Ogród mojego życia..

Zdjęcia naszych ogrodów.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Ogród mojego życia..

Post »

:wit Witam wszystkich w moim wątku. Mimo że jestem z Wami już od pewnego czasu.. Wielokrotnie podejmowałam decyzję o założeniu tego wątku i rezygnowałam. Dziś, a w zasadzie w tej chwili, postanowiłam to zrobić. Każdy z nas posiada ogród swego życia. Każdy z nas go pielęgnuje. Sadzimy z uczuciem roślinki, podlewamy je i z radością czekamy na efekty, nieraz sie udaje ale są też porażki jak zawsze... Mam taką cichą nadzieje że z Waszą pomocą mój ogrudek będzie ładniejszy...
Mam mały ogródek działkowy w ROD. Taki zwyczajny, ale mój. To mój azyl.Na emeryturze mam więcej czasu,,więc poświęciłam roślinkom cały wolny czas.....
Mimo jesieni na bieżąco pokażę kilka fotek,, a potem kilka letnich wspomnień...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Jesiennie już kwitnień coraz mniej,,,ale chryzantemy jeszcze kwitną... ;:180 ;:180
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Marusia witamy bardzo serdecznie :wit
Ogród masz uroczy , z przyjemnością będę go oglądać ;:180
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Marusiu witaj wśród zielono zakręconych ,kolejna działkowiczka mile widziana,jesień też ma swoje uroki ,może jest mniej kwieciście , kolorki są ale inne niż latem ,chryzantemki u Ciebie ładnie kwitną, bardzo ładna skarpa,sama robiłaś czy już taka była, jaką dużą masz działeczkę, :?: pozdrawiam ,zapraszam do siebie :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
Awatar użytkownika
Maska
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 42113
Od: 19 lut 2012, o 19:39
Opryskiwacze MAROLEX: więcej niż 1 szt.
Lokalizacja: Małopolska
Kontakt:

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Marusiu witaj łączy nas parę rzeczy ja też przeszłam na emeryturę i swój czas poświęcam swojemu ogrodowi, bo też mam taki swój ogród. To dobrze, że podjęłaś decyzję o otwarciu wątku, bo ogród widać jest bardzo ładny!
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojego życia..

Post »

i następna emerytka Cię wita....tylko czasowo pracująca i ogród od początku urządzająca i na brak czasu narzekająca :;230
MARUSIA..... będąc na tym forum nie zorientujesz się kiedy ogród będzie urządzony, ja też tak się bałam a prawie jestem na półmetku.

pozdrawiam i zapraszam
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ogród mojego życia..

Post »

O Rany... Jak bardzo się cieszę ;:168 Witam Was Wszystkich :wit ;:168 Cieszę się że do mnie zaglądacie ;:167

bebeluch Renatko Witam Cię serdecznie i zapraszam...

Grochała Witam Cię w moim ogródku ja mam działkę cztery ary w Ogrodach Działkowych..
Ta skarpa to ułożona bo działka jest pochyła...Muszę tak uprawiać roślinki żeby w razie ulewy nie popłynęły
do jeziora po drugiej stronie jest droga i jest jezioro...A do Ciebie też na pewno zajrzę.. ;:180

Maska Maria Witam Cię i cieszę się że więcej nas jest zakręconych na zielono,, na emeryturach też
można z pożytkiem dla siebie i rodziny miło spędzać czas...Bo ja sadzę też trochę warzywek i ziółek,,bardzo przydatnych w kuchni... ;:180

Leszczyna Witam Cię w gronie emerytów :wit I skont ja to wiem CZASU i u mnie ciągle brak,,,
A w większości uprawiałam rośliny siane wiosną...Teraz pomału dzięki Przyjaciółkom z Forum mam już trochę
bylinek,,,

Pogoda u nas piękna jak na listopad dzisiaj było słonecznie i ciepło 15 stopni to późne chryzantemy
kwitną,, jak by było zimno pewno by nie rozkwitły..
Teraz proszę Zobaczcie jeszcze kwitnące u mnie chryzantemy...
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Mam jeszcze białe i żółte i różowe następnym razem pokażę.... ;:180
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
dorcia7
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 12458
Od: 13 lip 2011, o 13:58
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: wielkopolska

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Witaj,lubię działeczki ROD bo sama taką posiadam,z tego co widzę ślicznie u Ciebie,zurawkę dojrzałam -a to moje ulubione rośliny,mam pytanie-znasz nazwę tej ostatniej chryzantemy?? będę wpadać jeśli pozwolisz
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród mojego życia..

Post »

:wit No i ślicznie ;:167 widzę że masz doświadzczenie ;:303 ;:215 wszystko pięknie zaplanowane :D
Awatar użytkownika
gracha
1000p
1000p
Posty: 4328
Od: 23 maja 2012, o 21:49
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: zachodniopomorskie

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Marusiu chryzantemki mają śliczne kolory ,biją po oczach , 8-) :wit
Pozdrawiam Gracha
Mój Raj cz.5
Moje wątki
bebeluch
1000p
1000p
Posty: 3525
Od: 26 gru 2010, o 16:35
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Marusiu tymi chryzantemami to mnie powaliłaś na kolana ;:173
Pokazuj Kobietko następne .
Co prawda ja się na nie prze 2 lata obraziłam bo mi wymarzły ale dłużej nie mogę się na nie dąsać
one tak pięknie wyglądają jesienią ;:108
Mędrzec potrafi uczyć się nawet od Głupca. Głupiec nie uczy się nigdy.
leszczyna
Przyjaciel Forum - gold
Przyjaciel Forum - gold
Posty: 7669
Od: 21 kwie 2009, o 21:37
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Ogród mojego życia..

Post »

MARYSIU.......polukałam troszkę na Twoje chryzantemy i ta na ostatnim zdjęciu ma swój urok, wiesz może jak się nazywa i jak wysoka urosła u Ciebie :?:
u mnie pogoda wcale nie listopadowa ja dzisiaj po przyjściu z pracy jeszcze uprałam się z dwoma Miscantami...już siedzą na swoim miejscu. Marysiu....ja tak gonię bo jeszcze na ROD mam działkę i nie mam serca jej zostawić.

pozdrawiam
Awatar użytkownika
amalia
500p
500p
Posty: 753
Od: 15 lut 2011, o 16:32
Opryskiwacze MAROLEX: 0 szt.
Lokalizacja: Lubuskie

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Cieszę się że jesteście że mną ;:180 ;:180 I Dziękuję. ;:167

Dorcia Witam Cię w moim ogródku :wit Muszę przyznać że żurawki mi też się bardzo podobają,,,
a nazwy tej ostatniej chryzantemy nie znam,, kupiłam wiosną na rynku sadzonki takie nie opisane,, ...
Zaglądaj do mnie Dorciu zaglądaj bardzo proszę ;:167

Mati Mateusz Witam Cię serdecznie ;:167 Uśmiecham się jak mówisz że mam zaplanowany ogród
to właśnie mój problem ;:7 nie potrafię zaplanować :oops: sieję gdzie jest miejsce a potem latam i przesadzam,,a i tak nie wychodzi ładnie ;:7 Liczę że z Waszą pomocą będzie ładniej...

Grażynko Dziękuję ;:168

Renatko Chryzantemy właśnie teraz zdobią ogród ale całe lato prawie nie widoczne są,, ja tak przypadkiem wiosną trafiłam na sadzonki ale nie mam pewności czy przezimują ...

Leszczyna co do tej ostatniej chryzantemy to nie znam nazwy,,, ale rośnie wysoka do 1 metra i zakwitła bardzo późno bo dopiero 11 listopada tak całkiem rozkwitła...Ja właściwie nazw odmianowych moich kwiatów to nie znam bo jakoś na roślinę patrzę i jak mi się podoba to nie mogę się oprzeć ;:7
Może to sie teraz zmieni uda mi się zrozumieć te nazwy...
U mnie też dzisiaj ciepło tyle że dzisiaj pochmurno....

A teraz obiecane fotki pozostałych moich chryzantem ...
To są we wrześniu kwitnące Clara Curtis..
Obrazek
Te są podobne do tych wyżej ale późno-kwitnące dopiero teraz w pełni kwitną..
Obrazek
Białe teraz kwitną i są tak 60 cm wysokie..żółte też takie same..
Obrazek
Obrazek
No i takie z większym kwiatkiem tyle że one wcześniej kwitną...
Obrazek
To tyle teraz jeszcze kwitnących...Dalej mogę pokazywać już wspomnienia,,,na przykład róż, dalii, lilii
miałam też siane różne takie,,no i kilka bylin też mi kwitło... ;:180
Marusia.
Pozdrawiam miłego dnia wszystkim..
http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?f=2&t=81576" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
mati1999
1000p
1000p
Posty: 4200
Od: 3 maja 2013, o 13:17
Opryskiwacze MAROLEX: 1 szt.
Lokalizacja: Kraków

Re: Ogród mojego życia..

Post »

Tak pięknie się komponują ;:3 te zdjęcia też zaplanowane znaczy się ułożenie :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mój piękny ogród. ZDJĘCIA OGRODÓW”