W ogródku u Ewy

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Witajcie :)
konwalia12 witaj w moich progach, Green jewel zimuje u mnie pierwszą zimę więc odpowiem Ci w tym sezonie ale ogólnie u mnie jeżówki raczej dobrze znoszą zimy. W ubiegłym sezonie miała ok 60 cm wysokości ale to jej pierwszy sezon więc zobaczymy. Bardzo ale to bardzo długo utrzymuje piekny zielony kolor kwiatów :roll:
Czekam na wiosnę z utęsknieniem, a Wy????

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Oj, czekamy ;:108 Lepiej się pochwal wysiewami czy zakupami, bo to tak nieładnie :wink:
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewuś ale pięknymi kolorami nas uraczyłaś. ;:215 Piwonia sfotografowana cudnie. ;:138 Jakie nastroje przed sezonem? :)
zbyszek50
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 1186
Od: 13 gru 2009, o 15:40
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Pani Ewo, nie dość, że odliczamy każdy dzień, każdą godzinę do wiosny to Pani jeszcze nas tak "denerwuje" ! To nieludzkie !!!!
Ale ślicznie :wit :wit :wit
Awatar użytkownika
Biedronka641
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5724
Od: 5 cze 2012, o 17:17
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewciu u mnie już są pierwsze oznaki wiosny. Niestety stoją w wodzie. Ziemia zmarznięta , topi się śnieg a wczoraj jeszcze padało. ;:3 też dziś nie przewiduje. :wit
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Hej :)
Mati - Tulap zakupy raczej skromne choć w koszyku trochę jeszcze jest ale pracuję nad silną wolą haha - a konkretnie to zamówiłam parę piwonii - moja miłość, epimedia ( bo jak wariatka po 1 szt kupowałam domowilam aby te same plamami wsadzać) miskant Memory, domówilam jeżówkę green jewel bo mam 1 szt ;:14 . Ale to dopiero luty a gdzie do wiosny???? muszę sobie kontrolę rodzicielską na koncie założyć haha

Soniu- nastrój nerwowego wyczekiwania na tą wiosnę. Plany ogrodowe ambitne porządkowanie raczej może systematyzowanie ogrodu aby nadać mu ładu. Ciągle ciężko pozbywać mi się roślin, które słabo rosną albo nie pasują :oops: . U mnie nadmiar gatunków oczywiście po 1 szt a to ni jak nie ma wyglądu :oops:

Zbyszku - zbyszek50 na przedwiośniu to chyba każdy jakby poddenerwowany tym wyczekiwaniem. Nowe nabytki chwile umilają :wink:

Alu- u mnie na trawniku stoi woda a pod nią lód. Oznak wiosny niestety nie widać na tym moim wygwizdowie. Tak się czasem zastanawiam nad drenażem pod trawnikiem i montazem studni chonnej ale na samą myśl o tym bałaganie znoszę wodę na trawniku :?


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
Tulap
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5933
Od: 9 lip 2014, o 09:30
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Akurat woda na trawniku że stoi to nie wadzi. Zresztą lepsze to niż taki piach, co nawet nie wchłania, taka kurzawa :wink:
Ja tam też większość mam po jednej sztuce, ale powoli się zmienia ;:108 Zamówiłem 3 żurawki Forever Purple i 3 takie same trawy, szaleję ;:306
Awatar użytkownika
cyma2704
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 11530
Od: 5 mar 2013, o 17:31
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewuniu ziemia zmarznięta, to wszędzie teraz woda stoi. Przyjdą wiatry i ciepło, to osuszą. ;:108 Ja nic nie zamawiam, będę kupować na giełdzie hurtowej, coraz więcej ładnych roślin się pojawia. ;:215 Poznałam panią, która trawy wystawia, ma wiedzę i dorodne sadzonki.
Awatar użytkownika
ewka36jj
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3666
Od: 10 cze 2012, o 18:31
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Poznań

Re: W ogródku u Ewy

Post »

My też Ewuniu czekamy na wiosnę. A że od kilu dni nie ma przymrozków może tylko cieszyć. Zaraz człowiek nabiera ochoty do życia. Mój trawnik też ciągle nasiąknięty wodą i dobrze! Woda potrzebna jest naszym ogrodom.
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Och piękne wspominki u Ciebie ;:138
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
garden11
1000p
1000p
Posty: 1102
Od: 3 gru 2014, o 10:16
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: podkarpacie

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Woda owszem potrzebna ogrodowi ale jak patrzę jak mi ciągle stoi na trawniku przy mojej świeżej rabacie :cry: to mam stracha czy aby lilie mi tam nie wygniją. Trudno, zobaczymy
Mati, żurawki i trawy???? Oj lubię te rośliny więc będę do Ciebie zagladać (hihi tylko co ja nie lubię??????)
Soniu, zaciekawiłaś mnie tą giełdą hurtową (zdradź proszę na pw gdzie się mieści ;:170 )
Ewuniu ewka36jj witaj, pogoda za oknem nieciekawa, ciagle coś siąpi ale posiłkuję się zdjęciami z ubiegłych sezonów i wirtualnie spaceruję po innych ogrodach - oby do wiosny :heja
Karolinko, witam - przyjdzie wiosna to będziemy pracować w ogrodach teraz ostatnie chwile na wspominki i leniuchowanie :wink:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Pozdrawiam Ewa

W ogródku u Ewy
Awatar użytkownika
karolacha
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 8142
Od: 1 cze 2014, o 15:56
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: okolice Wrocławia

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Ewa masz przepiękne piwonie. U mnie też stała woda, teraz już nie ma , ale ziemia jak gąbka . Bąbel jak wraca to z niego cieknie ;:306 Ale już pomału podsycha :) Byle do wiosny :wit ;:3
Moje Arboretum
Część 8 - zapraszam Karolina
Awatar użytkownika
Blueberry
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6660
Od: 7 kwie 2013, o 22:34
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Kontakt:

Re: W ogródku u Ewy

Post »

Dopisuję się do wątku :wit razem poczekamy na wiosnę ;:108
?Nadzieja to jest kwiat, który zakwita i rośnie gdy inni go podlewają.? Charles Martin
Truskawkowa działka cz.3 Zielona ferajna cz.4
Pozdrawiam, Natalia
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”