Ogród Marty cz. VI

Zdjęcia naszych ogrodów.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martuś, jak miło oglądać takie widoki. I to szczególnie, że sporo z tych zdjęć nie pokazywałaś.
Czy znasz nazwę kaliny, którą pokazałaś na pierwszym zdjęciu na stronie 11?
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martuś egzaminy zdane, ogród odpoczywa to gdzie się podziewasz? Pokaż jakie stroiki robisz, my tu czekamy na Ciebie ;:196
DTJ_1
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 3539
Od: 14 lis 2013, o 15:50
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: 60 km od W-wy

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Marto w kuchni buszujesz?.
Awatar użytkownika
Kasiula17
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 6320
Od: 18 lis 2013, o 22:22
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Dolnośląskie

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Też często zaglądam ale Cie nie widać. ;:oj Sam mam mało czasu więc się nie dziwie. ;:306
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających ten ogród,znowu chwilę mnie nie było z Wami,ale wczoraj o 10 wieczór skończyłam kurs trzema ostatnimi egzaminami,może już nic nie wymyślę ,bo sama za sobą nie nadążam,obiecałam sobie ,że jak przyjadę z egzaminów,to zaraz do Was przychodzę i wracając do domu spotkałam pod bramą niespodziewanych gości ,których nikt do domu nie wpuścił,bo domownicy pousypiali i nie słyszeli dzwonka,goście zostali na noc i ja znowu nie mogłam być z Wami.

Już odpisuję ,a jest trochę zaległości ,dziękuję za pamięć.

Beatko,dziękuję ,ja myślę,że we wszystkich ogrodach o każdej porze roku jest pięknie,u każdego można znaleźć coś ciekawego i to jest fantastyczne,pozdrawiam :wit

Maryniu,ja też lubię rajskie widoki ;:168

Marysiu,tak chodzi mi o tę drzewiastą,pomyślimy jak się rozrośnie,egzaminy zdawałam wczoraj od 18 ,mieliśmy je zdawać jutro ,czyli w poniedziałek,ale ze względu na święta zrobili na naszą prośbę w sobotę wieczór,żeby poniedziałek był już wolny.buziaczki dla Ciebie,ale się za Wami stęskniłam ;:196

Dorotko,janowiec to inna roślina niż żarnowiec ,ale ma bardzo podobne kwiaty ;:168

Madziu,ta jabłoń zawsze była taka łysa od góry,ja ją nie prowadzę specjalnie ,bo dla mnie też jest taka urokliwa i inna,storczyki rosły na tym kawałku ziemi w trawie ,tak naturalnie ,zauważyłam je jak kosiłam kosiarką i jak robiłam ogród to je przeniosłam na rabaty ;:168

Grażynko,rajskie jabłonki mają jabłuszka ,ale nie robiłam im zdjęć, ;:196

Kasiu,siewki żarnowców na pewno są ,więc będą dla Ciebie babtysja trochę wykiełkowała,ale siewki to takie odrobiny,że nie wiem jak je wyciągnąć i czy coś z nich będzie ,może troszkę podrosną,a o firletce zapomniałam i nawet teraz nie pamiętam gdzie wsadziłam i gdzie jest,pozdrawiam i buziaki posyłam ;:196

Reniu,miło,że lubisz ten ogród,taki zwykły ,ale mój on i ja też go lubię :tan

Jadziu,jaką Ty masz ziemię,ja żarnowce przywiozłam ze świętokrzyskiego z piachów ,a u mnie ciężka glina ,ale im to nie przeszkadza i sieją się wszędzie,buziaki ;:196
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Violu,głóg dwuszyjkowy jest piękny,ale na początku strasznie powoli rośnie ,prawie stoi,trzeba cierpliwie czekać ,aż się zaaklimatyzuje ,on nie przemarznie ,ale potem się odwdzięcza,pozdrawiam i buziaczki posyłam ;:196

Tereniu,już pierwszy dzień po egzaminach,mam dość,teraz mogę wrócić do ogrodu,który jeszcze na mnie czeka,bo nie wszystko w nim zrobione,miło,że spacerujesz ,czujesz sie w nim dobrze a ja mogę się nim z Tobą podzielić ściskam gorąco ;:168

Iwonko,dziękuję ,już poszło ;:196

Aniu,tak miło się czyta Twoje słowa,dziękuję ;:168

Stasiu,nic u mnie nie poniszczyło ,ale dalej powiewa i trochę sie ochłodziło,i sypała się z nieba kaszka,buziaczki dla Ciebie ;:196

Andziu,będą zdjęcia ,może będę trochę wolniejsza,a czerwony kolor w ogrodzie i w domu jest piękny i nawet seksowny :uszy ;:168 Wielkie dzięki za piękne kwiatuchy,czekają już wiosny ;:cm

Krysiu,witam w moim ogrodzie,tak się cieszę ,że tu zabłądziłaś :uszy i miło ,że się podoba janowca nie rozmnażałam ,bo on w ogóle się nie sieje ,ani nie ma odrostów ,u mnie w szkółce kosztuje 5 zł,pozdrawiam i zapraszam znowu ;:65

Aniu,ale dobrze ,że chociaż czasem się odezwiesz,humor naprawdę mi się poprawił,teraz nadrabiam zaległości,pięknych snów życzę ;:168
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Gosiu,kupiłam tą kalinę na targu za sztywnołodygową i nic więcej o niej nie wiedzieli ,ale według mnie to kalina japońska" Mariesii",dużo zdjęć nie pokazywałam ,bo nie zawsze był czas,a za chwilę już kwitło co innego i zdjęcia zostawały ,bo zawsze pokazywałam to co kwitło w danym momencie i niektóre były opuszczone ,bo jakby nie aktualne ;:168

Marysiu,stroików już nie ma bo poszły do ludzi,zdjęć nie robiłam ,bo nie było czasu ,ale dostałam cudną chatkę z piernika ,może jutro zrobię jej zdjęcie ,a egzaminy zdane wczoraj ,późnym wieczorem, od 18 trzy egzaminy ,każdy po 45 minut + mała przerwa między nimi i wróciłam po 10 do domu razem z gośćmi z Czech ,którzy stali pod bramą i pojechali dzisiaj wieczór,może już lepiej niech nic nie wymyślam i niech siedzę z Wami w ogrodach,buziaczki dla Ciebie ;:196

Dorotko,w kuchni będę buszować od jutra,zaczynam od krokietów z kapustą i grzybami,dzisiaj właśnie ugotowałam jedno i drugie ,barszcz i żur już ukiszone,i trochę zakupów już w domu,więc nie jest źle,pozdrawiam :wit ;:196

Kasiu,już jestem ,nadrabiam zaległości ,a czasu to na pewno wszyscy mają mało,ale kobiety zawsze dadzą radę :uszy
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

No jesteś to dobrze, a wiesz jak ja się stęskniłam za Tobą ;:4 Masz nam teraz codziennie pokazywać zdjęcia z ogrodu ;:196 No z przerwą na święta. :lol: Serdecznie pozdrawiam i całuję ;:196
Awatar użytkownika
Margo2
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 25125
Od: 8 lut 2010, o 12:14
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Płock

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Gratuluję zakończenia kursu
Teraz bedziesz miała więcej czasu dla nas :D


Wesołych świąt
koziorozec
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 10594
Od: 22 sty 2013, o 21:52
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: małopolska

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Marysiu,ja też się stęskniłam ,a zdjęcia zaraz będą,buziaczki dla Ciebie ;:196

Gosiu,myślę ,że już nic nie wymyślę ;:306 i teraz będę z wami w ogrodach,pozdrawiam :wit

A teraz obiecane zdjęcia z kwitnącego ogrodu


Obrazek

Obrazek

Obrazek

wilczomlecz groszkowy
Obrazek

Obrazek

Obrazek

wilczomlecz griffitha
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

iglica
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ogród wiosenny z odległości
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

i na koniec czeresienki
Obrazek
Awatar użytkownika
stasia_ogrod
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 5199
Od: 13 mar 2011, o 16:48
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: andrychow

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Niesamowite widoczki aż serce mocniej bije i nie chce mi się stąd wychodzić, tym bardziej że objadłam się czereśniami. ;:92
Niechaj kolejny Roczek zaowocuje obfitością łask Bożych w zdrowiu i w ogrodzie, Wesołych Świąt w rodzinnej atmosferze. ;:196 ;:167
Awatar użytkownika
iwona0042
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 20161
Od: 15 lis 2011, o 10:13
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Z ogrodu Martusiu zdjęcia cudne, tęskno za takimi widokami, a tu tylko deszcze, deszcze i zaraz w końcu nas zaleje, rośliny wariują, nie wiedzą co się dzieje, i te święta przez tą pogodę inne ;:108 , mimo wszystko Martusiu wszystkiego dobrego ;:196
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42117
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród Marty cz. VI

Post »

Martusiu tego mi trzeba było na ten szary ponury dzień! Oprócz tego że stęskniłam się na Tobą to jeszcze za takimi widokami. Zdjęcia ogólne ogrodu szczególnie lubię ;:167 Zdrowych, spokojnych Świąt dla całej Rodziny ;:196 ;:196
Zablokowany

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”