzę, że w tym roku uporządkuję mój ogród. (nowy rok - już szósty - nowa nadzieja ;:306 )Nadzieja umiera ostatnia...
Awatar użytkownika
cyganka77
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 2062
Od: 21 sie 2012, o 14:52
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: mazowieckie

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Reniu ja też róż nie okryłam. Kupowałam takie, żeby dały radę, ale czy dadzą to się okaże na wiosnę.
tencia
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1493
Od: 26 sty 2013, o 20:47
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Pod Jesionem cz. 4

Post »

Reniu cieszę się bardzo ,że wszystko jest w porządku i masz rację czekanie jest najgorsze.Teraz tylko dbaj o siebie i na działeczkę :tan
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”